SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

10 sie 2007, 00:54

chcialam wam pare fotek wkleic :-D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
chcialam jescze dodac ze moje kochanie malenkie ma zabka dzis rano jeszcze nie bylo a wieczorkiem juz tak :-D mamusia znalazla :ico_brawa_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

10 sie 2007, 01:00

sandrusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za zabka :ico_brawa_01: super fotki :ico_brawa_01: madziorka ja juz nie sciagam,bo jak byl nawal to duzo lecialo,a teraz ostatnio chcialam ,to tak jak u ciebie,malo leci :ico_szoking: wiec dalam spokoj,bo ja to taka niecierpliwa i musialabym dluzej wyciskac,a maly z cycka sie najada,wiec sie nie przejmuje ....a do butelki to tylko 50 ml to sie nie bede gimnstykowac :ico_oczko: a co do spotkania ,to dobry pomysl,tylko ja sie bomb boje :ico_oczko:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

10 sie 2007, 01:03

hi hi ale was zasypalam fotkami zmykam spac nie chce mi sie ale trzeba :ico_placzek:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

10 sie 2007, 01:10

ja tez wam powklejam,robione przed chwila,jakies 20 min he he
Obrazek

[ Dodano: 2007-08-10, 01:11 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

10 sie 2007, 11:15

po nocach buszujecie, a w dzien was tu nie ma :ico_nienie: :ico_nienie: nieladnie sie tak zaniedbywac :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_oczko: :ico_oczko:

Lucy co maly o tej porze nie spi??? :ico_szoking: :ico_szoking:

to ja sie pochwale, bo na poczatku myslalam, ze to taki jednorazowy kaprys, ale od tygodnia w kazda noc sie to powtarza. szamka o 22, komarek i nastepna szamka po 6 rano (raz nawet o 7.30 ). tylko na to ostatnie karmienie i na pierwsze rano wiecej mleczka daje (ok 150 ml). zlote dziecko normalnie. zwlaszcza, ze po porannej szamce jeszcze drzemka ok 2-3 godzinna, wiec mamusia sie wysypia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :-D

[ Dodano: 2007-08-10, 11:17 ]
ach, :ico_sorki: :ico_sorki: zapomnialam zdjecia pochwalic :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
wszystkie oczywiscie super, a mojemu mezowi najbardziej podobal sie bezzebny usmiech Kubusia od Sandrusi na przedostatnim zdjeciu.... on wogole zaczol mi sie wgryzac w to forum i nawet juz was niektore kojarzy :ico_oczko:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

10 sie 2007, 11:40

jasnie pani moj jak spi to po 3 h he he ,wiec o kolo 1 sie budzi he he bo glodny....dziwie sie ,ze nad ranem dzisiaj spal,bo on taki niespokojny duch hi hi nie mam tak dobrze jak ty z Luska :ico_haha_01: ale on jest grzeczny na szczescie i nie placze,tylko pogaworzy ,pousmiecha sie ,zje i spac he he

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

10 sie 2007, 11:49

hej kobietki!!!!
o matko mój to sie budzi co 1,5 godziny na jedzonko wiec sobie nie pośpie :ico_nienie:
a w dzien nie spi wcale tylko tak po 10 , 15 min :ico_olaboga:
Kasik zycze duzo zdrówka dla Viki :ico_brawa_01: foty zajefajne
madziorka dzieki ze o mnie tez pomyslałas, tylko nam do Londynu troszke daleko :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
sandrusia i lucy fotki super :ico_brawa_01:
sandrusia jak tam plany małzenskie?
jasnie pani ja sumo nie chce miec w domu, a Luska niech woli chuderlaków bo moje cyce maja dość

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

10 sie 2007, 11:54

marta ale masz zarloczka,on chyba chce byc jak pudzianowski :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

10 sie 2007, 13:14

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2007-08-10, 13:16 ]
mój mały Pudzian :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

10 sie 2007, 13:19

cześć dziewczyny! zamiast się seksić w nocy to wy na TT???...tak trzymać :-D
Jasnie Pani :) pisze:nawet juz was niektore kojarzy

mnie pewnie mówi: "ta ładna, mądra, zgrabna Kasieńka" :ico_haha_01:
u mnie też Lenka jakoś tak szybko i bezproblemowa zaczęła nocki przesypiać i już tak jej zostało, a to taka wygoda, mam nadzieje, ze Lusia tez juz sie nie będzie budzić :ico_oczko:
Madziorka ciesze sie, ze zostałam twoim skarpetowym mentorem :ico_haha_01: ale ci sie teściowa trafiła, ja wprawdzie nie ma, lae kuby babka to nadrabia :-D
Sandrusia zdjęcia super, a na pierwszej fotce jest ten najnowszy zakup? :ico_oczko:
Lucy ale mały ma pućki śliczne :ico_brawa_01: :ico_oczko: chyba do taty jest bardziej podobny, zresztą ty w ogóle jesteś do męża podobna :ico_oczko:
martuchafrost pisze:tylko nam do Londynu troszke daleko

a co ja mam powiedzieć? :ico_oczko: przylećcie do PL, błagam :ico_sorki: bardzo dużo Franio, ale widzocznie tyle potrzebuje :ico_oczko:
Kasunia, jak napisałaś, ze ten rehabilitant całkiem całkiem, to mnie zaczął kark boleć, dawaj numer :-D a Vikulka jest prześliczna, będzie kosić amantów jak podrośnie :ico_oczko: jak wygląda granatowa czerwień :ico_szoking: :ico_haha_01:
Fela lato sie kończy, a miałyśmy od wiosny zacząć uczyć maluchy sikania na nocnik, u mnie całkowita porażka :ico_olaboga: nie wiem, jak ją przekonać :ico_noniewiem:

a my jutro mamy gości...tak sobie sie ciesze, bo musze dziś posprzątać, a nie chce mi sie :ico_noniewiem:
no i zaczynma robić w portki, bo zamówiłam ten smoczek w niedziele, a jeszcze nie doszedł, jak patrzyłam na komentarze to jednej osobie już wysłali, a mi nie :ico_zly:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość