Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

09 sie 2007, 23:12

Jasnie Pani w dobrych czasach to wystarczyło, że tylko ja tak posadziłam i zaraz było beknięcie... mój maż to po jedzonku liczył do 3 i ja tak sadzał... a jak od razu nie bekla to chwileczke masowalismy plecy i było wielkie beeeeeeeeeeee na cały dom :-D ale rehabilitant uważa, że nie jest to zbyt szczęsliwapozycja bo takie maluszki nie powinny byc za bardzo w pozycji siedzacej :ico_noniewiem: :ico_olaboga:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

09 sie 2007, 23:12

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

09 sie 2007, 23:15

lucy23 pisze:kasik Vikula przesliczna ,a i mamuska calkiem fajna laska kasik masz fajny kolor wlosow,chyba farbowalas?


mamusia laska to była przed ciązą, bo teraz to musi nosic ubrania w rozmiarze 42 :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: a włosy rzeczywiście farbowane :-D kolor nazywa się "granatowa czerwień" :-D Lucy, Ty to masz oko :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-08-09, 23:17 ]
ale słodziutki jest Oliverek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a druga fotka jest rozbrajająca :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-08-09, 23:19 ]
idę już spać, jeszcze tylko usprawiedliwie swój płacz - przed ciążą nosiłam 38, więc rozumiecie mój ból :ico_placzek: jestem teraz 2 numery grubsza :ico_placzek: jak i kiedy ja się tego pozbędę :ico_placzek:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

09 sie 2007, 23:22

kochane fotki super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
kasik ja jak widzialam jak matki sadzaja tutaj takie niemowlaki :ico_puknij: to az mnie strzachalo...jak mozna byc tak glupim i na chama sadzac dziecko ktore jeszcze nie potrafi tego robic...ja nigdy takiej metody na odbekniecie nie stosowalam.kladlam konrada sobie na ramie...kiedys bylam u hv i zapomnialam ksiazeczki dziecka i ona mowi ze potrzyma dziecko,tak wiec dalam jej konrada...po chwili wracam i patrze a on siedzi u niej na kolanach :ico_szoking: doslownie bylam w szoku,zreszta to nie bylo siedzenie tylko takie wiszenie i ona go tak trzymala z przodu za klatke...okropnie to wygladalo.

[ Dodano: 2007-08-09, 23:25 ]
kasik nie narzekaj...zgubisz te zbedne kilogramy zobaczysz juz niedlugo bedziesz laska jak z przed ciazy.glowa do gory.poczekaj niech viki zacznie chodzic to bedziesz chciala przytyc tak schudniesz przy tak darmowym joggingu.
ja to bym chciala przytyc z 2 3 kg ale nie moge taki mam organizm a czuje sie troch za chudo :ico_placzek:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

09 sie 2007, 23:32

kasik fela ma racje,jak vikula zacznie chodzic,to bedziesz chciala przytyc he he,wiec sie ciesz z kobiecych ksztaltow poki mozesz :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

10 sie 2007, 00:20

kasi.k pisze: to stary, sprawdzony angielski sposób na odbeknięcie i zarazem skrzywienie dziecku kregosłupa

adas to nazywa sposobem na malysza hihi i czasem stosuje ale bbaaardzo rzadko na szczescie.. a o tym sposobie to czytalam tez w polskiej ksiazce

a tak na serio kasik to mimo tego ze niezle tutaj twoja malutka zaniedbali to ciesze sie ze juz mala zajeli sie konkretni specjalisci... i zobaczysz ze szybciutko nadrobi zaleglosci... i wroci zdrowa w 100%
trzymam kciuki i przesylam buziaczki.. ksiezniczka jak zawsze sliczna hihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

fela ja jestem za spotkaniem.. pewnie gdzies w londynie.. mam nadzieje ze dojade... ale co z reszta.. z marta sandra i lucy??? :ico_noniewiem:

gosia my dopiero do polski na swieta lecimy.niestety ale na miesiac wiec nadrobimy zaleglosci... .moze tesciowa przyleci koncem wrzesnia... a teraz uwaga: MOJA TESCIOWA JEST OK :ico_oczko: wiem ze w dzisiejszych czasach to nie do pomyslenia ale taka jest prawda...

a z waszych tesciowych sorki ale usmialam sie... wspolczuje... na maxa.. tego szczawiu, tipsow itd..

gosia filmik rewelacja hihi

kasia twoija skromna osobka jak zwykle na pierwszym miejscu na naszym watku.. :ico_brawa_01: no bo ty boska skarpeta jestes hhihi :ico_brawa_01:
niezle ci meza urzadzili hihi a takie mial boskie cialko hehe

jasnie pani no czekamy na ciebie w uk.. o ile dobrze pamietam to gdzies w okolichach brent cross mieszkalas albo pracowalas.. wiec niedaleko do watford... a teraz gdzie sie osiedlicie??.. jesli juz wiadomo

kasik ja to bym leosia z mama z powodzeniem zostawila i bez problemu wyszla.. :ico_wstydzioch: wyrodna matka ze mnie wiem hiihi ale nie mam na razie zadnej schizy.. i staram sie nie panikowac hihi
a ty masz teraz okazje wiec nie miej wyrzutow.. zostawiasz core w dobrych rekach... hihi a jak fajnie jest wrocic steskniona do dziecka...

lucy ja tez bym posmigala na swym stacjnarnym rowerku ale nie wiem czy juz moge wiec na razie stoi zakurzony.. za 2 tyg po kontroli sprobuje hihi
lucy a ty nie sciagasz mleka laktatorem??? ja nie moge od kilku tyg a teraz nawet nie porbuje bo sie wkurr... :ico_zly:

maly dzis mial znow marudny dzien.. ale nie najgorszy hihi wstalismy po 10 hihi potem zasnac nie mogl ... jak sie uspokoil to ja wzielam nianie i czmych do lazienki pod prysznic.. a on w trakcie zaczal plakac.. i marudzic. az wreszcie zasnal sam.. a ja jak wyszlam to mialam takie wyrzuty i tak mi go bylo zal ze nie bylo mnie przy nim ze zaczelam go glaskac cmokac przez sen az go obudzilam..

zaskoczyla mnie dzis kolezanka. wpadla niespodziewanie z dwojka dzieci 6 miesiaczna michasia i 3 latnim adrianem.. ten maly to chyba z ADHD biegal po claym domu jak oszalaly.. malo do lozeczka leosiowi nie wskoczyl.. hihi masakra ...
no a potem w koncu udalo mi sie wybrac na spacer.. mialam wstapic jedynie do sklpeu po pieczywo i takie tam.. ale wracalm przez centrym co by choc powachac zakupkow hihi i maly sie rozdarl na maxa wiec biegiem do shopping center do baby room hihi nakarmic przewinac.. a skoro juz tam bylam to zajrzalam do paru sklepow ale zbytnio nie poszalalam hihi body i pieluszki hihi ale zawsze cos hihi

a wieczorem sasiedzi-para polakow wpadli na piwko.. pierwsy raz... takze wieczorme zapoznawczy.. bardzo fajna parka.. swietnie nam sie gawedzilo a leos tak 2 godiznki spal obok na kanapie na brzuszku wlasnie.. hihi ale ja siedzialam obok wiec ok.. slodko wygladal hihi odespal dzienne marudzenie
o 22 kapanko jedzonko i znow spi..
kurcze wydluzylismy mu dzien hihi ale nawet dobzre kapac go pozniej bo on i tak rzadko kiedy spi przed 23 hihi

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

10 sie 2007, 00:38

madziorka hihi, chc ty o mnie pomyslalas :ico_sorki: pojade za toba na koniec swiata :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

10 sie 2007, 00:41

dzieki sandra :ico_brawa_01: ... ale wiesz.. :ico_noniewiem: to ja teraz chcialam stowe pozyczyc hihi :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-08-10, 00:41 ]
tyle sie nauczylam od naszej boskiej skarpety co zamiast rozumku dostala swe boskie cialo hihi :-D

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

10 sie 2007, 00:45

pozycze ci nawe dwie u mnie i tak piniadze jak woda ida wiec stowa w to czy w ta pewnie nawet sie nie zorietuje bo zawsze mi jakiegos grosza brakuje :-D ale na piwo sie zajdzie tak ze szykuj sie nadchodze hi hi
ps. wlasnie szykuje fotki dla was zaraz wkleje :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

10 sie 2007, 00:46

czekam na fotki.. dawaj hihi

a piwka z rozkosza bym sie napila.... :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość