Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

10 sie 2007, 22:43

Wpadłam na sekundkę, bo czekam na moich gości. Chrzestny Tomcia z żoną jadą do nas ze Śląska. Chłopaki chcą jeszcze popic dzisiaj, bo już później nie ma kiedy, a ja padam z nóg. Caly dzień zasuwałam, sprzatałam i gotowałam, co by goście mieli co jeść.

Dziękujemy za komplementy, zwłaszcza za ten, że Tomi podobny do mnie :-D , bo jakos coraz więcej osób twierdzi, że do tatusia (bez sensu :ico_oczko: , przeciez to synek mamusi :-D ).

Frydza swietne zdjęcie, uśmiałam się.

Madzia dobrze że juz dobrze :-D . Oby tak dalej.

Alinko ja też patrzę na te moje cycorki z żalem, ze będę się musiała pewnie z nimi rozstać.

Juli mój wózek to MUTSY. Jest super tylko ciężki do noszenia. Polecam skrętne koła, prowadzi sie jedną ręką, bomba. A na wertepach tez ok. Nie mam co prawda porównania, no ale z pewnością lepiej niż na małych kółkach.

Dominika gratuluję super śpioszka, mam nadzieje, że i unas tak wkrótce będzie.

A tak czytam o waszych przytulankach i muszę wam powiedzieć, że jestem wkurzona, bo ja przy każdym zbliżeniu czuje nadal ból. Pamiętam, że was nawet pierwszy drugi raz nie bolał za bardzo, a mnie.... brrrr. Oczywiście coraz lepiej jest ale do karnawału jeszcze daleko. Mój Jaruś też mówi, że chyba mnie mocno zaszyli, bo czuje zdecydowanie ciaśniej niż przed ciążą. Czy to możliwe? Czuję sie normalnie jak dziewica cholerka, a wcale mi sie to nie podoba.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

10 sie 2007, 22:49

dziewczyny ,a ja sie nadal goje :ico_olaboga: no masakra jakas :ico_olaboga: ja rozumiem,ze po kleszczach dluzej,ale to juz prawie 2 miesiace :ico_olaboga: w polsce koniecznie ginekologa odwiedze,bo cos mi sie tu nie podoba :ico_noniewiem: frydza ale Twoja corcia duuuzaaaa :ico_szoking: widzialam na innym watku,ile ona wazy ???

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

10 sie 2007, 23:02

Kamilko - -moim zdaniem podobny ten Twoj Bąk do Ciebie!!! Napewno Synus Mamusi! :-)
Lucy - odwiedz odwiedz gina u nas -zawsze dobrze jest skonsultowac u specjalisty co i jak.. Tak, zeby rozwiac jakiekolwiek watpliwosci!
Madziorka - No to oby wam pogoda dopisała!A co dozakupkow- my jutro ruszamy do naszj ukochanej babeczki, coma ciuszki angielskie.. Porozpieszczam mojego Bombla nowymi fatałaszkami :-) A na 13 umowilism,y sie w sprawie tego wózka - juz sie nie moge doczekac! JEst napewno o niebo lepszy niz nasz!!! Ale bedzie super! :ico_brawa_01:

Moj Kochany Senior to jednak wieczne dziecko.. Przyleciał po pracy niby taaaaaki zmeczony.. Poszlismy na chwile na spacerek na łąke.. a jak wrocilismy to zakradł sie domnie z słodkim dziobkiem i milusnym tonem rzekł: "Myszkoooo... a moge sobie do Lindka pojechac pooograc???" I pojechał. Grają z chłopakami w jakies tam swoje gierki i skacza przy tym jak pieciolatki :-) hihi :ico_puknij: Głupek..
A ja sie jeszcze pochwale, ze dzis sama- pod czujnym okiem KRzysia- ale SAMA wykąpałam Juniora :-) I było fajnie.. i spokojnie.. I juz sie nie boje :064: W koncu sie nauczyłam - zeby w poniedziałek, jak pojade wypoczywac z babami, nie miec palpitacji itakich tam ekscesow wanienkowych!
Zrobiłam sobie przed chwila salon pieknosci, teraz ide na wieczorna kawke- sam na sam z telewizorem..A potem lulu.
Dobnranoc pchły na noc :588: :585: haha

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

10 sie 2007, 23:31

juli no widzisz mamuska,dalas rade :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

11 sie 2007, 01:26

julie gratuluje samodzielnego wykapania juniora... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a ja wypilam wlasnie pierwsza szklanke piwka po porodzie... mam nadzieje ze leosiowi nie zaszkodzi... :ico_noniewiem:
jutro szykuje sie na lampke winka z okazju ukonczonego miesiaca... po powrocie z nad morza wpadaja znajomi bedziemy grillowac hihi

a dzis dziewczyny przezylam horror na maxa
po kapieli nasmarowalismy leosia.. tradycyjnie ja od buzki do pasa a adas dół...
no i potem ja zaczelam go ubierac a leos nagle placze i to na maxa.. i to nowy placz dla nas. nie na jedzienie.. ani nie wydawalo sie by spowodowany byl kolka czy bolem brzuszka. bo nie prezyl sie..
kurde nie wiedzielismy co sie dzieje..
ale wiecie mlodzi rodzice.. moze sie nie znamy. a zblizala sie pora karmienia.. wiec przystawilam leonka do piersi a on pociagnal kilka razy i znow placz.. :ico_placzek: :ico_placzek:
boze wtedy to juz sie wystraszylam nie na zarty.. :ico_olaboga: bo on nigdy nie plakal przy cycku :ico_olaboga:
wyraznie cos mu jest :ico_placzek:
oczywiscie ja tez w ryk :ico_placzek: :ico_puknij: ze pewnie cos mu zrobilam.. nawet wymyslilalm durna ze moze paluszek mu zlalamalm jak body ubieralam... :ico_olaboga:
straszne to bylo... :ico_placzek:
adas uspokojal malego a ja wraz z nim ryczalam i panikowalam
adam stwierdzil ze byc moze posmarowalam mu sudocremem za blisko oczek.. :ico_noniewiem: :ico_szoking:
a ja uparcie twierdzialm ze raczej nie... :ico_puknij:
uzylam sudocremu na krostki na policzkach bo ostatnio wyraznie po jego zastosowaniu poprawilo sie czulko...
ale nie sadzilam ze moglo cos sie dostac o oczek.. :ico_szoking:
no ale kiedy tak plakal to zauwazylismy nagle ze ciagle trzyma oczka zamkniete
a wtedy adas dawaj sol fizjologincza zapuscil.. ja otwieralam jego oczka a adas zapuszczal :ico_olaboga:
i wiecie co?? po sekundzie otowiera oczka.. spokojny zadowolony i wymeczony.. zasnall
a wczesniej wysciskalam go wycalowalam ze szczescia :-D
boze co ze mnie za matka.. krzywde dziecku wyrzadzilam... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
tak sie nacierpial maluszek przeze mnie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
teraz dopiero zdalam sobie sprawe ze macierzynstwo to czestry niepokoj strach... i najgorsza jest ta bezsilnosc.. kiedy nie masz pojecia jak pomoc wlasnemu dziecku
dobrze ze mam adasia... :ico_oczko:

no to spokojna i szczesliwa zmykam spac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

11 sie 2007, 07:59

Znowu kasuje posty :505:
Juli gratuluje samodzielnego wykapania maluszka :ico_brawa_01:
Madziorka no to sie na wycierpialiscie z Leonkiem :ico_olaboga: faktycznie trzeba byc bardzo ostroznym p;rzy maluchach ja jak po gotowaniu wracam do niego to myje rece z 5 razy i czyszcze paznokcie bo nie daj boze :ico_nienie: :ico_nienie: zostala by sol czy pieprz :ico_olaboga:
Kamilko Tomeczek caly mamusia no moze nie caly :-D
A u nas od rana chmury na niebie :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-08-11, 08:19 ]
<object width="425" height="350"> <param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/2NIYR-tsA5g"> </param> <embed src="http://www.youtube.com/v/2NIYR-tsA5g" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350"> </embed> </object> usmieszki Marcinka

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

11 sie 2007, 12:34

madzia26 chyba jakis filmik chcialas wkleic ?
magda26 pisze:<object width="425" height="350"> <param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/2NIYR-tsA5g"> </param> <embed src="http://www.youtube.com/v/2NIYR-tsA5g" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350"> </embed> </object> usmieszki Marcinka
ale takie cos masz jako ,,dodano,, ...a ja wczoraj nakrecilam jak maly sobie gaworzyl,ale tez i mnie osikal :-D chcialam wyslac kolezance,ale nie wiem jak sie na youtube wrzuca :ico_noniewiem: pozniej pokombinuje,bo piekna pogoda ,a ja dopiero wstalam :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-08-11, 12:36 ]
madziorka ale mialas przygode,a twoj adas jest chlop ze zlota :ico_brawa_01: taki madry :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

11 sie 2007, 12:40

Czesc Mamuski :-D KAMILKO no TOMUS cala mumusia no oprocz pisiorka hi hi :ico_oczko: ,LUCY moja niunia wazyla 5100 dwa tygodnie temu,teraz idziemy we wtorek na szczepienie to sie okaze ile znowu przybrala,ona jest straszny glodomorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :ico_oczko: MADZIORKA ale sie strach najadlas no no ale coz kazda z nas pewnie niechcacy dzidzi jakas krzywde wyzadzi a nawet nie bedziemy wiedzialy o co chodzi :ico_olaboga: ale wszystko napewno przezwyciezymy metoda prob i bledow :-D

[ Dodano: 2007-08-11, 12:45 ]
[size=200]DLA LEOSIA[/size] :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: Obrazek

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

11 sie 2007, 15:23

czesc dziewuszki :)
Ładne zdjęcia tu widzę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ślicznie nasze czerwcowce rosną i z kazdym dniem staja się coraz słodsze :-D
Karol znowu wyjechał na 2 tygodnie... mimo, ze tak się kłóciliśmy... ostatnie dni były wspaniałe, rozmawialiśmy zer sobą co by z naszym związkeim zrobić, zeby nie zepsuć i taka sielanka była, a on musiał wyjechać :ico_placzek: pustka na duszy :ico_placzek: :ico_placzek: nawiasem mówiąc pewno jeszcze nie raz się poźremy przez telefon hehe
Z dobrych wiadomości - jutro przyjezdza moja mama :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: pomyślałam po co mam być sama tak długo, a mama siedzieć bez zajęcia w Wilnie i tęsknić do nas :-D :-D niech pobawi wnusię :ico_oczko: :ico_oczko: Ja tak jak Madziorka miałam rozdratą dusze keidy mam pojechała i zal serce ściskał, ze mama zobaczy się z Waneską az na Gwiazdkę :ico_noniewiem:

Polowałam dzisiaj na uśmieszek Waneski , udało się :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: matko jestem taka happy jak wariatka :ico_puknij:

Oto wyniki polowania ;)

Nie wiedziałam które ąłdniejsze, to wkleiłam wszystkie :) Jestem taka dumna :-D :-D :-D

[ Dodano: 2007-08-11, 15:46 ]
taka dumna ze az zapomniałam zdjęcia wkleić ;)

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

11 sie 2007, 16:47

ALINKO sliczny usmiech coreczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość