Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

10 sie 2007, 16:12

Olciu ja miałam się o tyle dobrze że mama pracuje w szpitalu więc kiedy złapałam wtedy zawoziłam i od razu mi go badali. A prawdą jest że trzeba "świeży" mocz oddać do badania bo im dłużej stoi tym bardziej rosną te bakterie i wynik jest niemiarodajny. Ale próbuj z rana może ci się uda.

Grazyna
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 28 maja 2007, 12:10

10 sie 2007, 20:25

Witam drogie Panie, widze, ze teraz juz prawie nie ma ciezarowek tylko doswiadczone mamy. To dobrze jest skad czerpac wiadomoscci.
A ja dzisiaj zostalam sama :ico_placzek: mąż wyjechal na polroku do niemiec
Mam zajebistego dola. Cisnienie mam ciagle wysokie. Lipaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :ico_placzek:
Acha bede miala coreczke - MARIKE

Awatar użytkownika
maryyann
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 156
Rejestracja: 11 sie 2007, 19:01

11 sie 2007, 19:08

Cześć! Witam Wszystkie ciężarówki i mamy. Mam nadzieję, że pozwolicie mi się do Was przyłączyć. Jestem ciężarówką i jestem z Bielska-Białej. :) Obecnie 29 tydz ciąży :) Pozdrawiam serdecznie.

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

11 sie 2007, 22:13

maryyann witaj wsrod Bielszczanek :-D

Asiula ty to masz naprawde przezycia. Cale szczescie ze nic powaznego sie wam nie stalo i dobrze ze z malutka wszystko w porzadku.

Grazynko tak jak juz mowilam glowa do gory jakos bedziesz musiala przetrwac ta rozlake.

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

11 sie 2007, 22:31

maryyann witaj wśród Bielszczanek. Napisz nam o sobie coś więcej

Awatar użytkownika
maryyann
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 156
Rejestracja: 11 sie 2007, 19:01

12 sie 2007, 10:06

Witam Asiula :) Śliczne zdjęcia córeczki.

Zgodnie z prośbą napiszę coś o sobie. Próbuje właśnie wkleić suwaczki. Mam nadzieję, że się uda.

A co do mnie. Nazywam się Ania, mam 24 lata i spodziewam się pierwszego dziecka (konkretnie synka). Ostatnio troszkę nudzi mnie siedzenie w domu, więc coraz częściej zaglądam do internetu. To tak troszkę o mnie na początek.

Pozdrawiam i miłego dnia życzę.

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

12 sie 2007, 16:35

Cześć kochaniutkie :-)
Ale dzisiaj paskudna pogoda. Nawet na spacer nie bardzo się da wyjść :ico_zly:
Asiula dobrze że Wam nic się nie stało.
maryyann, witaj serdecznie. Cieszę się że do nas dołączyłaś :ico_brawa_01:
Gratuluję synka :ico_brawa_01: W końcu będzie jakiś mężczyzna w bielsku bo jak narazie to same dziewczynki :-D

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

12 sie 2007, 17:41

no straszna ta dzisiejsza pogoda.
moj mezus dla oslody pojechal do sklepu kupic cos slodkiego i zaraz sobie kawusie z mleczkiem przyszykujemy a do tego jakies ciacho :-D

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

12 sie 2007, 18:45

Witam nowa bielszczankę! Pisz jak najszczęściej!!! Może jakieś zdjęcie wkleisz z brzuszkiem???
Grażyna gratuluje poznania płci!
Ja jutro zaczynam batalie "pobieranie moczu" trzymajcie kciukasy. Jak będzie taka brzydka pogoda to mąż nie pójdzie do pracy i może w dwójke jakos podołamy :-D
U mnie kolek ciąg dalszy (jeżeli to kolka) sama nie wiem. Wczoraj mała płakała pół dnia. W nocy spała pikinie za to!Pije 5 minut po czym zaczyna wrzeszczeć - jak ją uspokoje i przystawiam znowu to za cholere nie chce się przyssać i znów płacze. Więc znów uspakajam potem daje drugiego cyca i pije normalnie.Pokarm mam bo jak prubuje odciągać to leci. Zgłupieć można. Po za tym strasznie się męczy jak ma zrobić kupke!Zachciało mi się dzidziusia no to mam :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
maryyann
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 156
Rejestracja: 11 sie 2007, 19:01

13 sie 2007, 08:34

Witam wszystkich!

Aga26 dzięki za gratulację :) A mi się znowu wydaję, że teraz przeważają chłopcy. Każda znajoma, która jest w ciąży spodziewa się syneczka.

Mam pytanko do tych z Was, które dopiero będą rodzić? Do jakiego szpitala się wybieracie?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość