Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

11 sie 2007, 23:04

wszystkie idą a nikt nie moze wyjsc heheh

Awatar użytkownika
mukaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 108
Rejestracja: 27 mar 2007, 02:08

11 sie 2007, 23:13

i ja dotarłam! usypiam na siedząco - była u mnie znajoma i dopiero teraz wyszła = nie jestem asertywna więc nie umiałam jej wyprosić :ico_nerwusek: hehe

glizdunia gdzie dokładniej mieszkasz? też tam mieszkałam przez dziewięć miesięcy. Nie ma u was sklepu polskiego? tam jest wszystko :P

co do ilości mleka - ostatnio miałam kryzys (niestety mam też miesiączki wrrrrrrrrrrr ale nie zwróciłam uwagi czy to się nałożyło z tym kryzysem!) Więc może to przez okres. Ale mi się wydaje że po prostu Mały miał skok wzrostowy i nagle zwiększyło się jego zapotrzebowanie na mleko. Był taki nieznośny że az się popłakałam :/ Kilka dni. Co chwila cyc. W nocy znowu zaczął wstawać o 24 na cyca i potem co dwie godziny (choć wcześniej jadł dopiero ok 3.30). Teraz już lepiej. Chyba moje cyce więcej mleka zaczęły produkować i Mały już się tak nie wścieka. W nocy też stopniowo powrócił do karmienia o trzeciej. Podobno na pobudzenie laktacji trzeba jak najczęściej dziecko przystawiać do cyca i wtedy one same wiedzą że mają produkowac więcej (patrzcie jakie mądre :ico_haha_01: ) I piję dużo wody.
Też chciałam już na butlę przejść bo Mały okrutnie w kość dawał - ale minęło - więc warto wcześniej przeczekać chwilę i się zastanowić!

ale jestem padnięta!

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

12 sie 2007, 07:52

Dzień dobry dzień dobry :ico_haha_02:

Pogoda się popsuła więc trudno tak jakoś się z łóżka zwlec...Ale mojemu smerfikowi to nie przeszkadza ha ha.

Poczytałam sobie co wy tam wczoraj kobitki popisałyście i stwierdzam, że naprawdę niezłe z was gaduły :ico_oczko: Ja już o 21 padam z nóg i kładę się do łóżka żeby pospać troszkę nim mały obudzi się na jedzonko. Nie pamiętam która z was to napisała, ale ja też zauważyłam, że mały potrzebuje więcej mleczka (skok wzrostowy?)-mam nadzieję, że niedługo wszystko się unormuje i da mamusi pospać. Dziś w nocy budził się chyba z 4 razy-straciłam rachubę :-)

Ewcik to kiedy ten ślub konkretnie??? Ach...

Być może spotkałyśmy się kiedyś na korytarzu KK :ico_haha_02:

Glizdunia mój smerfik też lubi spoglądać na zielone-drzewa, kwiatki w domu-wychyla główkę, że hej :ico_haha_01:

Ok czas zrobić sobie :ico_kawa: żeby obudzić się na dobre. Trzeba spakować małego i wybrać się do kościoła.

Pozdawiam was wszystkie i do usłyszenia.

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

12 sie 2007, 10:22

witam i ja - znaczy MY :-D ja po cięzkiem nocy ..poważnej rozmowie z moim D. .... ech... on śpi ..poszedł spać chyba o 3 ... ja po 12 ... miejmy nadzieję, że będzie już dobrze ...
Hubertus - może się ne przewraca jeszcze - ale girami macha jak trzeba :-D
co do mleka ... ja chyba znowu spróbuje ..go przetrzymać ... tylko cyc ..zobaczymy ... i zero herbatek dziś ... no zabaczymy co on na to ..i czy mleka wystarczy ???

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

12 sie 2007, 10:32

hej...
ja tez po ciezkiej nocy....pobudki co 2 godziny bo kupa cholerna nie chciala wyjsc...i odrobinke udalo sie zrobic o 8.00....koszmar normalnie....
Teraz pisze z mala przy cycu i juz zdaje sie ze ona odplywa :ico_haha_01:

Mukaa...polski sklep jest..i maja sporo rzeczy ale ziolek jeszcze nie prowadza bo juz wczesniej za rumiankiem sie rozgladalam ,a okazalo sie ze angielski bardzo dobry jest organiczny wiec moze i meliska sie znajdzie dobra :-D
A mieszkam w okolicach Bristolu i Bath...mala zreszta urodzila sie w Bath...

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

12 sie 2007, 10:36

no hejka .....

ja lekko nie wyspana. ... :ico_spanko:
mukaa to prz Ciebie hehe ........ troche sie rozgadałysmy...
noc spokojna ale cos moj Jakubek nie spokojny ........ ale to chyba po tej szczepionce ......

wrrrrr

http://s1.bitefight.onet.pl/c.php?uid=53994 krew krew krew
Ostatnio zmieniony 12 sie 2007, 10:45 przez KUlka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

12 sie 2007, 10:42

hejka :-D
nie no wczoraj już mi sił nie starczyło w nocy na tt
ale spać poszłam ok 2 :ico_szoking:
ja nie wiem co mi się porobiło z tym nocnym siedzeniem ostatnio :ico_noniewiem: :ico_olaboga:

a moja też uwielbia wszelkie kwiatki doniczkowe i drzewka i krzaczki itp. gapi się jak głupia :-D
i któraś pisała o tarciu oczek? bo moja też trze oczka nos i policzki jak jest zmęczona i śpiąca aż sobie czasami palce do oczu wkłada :ico_szoking: :ico_olaboga:

ide po :ico_kawa:

[ Dodano: 2007-08-12, 10:44 ]
KUlka, 5.91 l .....

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

12 sie 2007, 10:46

No widzę, że dziewczyny powoli wstają z łózek :ico_haha_02:

Jeju jest taka paskudna pogoda, że nie chce mi się wychodzić z małym na spacer...No ale maluszki powinny codziennie zaczerpnąć świeżego powietrza, co ???

Jutro może odświeżę moje pasemka na głowie :-) Uwielbiam takie zabiegi :-D

No i jeszcze muszę kupić małemu jakieś śpioszki (na 74 cm) bo dziś odłożyłam już kolejne dla następnego brzdąca ( planuję za 4 latka :-D ) ha ha.

Dziewczyny kochane napiszcie mi, czy macie czas i ochotę na zabiegi pielęgnacyjne ??? Bo u mnie to różnie bywa-odkąd mały pojawił się w naszym życiu tak ja spadłam na dalszy plan :-/ Zwyczajnie nie chce mi się za bardzo...

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

12 sie 2007, 10:46

a dziekuje dziekuje ... :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-08-12, 10:48 ]
mi po Filipie sie nie chciało ....... ale teraz jakos o dziwo mam czas i siłe hehe .......

[ Dodano: 2007-08-12, 10:54 ]
bardzo mocno prosze o klikniecie http://blog.niemowle.onet.pl/?click=0d1 ... df14adb7aa

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

12 sie 2007, 10:54

a mnie się też nie bardzo chce, ale się zmuszam bo jak wyglądam beznadziejnie to się też tak czuję... ale czasami to się zbiorę dopiero ok 15 żeby się wyszykować do ludzi :ico_oczko:
ostatnio to mi się fryzjer marzy... tylko nie wiem co zrobić.... bo trochę boję się ściąć na krótko a na super zabiegi kolorystyczne nie mam funduszy bo to u fryzjera ok 200zł jak na moje włosy :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość