Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

11 sie 2007, 11:53

Witam..

co do studiow to juz jestem zdecydowana :) tylko ze pojawił sie kolejny problem.. za te roznice programowe chyba trzeba płacić.. jeszcze nie wiem ile i czy mozna to w ratach zapłacić.. tych przedmiotow bedzie z 20.. zatem kasa nie mała... musze sie ejszcze popytac jak to dokłądnie wygląda i o ile bedzie to w moich mozliwosciach to ide na ta przedskzolna :)

Co do roczku to my robimy tak jak Natalia... 18 września... my to tego 18 bedziemy mieli big imprezke, bo i roczek i męża urodziny ( ma 25 wrezesnia).. jak już robić to robic konkretnie :-D

Julce chyba wyszedl 4 ząbek :ico_brawa_01: dwójka :ico_szoking: czyli ma już dwie jedynki na dole, i u góry jedna jedynke i teraz dwójka... dziwnie jakos, ale ta drugą jedynke tez już widac :-) a pisze chyba bo ta mała cwaniara nie da sobie do buzi zaglądnąć... od razu sie wyrywa.. ale włożyłam jej palca i wyczułam że już się przebiło... :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-08-11, 11:55 ]
tyna, i tak długo karmiłaś :-) ja karmiłam tylko 5 tyg.. musiałam przestać bo mi tarczyca wyskoczyła po porodzie... jak ja rozpaczałam :ico_placzek: po leczeniu chciałam jeszcze karmic.. bo pokarm jeszcze miałam.. mało ale był... ale Julia już nie chciała cycka.... :ico_noniewiem: ciężko było...

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

11 sie 2007, 16:32

Gabrysiu dziekuje :)

jak tam przygotowania ida?

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

11 sie 2007, 16:37

sprawnie ci to poszlo :-D

heh a co.. niech mąż pokarze co potrafi :-D nie buntuje się?

ładne masz zdjęcie pod nickiem... ale ci wloski urosły... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

11 sie 2007, 16:39

pokarzesz pozniej fotki Emilki w kreacji.. ja musze sie wybrac na te zakupy dla Julki, ale w sumie jeszcze mam czas. Myslałam o jakieś sukience z długim rekawem... delikatno różowej z jakiegoś fajnego delikatnego materiału :ico_noniewiem: ciekawe czy cos znajde.

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

11 sie 2007, 16:49

No to babcia stroi wnuczke :ico_haha_01: dobrze dla ciebie bo nie musisz tak latac po sklepach .. choc ja lubie zakupy dla małej :-)

szkoda ze nie zdąrzysz zdac nam relacji z imprezy Emi, ale i tak napewno będzie świetnie :)

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

11 sie 2007, 19:56

Witajcie dziewczeta!! Moj synus juz spi wypił 260 ml kaszki i zasnał. :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: . Dzisiaj bardzo aldnie jadł zupke kalafiorowa zjadł cala. Chyba musze mu robic dluzsze przerwy miedzy posilkami zeby przeglodnial to wtedy lepiej je.

U nas poprzednia noc nienajgorsza jedna pobodka o 2.30 chwila lulania i spanie do 6 tak wiec nie jest zle.

Alez u nas dzisiaj skwar nie da sie wytrzymac malego chyba ze 4 razy przebieralam tak sie pocil.

My urodzinki Pawełka zrobimy prawdopodobnie 15 wrzesnia tak zeby Maciek mial wolne no i co najazniejsze robimy je na wsi. Mam nadzieje ze pogoda nam dopisze. Jak bedzie ladna pogoda to zrobimy grilla i torta punktualnie o 17.25 tak jak sie urodził Pawełek a jak nie to imprezka bedzie w domu.

[ Dodano: 2007-08-11, 19:57 ]
Gabrysiu a jak u Ciebie przygotowania??? Duzego torta zamawialas?

[ Dodano: 2007-08-11, 19:58 ]
Ale sie wczoraj wkurzyłam mielismy jechac do mojej mamy ale samochod znowu nwalił maciek probował go naprawic ale nic z tego trzeba go odstawic do warsztatu

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

11 sie 2007, 20:10

ewelina fajny pomysl z tym tortem o 17.25 :-) Julia sie urodziła o 7. 05 wiec nie moge tego tak zorganizowac.

Co do torta i innych ciast to juz teściowa otrzymała tą misje :-D moja tesciowa baaaardzo dobre ciacha piecze, wiec napewno beda dobre :) A ja z moja mamą zajmniemy sie obiadem i kolacją.. troche roboty bedzie ale damy rade :)

Moja mała też już zasypia... czekam aż twardo zasnie i zmykam na podworko bo mamy grila :)

Ewelina ciesze sie ze Pawelkowi apetet wrocił :)

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

11 sie 2007, 20:13

Gabrysiu jak wrocisz to napisz mi ile kosztuje ta sesja Emi u fotografa... tez o tym mysle. I ile tam zdjęć w tą cene wchodzi :) Kiedys juz pytałam, ale nie doczytałam się czy mi odpisałaś :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

11 sie 2007, 20:21

Ja tez myslałam o takiej sesji dla Pawełka tylko sie zastanawiam kto by go utzrymal w pozach on jest taki ruchliwy ze glowa boli.

Gabrysiu zobacze jak bedzie wygladło karmienie do wtorku jak bedzie dalej tak okropnie to pojde do lekarza bo mam wrazenie ze Pawełek schodl troszke ma taki wklesniety brzuszek. nie wiem moze to ja panikuje ale tak mi sie wydaje :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-08-11, 20:22 ]
A ja dzisiaj samotny wieczor bo Macka wezwali do pracy a mielismy zaplanowany taki romantyczny wieczor :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
lisiczka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 88
Rejestracja: 22 lip 2007, 10:48

11 sie 2007, 21:24

witam

Aga moja Martynka tez zasuwa w chodziku. zamyka oczy i biegnie.

Gabrysiu czekamy na fotki.

ja jeszcze nie zastanawialm sie co kupic mlodej do ubrania na roczek. musze chyba juz za czyms pochodzic.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości