agasco
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 11 mar 2007, 13:12

11 sie 2007, 13:30

beata84, mnie tez już nosi,i nic sie nie zapowiada :ico_placzek:
Obrazek

Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

11 sie 2007, 13:33

witajcie!!!
beata84, trzymam kciuki zebys zaczela dzis rodzic !!!!!!
a mnie w nocy pobolewal brzuch i teraz tez ale niewiem czy to sa skurcze tak jak na okres ale nie regularne :( och jak ja juz bym chciala miec swojego skarbka w ramionach ...............

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

11 sie 2007, 17:14

Beatko już niedługo. Wiem, że bardzo przeżywasz, bo to uż parę dni po terminie, ale cierpliwości i na pewno pójdzie. Najważniejsze, żebyś była pod dobrą opieką. Trzymam bardzo mocno kciuki za Ciebie i dzieciątko.
Wisieńko, jak ja Ci zazdroszczę, ale tak naprawdę pozytywnie. :-D Zwłaszcza, ze chłop na schwat. :ico_brawa_01:
No a ja też czekam i nadal żadnych oznak, niczego. wydaje mi się, że będę tak jak Ty Beatko. W każdym bądź razie we wtorek do lekarza i w czwartek. Tak mi powiedział. Później przerwa pewnie do poniedziałku i znowu we wtorek po skierowanie do szpitala. Jeszcze z nim pogadam teraz jak będę. Podobało mi się słowo dobrostan płodu. No a na razie czekam, ale za 3 dni to zacznę pewnie szaleć.

[ Dodano: 2007-08-11, 17:26 ]
No i znowu weekend i znowu pustki.

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

11 sie 2007, 18:44

Cześć dziewczynki !!!
Linka Ha1981, miło słyszeć kilka słów od ciebie. Co porabiałaś, gotowa do porodu,torba spakowana?? hihi :-D
beata84, trzymaj się, wkońcu maluch musi wyjść tak czy inaczej !!!!!!!
agasco, 3 dni to naprawde nie wiele, ja mam znacznie więcej i czekam już jak na skazanie.
swbasia, ja też tak mam np: 2 dni temu czułam się fatalnie, wczoraj rewelayjnie a dzisiaj tak sobie, najbardziej bolą mnie biodra i pachwiny, podobno maluch się pcha, tak mi lekarz powiedział we środę.
Yvone, Dość często do tego lekarza chodzisz??
Wiem w weekendy to tu są puchy nie ztej ziemi.
Ja nawet miałam męża pod ręką to go szybko wykorzystałam. A teraz idzie do pracki i znowu sama będe siedzie !!!! :ico_placzek:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

11 sie 2007, 19:01

Hejo :ico_ciezarowka: mamusie i :ico_dziecko:
My tez dzis jestemy sami. Moj rys został wczoraj wezwany do pracki... I dzis od rana siedzimy sami z Szymonkiem. :ico_haha_01: Zauwazyłam, że mój synek co raz wiecej czasu spedza "aktywnie" a coraz mniej spi. Ale w dalszym ciagu przesypia ok 18 godzin na dobe. :ico_haha_01:
Wczoraj bylismy u pediatry. Wszystko jest oki, tylko dla sprawdzenia pobrali mu krew, zeby sprawdzic czy na pewno nie ma juz zółtaczki. Jutro idziemy odebrac wynik.
I zmienilismy mu formułe na bardziej lekkostrawna. I brawa dla Pani doktor :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: bo od wczorajszego wieczora kiedy to dostał to mleczko po raz pierwszy nie ma juz stekania i bólu brzuszka :-D

Dziewczyny, juz nie moge sie doczekac Waszych dzieciątek. :ico_haha_01:

beata, nie stresuj się. Trzymam za Ciebie kciuki mocno, najmocniej jak sie da. :ico_haha_02:

Linka Ha1981, fajnie, ze do nas zaglądasz. :ico_haha_01: Zapraszamy czesciej :ico_oczko:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

11 sie 2007, 19:29

wisienka24, super, że Szymonka pierwsza wizyta u lekarza przeszła bez problemów. Zawsze rodzice się cieszą kiedy dzidiza jest zdrowa.
:ico_brawa_01: dla pani doktór, gdzie ją znalazłaś??
Ale coś dzisiaj dziwnie się czuje ide poleżeć, może odezwę się później.
Nara !!!!!!!!

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

11 sie 2007, 19:59

Nie wiem czy zbyt często widzę lekarza. Czuję się bezpiecznie pod taką opieką. We wtorek wizyta kontrolna, a w czwartek ktg i rozmowa, bo on zawsze sam sprawdza wynik i rozmawia ze mną. Mnie to odpowiada. Zwłaszcza że na ktg czy usg mnie nie bada.

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

11 sie 2007, 20:41

Kasia3 pisze: :ico_brawa_01: dla pani doktór, gdzie ją znalazłaś??


O tej lekarce jest bardzo głośno w okolicy. Jest super!! Nie dosc, że bardzo miła to jeszcze ma opinie najlepszego pediatry w okolicy i ma na prawde super podejscie do dzieci. :-D Ale zeby sie do niej "załapac" to musiałam sie zapisac jeszcze jak byłam w ciąży. Zapisałam sie chyba juz w 6 miesiacu. Tak na wszelki wypadek. :-D

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

11 sie 2007, 21:47

wisienka24, to tak jest tu z Day Care trzeba zapisać się do tych najlepszych jak jeszcze jestes w ciąży a dziecko oddajesz im jak mają około roczek albo nawet później. :ico_puknij:

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

11 sie 2007, 22:34

ja dalej czekam na srodowiskowa mogla by juz przyjsc miala bym pare pytan a pozatym to codzienne sprzatanie bo nie wiadomo kiedy nas nawiedzi :ico_szoking: a czlowiekowi nieraz nie chce sie jak cholera myc tych garow :ico_oczko: my dzisiaj po pierwszym spacerku maly caly czas spal jak aniol tylko jego tatus doprowadzil mnie do szalu czemu faceci sa tacy zj... ? a poszlo o to ze ksiaze nie bedzie czekal jak ja wchodze do sklepu bo mi sie ku.. juz z zycia nic nie nalezy 3 tygodnie siedzialam albo w szpitalu albo w domu ... koszmar i juz wekend spartolony.... :ico_zly:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość