SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

10 sie 2007, 13:29

kaasiaa79, tak to jest nasz zakup :-D a co do seksu to ja jeszcze wczoraj zdazylam sie poseksic :-D co prawda moj L juz spal ale jak sie do niego przytulilam to wskoczyl na mnie jak zwierz :ico_szoking: hi hi martuchafrost, plany niby sa ale na kiedy to ho ho nie mam pojecia :ico_zly:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

10 sie 2007, 13:42

SANDRUSIA)) pisze:ale jak sie do niego przytulilam to wskoczyl na mnie jak zwierz

z tego cytatu to do mojego małżeństwa pasuje tylko ten zwierz :ico_haha_01: ja sie do kuby nie przytulam, nie chce go drażnić :ico_haha_01:
ale musze sie przyznac, że popęd mi powoli wraca, baardzoo powli, myśle, ze koło 40-stki zacznie mi sie chcieć :-D

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

10 sie 2007, 13:48

pisalam posta i byla awaria :ico_zly: Ale mialam nadzieje ze mimo to sie wyslal a go nie ma :ico_zly: Juz cierpliwosci do tego tt mi brakuje. Czlowiek sie nameczy na pisze i wszystko pojdzie w p%$#$ :ico_zly:
Przepraszam za te epitety

A teraz w skrocie

Zdjecia wszystkich skarbów sliczne. Od razu mi sie zachcialo dziecka. Ale niestety jeszcze trzeba troszke poczekac.

kaasiaa79 pisze:Fela lato sie kończy, a miałyśmy od wiosny zacząć uczyć maluchy sikania na nocnik, u mnie całkowita porażka

Feli chodzilo od wiosny 2008, wiec jeszcze masz czas hahaha

A ja chce kupic Tomkowi karnego jeżyka i będę go sadzała bo jest coraz bardziej nieznosny. Nikogo sie nie slucha. Ale juz niedlugo pojde na urlop i z diabelka stworze aniolka.

Sandrusia super ten niby chodzik. A co mozna w nim jeszcze robic oprocz stania?


Co do filmiku to ciesze sie ze wam sie tak spodobal. Ma sie ten talent :-D

Marta ty sie ciesz ze Franio ma taki apetet ja ciagle narzekalam ze Tomek malo jadl, jak mial 3 miesiace wazyl 6kg i mial anemie. Ale dostal zelazo i juz dobrze bylo.

Kasik fajnie ze sie tak porzadnie w pl zajeli Viki, a jak tam wasze zalanie w uk? Juz wszystko wrocilo do normy? Bo ja nie w temacie jestem. A rehabilitacje to macie panstwowo czy prywatnie?

A gdzie sie Ilonka podziewa???

Co do bekania to Tomek malo bekal i po skonczonym karmieniu kladlam go na brzuszek i sie wszystko ukladalo mu dobrze, nie ulewal.

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

10 sie 2007, 13:52

gosia888, puzniej jak dzidzia ma 9 miesiecy to mozna gorozlozyc na taki jezdzik ze sie trzyma i idzie :-D Kubus strasznie lubu w tym siedziec za dlugo go tam nie trzymam ale tak 2razy po pol godzinki jak go wyciagam to ryk jest hi hi

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

10 sie 2007, 14:57

witajcie napisalam posta na poltorej strony i d.... :ico_zly: blad mi wyskoczyl juz mi sie nie chce pisac ehhh
lece na zakupy zaopatrzyc glodomory na nastepny tydzien
wkleje wam zdjecia z dzis jak moj syn ciezko od rana pracuje a potem padl :ico_haha_01:
i jedno z uzebieniem gornym... 4 sa juz duze a dwa po bokach dopiero sie przebily
no to tyle wieczorkiem moze odtworze te mioje wypociny co przepadly
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Images hosted at HoldThatPic.com

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

10 sie 2007, 15:13

Julie śliczny synek, komputerowiec mały rosnie :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

10 sie 2007, 15:28

julie Nathanek jaki zapracowany ,pewnie posta chciala napisac na tt :-D :ico_brawa_01: ale super na tych zdjeciach wyszedl :ico_brawa_01:
kaasiaa79 pisze:SANDRUSIA)) napisał/a:
ale jak sie do niego przytulilam to wskoczyl na mnie jak zwierz

z tego cytatu to do mojego małżeństwa pasuje tylko ten zwierz :ico_haha_01: ja sie do kuby nie przytulam, nie chce go drażnić :ico_haha_01:
ale musze sie przyznac, że popęd mi powoli wraca, baardzoo powli, myśle, ze koło 40-stki zacznie mi sie chcieć :-D


no nie moge :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2007-08-10, 15:35 ]
dziewczyny moze ktoras sie orientuje,czy jest mozliwosc w uk wziac jakiegos darmowego adwokata jak ktos nie ma kasy,bo cos mi sie obilo o uszy ,widzialam jakas ulotke ,ale nie wzielam ,a kumpela ma duzy problem :ico_olaboga: potrzebuje adwokata,ale oni chca duzo kasy ,a wlasnie problem w tym,ze ona wziela morgage na spolke z ciotki mezem i on ja zrobil w konia,wyrzucil z domu i ona biedna ,placi 500f bankowi ,jakies 300 za wynajem i zostaje jej 200 na zycie :ico_placzek: strasznie mi jej szkoda,bo ona jest strasznie dobra dziewczyna i tak sie dala w ch...zrobic :( a temu gosciowi odbilo na maxa i ona mieszka z ciotka na dodatek,bo ciocia tez sie go boji ...odwalilo mu i tyle...a ta sie pograzyla na 25 lat :ico_olaboga: byla w citizen advise (czy jakos tak)ale tam kazali jej wziac platnego adwokat ,a ja wiem,ze jest mozliwosc wziecia za darmo,ale juz nie wiem gdzie to widzialam...we wt sie przejde do takiego biura ,tam widzialam ulotki o dyskryminacji itp i tam chyba to bylo mam nadzieje :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-08-10, 15:37 ]
marto Franio piekniusi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

10 sie 2007, 16:48

lucy23, ja ci nie pomoge :ico_noniewiem: sytuacje koleżanka ma rzeczywiście nieciekawą :ico_noniewiem: darmowy adwokat w PL i porady prawne można uzyskać np: w miejskich ośrodkach pomomcy, może coś takiego, jakiś uk'jowski odpowiednik? ale to pewnie ten
lucy23 pisze:citizen advise (czy jakos tak)
:ico_noniewiem:
Gosia twój filmik robi furore w mojej rodzinie :-D no normalnie z ciebie to drugi Polański :ico_brawa_01: :-D
julie_377, ale zębolki ma mały :ico_haha_01: i jaki zapracowany, ja właśnie kube chce wyciągnąć do dklepu obok po jakies napoje, wódke, piwko, bo sama tego dźwigać nie będę, a to w końcu jego kolega, a jemu sie nie chce :ico_puknij:
SANDRUSIA)), mogłam coś takiego kupić na te chrzciny, znaczy to cudo, które ma twój synuś na zdjęciu :ico_oczko:

ten alegrowicz wysłał maila, ze nadał przesyłke dziś koło południa priorytetem poleconym, jak nie dojdzie do wtroku to go zabije, powaga :ico_zly:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

10 sie 2007, 16:54

kaasiaa79 pisze:Gosia twój filmik robi furore w mojej rodzinie no normalnie z ciebie to drugi Polański


:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Ciesze sie ze w koncu zostalam doceniona :-D

Kasia widze ze niezla imprezka sie szykuje. Lenka sprzedana???
Lucy rzeczywiscie nieciekawa sytuacja.

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

10 sie 2007, 17:12

hej dziewczyny!!!!
ja dzis na zakupkach i po drodze skoczyłam do mnie do roboty na 5 min i co????
tu taki zwyczaj ze jak sie dziecko urodzi to trzeba chociaz 1 funta mu dac zeby sie dobrze chował i tak oto tym sposobem Franio dostał 60 :ico_szoking: funioli :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
musze tam czesciej wpadac :ico_brawa_01:
a potem zrobił sie głodny ( nic nowego) i poszukałam po drodze lumpeks i tam karmiłam małego hihihihihihi ja juz jak Madziorka karmie gdzie popadnie :ico_brawa_01:
a co do seksu to mi sie tez chce, ale mój sie obawia :-D bo mówi ze jak wpadniemy i mamy przechodzic znów te łzy ( chodziło mu o to jak bylismy w szpitalu z tym pępkiem) to woli nie :ico_olaboga: ale kiedys musi byc ten pierwszy raz po porodzie nie?????? hihihihihihihihihihiihihi no i chcemy miec jeszcze dziewczynke hihihihihhihiihhi no i potem mi powiedział ze nerwy są z takim dzieckiem ale za to ile radości i szczęścia :ico_brawa_01:
Kasia spotakamy sie kiedys w Polsce bo my w koncu z Polski jestesmy i kazdy z nas jezdzi tam nie????
a piwa mi sie chce jak cholera :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-08-10, 17:14 ]
Lucy skontaktuj sie z citizen advice tam ci udziela porady czy mozna i gdzie bezpłatnie adwokata wynająć, a jesli nie to adwokat " płatny" koło 50 funioli bierze ale tez zalezy za jaka sprawe bo mój kolega miał (wiem ze pisałas ze ona sie kontaktowała z nimi, ale oni jej musza powiedziec i pomóc niech spróbuje w inny citizen advice)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość