Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

12 sie 2007, 13:22

a ja kurczę od tygodnia się zbieram na pedicure i jakoś nie wiem kiedy to zrobić bo chciałam taki wiecie z moczeniem nóżek w misce i kremowaniem itp. :-D a jak jestem z Igą sama to jakloś mi się nie widzi wyskakiwać do niej z tej miski jak się obudzi :ico_noniewiem: :ico_oczko:
a z tym fryzjerem to dobrze prawisz muszę mojego R uświadomić i iść!!! :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

12 sie 2007, 13:23

hejka....
Mala spi...zasnela sama...z krzykami w sypialni to fakt ale mnie nie bardzo chciala ogladac przy tym usypianiu wiec ja zostawilam i usnela sama...potem maly krzyk ze cyca nie miala przed snem wiec doskoczylam i teraz juz zasnela chyba na dluzej-mam nadzieje...
A. dzwonil z pracy ze ta cala powodz jest niezle przesadzona i ze sam da rade to uprzatnąc..wpadnie naobiad wiec spoko.

Mukaa...powiem Ci ze ja jestem baaaaardzo zadowolona z porodu-mialam planowaną cesarke i bylo suuuper!!!!raz w tygodniu moge chodzis do szpitala na taką impreze ..powaznie...nic strasznego ...jak przecietna wizyta u dentysty ze znieczuleniem..i muzyczką :-D ...no i wiadomo ze wszystko za free(dodam ze mialam porod rodzinny)a teraz tez mamy wszystko za darmo...szczepienia i leki na recepte tak ze nie narzekam...A w Birmingham bylam raz...w tym centrum handlowym BULL RING...

Awatar użytkownika
mukaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 108
Rejestracja: 27 mar 2007, 02:08

12 sie 2007, 13:38

ja bede chciala wracac do uk po studiach ale niekopniecznie do birmingham :/
tylko bede musiala sobie prace nagrac tutaj w polsce zeby z malym dzieckiem w ciemno nie jechac

moja kumpela tez miala cc
teraz chodzi na zajecia dla mam z takimi maluszkami
szkoda ze u nas nie ma czegos takiego a jakby byo to pewnie fortune bym kosztowalo ;)

za dwa lata antek juz chlop duzy bedzie wiec bede go mogla do przedszkola dawac - o ile sie nie myle samotne matki moga dostac czesciowy zwrot kosztow opieki nad dzieckiem

a przez te dwa lata musze ang podszlifowac solidnie!! bo nie mam niestety talentu do jezykow :(

u nas leje - nici ze spacerku

zreszta antek dzis marudny strasznie - na szczescie z brzuszkiem juz chyba ok
wlasnie sobie kimnal u mnie na rekach hehe ;)

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

12 sie 2007, 16:13

no hejka ,.....
ja po obiadku ...... dzis była piers z kurczaka......... niby jestem na diecie cały czas ale cos od pepsi nie moge sie powstrzymac ........ tylko musze sie na light przerzucic ......

Zborra dopiero po porodzie był pierwszy raz ?????? wow podziwiam za wytrzymałosc .......

my po wilipie juz po 5 tyg szalelismy hehe teraz jest troche gorzej no ale to z innej przyczyny heheh .......

u nas raz słonce raz duszno ....... moj maluch dzis nie spi w ogole ale to chyba dlatego ze przespał cały dzien wczoraj i dzis ma juz dosyc .......

tak duszno chyba burza bedzie ..........
.

[ Dodano: 2007-08-12, 16:23 ]
Zapomniałam dodac ze JAkubek to taki wiercipięta ze obudził sie do gory nogami w łózeczku hehe

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

12 sie 2007, 16:31

My tez juz po obiadku...teraz czekamy na tatusia...zje i pojdziemy na spacerek do jego kuzynki...pogoda ladna wiec mozna sie przejsc...
Maya tez juz wstala ,zjadla cyca i czeka na przebieg wydarzen dnia :-D
No tak niedziela wiec na tt same pustki....


Kulka....a wyobraz sobie ze ja po cc a na drugi pierwszy raz czekalismy z 2 miesiące...bo mialam stracha i wogole...

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

12 sie 2007, 16:50

KUlka, ja to do tej pory bym zwlekała gdyby nie mój R
jakoś ciągle zmęczona, ochoty nie mam :ico_noniewiem:

a u nas pada i ciemno........i grzmi i błyska........ znaczy się burza? :-D :ico_oczko:

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

12 sie 2007, 18:06

no to ładnie .......... widze ,ze tylko ja taka "pieszczocha" hehehe jestem hehehe ......

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

12 sie 2007, 19:50

zostawić was na dzień i oooo ,..jakie tematy :-D
a propo misiowania - hyhyyh mój Hubertus dziś walczył o Hanię - zapasy z misiem :-D ( i chciałam powiedzieć - a'propos rogatej Hani - że to nie Hubert :ico_nienie: - wierny jest jak pies :-D )

Obrazek
Obrazek
a skończyło sie tak - pogodzenie - Hania Huberta :-D
Obrazek

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

12 sie 2007, 20:46

U nas był ten drugi "pierwszy raz" po 7 tygodniach :ico_haha_01:

No, jestem już padnięta więc pora kłaść się obok mężulka. Może siępoprzytulamy :ico_spanko:

Dobranoc kobitki i do usłyszenia jutro.

Smerfik nasz kochany :ico_buziaczki_big:

Obrazek

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

12 sie 2007, 20:55

No wpadłam na momencik, bo my dziś cały dzień na powietrzu.l Hanka śpi i śpi, ależ mi fajnie!
Graliśmy w kometkę z bratem i bratową, zgonili mnie jak psa, normalnie zadyszka...i stan przedzawałowy :-D
KUlka no wiesz...my jakoś często na wojennej ścieżce,...a poza tym, to ja padnięta i nie miałam ochoty, chyba się odzwyczaiłam po prostu :-D
Gosiu no to uffffffff....Hanka będzie spokojniejsza! a wiesz co...bo J od 20.08ma urlop i zamierzamy brata w Wawce odwiedzić...może byśmy się spotkali????
I lecę, bo Hanka jeszcze się wietrzy...jeszczze z godzinka do kąpieli...może zajrzę jeszcze,pa!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość