Linka Ha1981
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:06

11 sie 2007, 22:50

No hej, Kasia3, Wisienka24 dzięki za miłe powitanie :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: U mnie ani chwili wytchnienia. Cały tydzień robiłam ostatnie przygotowania do powitania naszej Oleńki i myślałam, że może dzięki temu jakiś skurczybyczek się pojawi a tu nic. No ale czekamy cierpliwie, w końcu ten dzień nastąpi :ico_oczko: :ico_oczko: Ale zaczynam się obawiać,że ja to chyba wrześniówką zostanę. Kasia3 u mnie torba już od miesiąca spakowana, ale zanim będzie potrzebna to chyba będę ją musiała odkurzyć po takim czasie leżenia :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

12 sie 2007, 08:45

No u nas z pediatrą chyba nie będzie problemu. Zawsze w obwodzie jest jeszcze babcia lekarz, choć kawałek trzeba by podjechać. Ale z przedszkolami i to tymi dobrymi to jest naprawdę problem. Trzeba zapisywać i to z dwuletnim wyprzedzeniem, a czasem to i tak zapisanie nie pomoże, bo biorą z polecenia. Zwłaszcza w tych prywatnych i mających opinię. Ale dla chcącego nic trudnego :-D
A, kupiłam nakładki do karmienia. Nie wiedziałam, ze są dwa rozmiary i wzięłam normalny. W sumie te miejsze wydawały się zbyt małe, a te normalne trochę duże (ale niewiele). Ale myślę, że mała wyciągnie do odpowiedniego rozmiaru, bo prawie pasują.
A ja czekam na jakiekolwiek objawy i nic. :ico_placzek:

agasco
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 11 mar 2007, 13:12

12 sie 2007, 14:07

ja wczoraj miałam 2 skurcze ,
myślałam ze już po spokojnej nocy
i cos sie bedzie działo,
ale niestety skończyło sie na tym :ico_placzek:
do 3 niemogłam zasnąc ciągle myślałam o maleństwie
i latałam do toalety siusiać :ico_zly: :ico_placzek:
chyba oszaleje

Obrazek

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

12 sie 2007, 14:58

Hejo Sierpnióweczki!!
Wczoraj miałam super humorek, bo zmieściłam sie w swoje dzinsy sprzed ciąży. Zmiesciłam czyli ledwo je dopięłam, ale to juz zawsze cos :ico_brawa_01: Ogólnie jakos szybko mi sie chudnie. Oby tak dalej. :-D

Widze, że tutaj lekko nerwowo-wyczekująca atmosferka. :ico_oczko: Myslami jestem z Wami i trzymam kciuki. :ico_brawa_01:

Oki, lece, bo zaraz mamy wizyte u pediatry. A mój Maluch ma lekki katar :ico_olaboga: Chyba od klimatyzacji... :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2007-08-12, 17:22 ]
My juz jestesmy z powrotem, a tu nadal pusto :ico_olaboga:
Czyzby kolejne Sierpnióweczki sie rozdwajały??? :ico_haha_01:
Mały jest zdrów jak ryba!!! Nie ma zółtaczki, jest po prostu sniady :-D

agasco
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 11 mar 2007, 13:12

12 sie 2007, 18:53

wisienka24, :ico_brawa_01: że Szymonek zdrowiutki :ico_dziecko:
i dla ciebie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ze już sie mieścisz w ciuchy z przed ciązy,
ja marze o tej chwili :ico_sorki:
Obrazek

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

12 sie 2007, 19:22

Czesc Sirpnioweczki

Pruedence gratuluje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Aga gratuluje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dziewczyny jestem szczesliwa z Wami!!!!


U mnie wszytsko oki. Mam rozwarcie na pol cm a poza tym nic sie nie dzieje.Mala ma juz 3200g wiec szybciutko nadrabia!!!
Trzymajcie sie!!!!

Linka Ha1981
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:06

12 sie 2007, 19:29

Hej Wisienka, gratuluję zdrowego syneczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Martunia moja Oleńka półtorej tygodnia temu też miała ok 3 kg i lekarz powiedział że i tak pewnie dociągnie do 4 kg. :ico_olaboga: :ico_olaboga:

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

12 sie 2007, 21:04

no to mnie Wisienko zalamalas bo ja nawet w spodnie z poczatku ciazy sie nie mieszcze a 10 kilo spadlo na wadze ale 8 to dzidzius i wody itd generalnie to nie mam w czym chodzic czlowiek urodzil a tu katastrofa chyba dalej w tych spodniach ciazowych i spódnicy na gumke :ico_placzek: dzisiaj bylismy w odwiedzinach u dziadkow :ico_oczko: maly jest idealem caly czas spal albo sobie gruchal a potem mama mi nie wierzy ze potrafi swoje pokazac :ico_szoking:
ma prawie 2 tyg a ja dalej nie moge sie na niego napatrzec :ico_szoking: zwlaszcza jak spi :ico_oczko:
Wisienko ty chyba tez mialas cesarke jak tam samopoczucie mnie tak z jednej strony zakuje no i rano jeszcze czuje zanim sie rozruszam i co z pasem planujecie dziewczyny nosic ja sie wlasnie zastanawiam co z tym zrobic bo brzuch jeszcze jakis nie moj a pozatym w upal z tym pasem ale moze trzeba ?

beata84
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 12 mar 2007, 00:37

13 sie 2007, 00:37

czesc dziewczyny.
u mnie nadal nic.
mam juz dosyc. :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

polozna mowila,ze w srode zrobi mi masaz szyjki. a ja nie chce. :ico_placzek:

on chyba nie chce wyjsc :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

anitko co ja bym dala zeby tez juz patrzec na moje male szczescie jak slodko spi.

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

13 sie 2007, 00:43

Anita, nie załamuj się. Jeszcze 5 dni temy babka w szpitalu myślała, że jade na porodówke... :ico_wstydzioch: Brzuch mi wystawał strasznie. A teraz z dnia na dzien ubywa cm w pasie. Nie wiem ile schudłam, bo nie mam wagi. A szkoda. :ico_noniewiem: Po cesarce czuje sie bardzo dobrze. Nic mnie juz nie boli. No, chyba, że przy kichaniu :ico_haha_02: Czasami bola mnie miesnie brzucha, jakbym miała zakwasy, ale to zazwyczaj pod koniec dnia. Tak ogólnie na prawde super sie czuje a rana juz sie prawie zagoiła. :ico_brawa_01:
Pasa bede uzywała. Juz niedługo powinnam go dostac. Mnie najbardziej wkurza taka skóra, która sobie wisi gdzies tam na dole. Wiem, ze potrzeba czasu zeby sie wchłonęła, ale jakos tak mogłoby to byc szybciej... :ico_wstydzioch:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Marthalib i 1 gość