Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

09 sie 2007, 14:49

Witajcie :-) .
Nam też czasu brakuje, co do jedzenia to mały tez je prawie wszystko, w nocy i rano dostaje cyca, potem kaszkę ryżową ale na wodzie bo od mleczno-ryżowej ma uczulenie, potem jakaś zupka lub obiadek, na podwieczorek owoce- najczesciej jabłko lub banan. W międzyczasie chrupki kukurydziane i biszkopty. A na kolacje dostaje kaszkę lub smażę mu jajko sadzone na miękko i maczam chlebek w żółtku. mały się tym zajada :).
Co dziwne mały je zupy takie jak my, zabielone smietaną lub ziemniaczki z sosem i jakoś nabiał mu wtedy nie szkodzi, ale jak tylko nakarmie go mlekiem modyfikowanym dostaje wokół ust uczulenia. Już sama nie wiem co to może być :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-08-09, 14:51 ]
podejrzewam alergie na białko, ale w takim przypadku śmietana też bu szkodziła

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

10 sie 2007, 12:58

Ania ma jakiś stan przedanginowy :( wczoraj długi czas nie umiałam jej zbić bardzo wysokiej temperatury....pomogła dopiero pyralgina.Dziś jest trochą lepiej ale nie chcę zapeszać.Pozdrawiam dzieciaczki i mamusie.

[ Dodano: 2007-08-10, 13:06 ]
Maju a dawałaś inne mleko modyfikowane? Dużo dzieci jest uczulonych na bebiko Ania je kaszki na mleku NAN.Może spróbuj inne mleczko...

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

10 sie 2007, 23:25

Jak czuje się Ania?, mam nadzieję że już jest lepiej. A może to trzydniówka?

Co do mleczka, to nie chce pić żadnego, dlatego dawałam mu kaszki mleczno-ryżowe ale dostawał podra żnienia wokól ust.

Dzisiaj byłam ostatni dzień w pracy, dziwnie się czuję, bo chyba nieźle zaczełam sobie radzić a u koniec, ale z drugiej strony o bardzo się cieszę, że wracam do dzieci, ostatnio bardzo mało miałam dla nich czasu.

Pozdrawiam

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

11 sie 2007, 09:10

Trzydniówka to to raczej nie jest bo walczymy dość długo....dziś znów była kiepska noc :( najpierw ponad 39 stopni a jak o czwartej wreszcie spadła gorączka to na 35,5 :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: teraz jest normalna temperatura ale jak długo nie wiem.....:((

[ Dodano: 2007-08-11, 10:11 ]
No i znowu jest 37,5 :(

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

11 sie 2007, 11:02

ojej to nie dobrze, biedna Ania. Pamiętam jak moja córcia zawsze gorączkowała przy infekcjach. Dzieci są wtedy takie osłabione i przykro patrzeć jak się męczą :ico_chory: . Wracaj szybko do zdrówka Aniu :-)

[ Dodano: 2007-08-11, 20:12 ]
a w jaki sposób mierzycim gorączkę ?

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

12 sie 2007, 09:45

Temperature mierzymy termometrem elektronicznym pod pachą.Na noc dałam jej nurofen i tempka spadła aż na 35.8 :ico_szoking: no a już o 8 rano miała 37,3 :( już mnie to męczy.... jutro odbieramy wyniki moczu i kału no i we wtorek kontrola u lekarki....

Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

12 sie 2007, 14:56

Dzieki dziewczyny za informacje o jedzeniu. Ja troszke rzadziej daje mu normalne edzenie, po pierwsze przez 8 godzin pilnuje go niania i ona daje mleko a jak ja wracam to starcza czasu tylko na jeden normalny posiłek. Poza tym mam troche ograniczone pole ze wzg na ta skaze białkowa i musze uwazac co daje.Musze sie postarac jakos to zorganizowac aby jadł wiecej. margot przykro mi z powodu Ani, szkoda ze sie biedulka tak meczy a ty razem z nia, miejmy nadzieje ze wszystko szybko sie wyjasni i Ania szybko wróci do zdrowia. Jesli chodzi o lekarzy to my we wrzesniu idziemy do chirurga dzieciecego. Przed paroma miesicami Filipkowi koło pachy wyrósł dosc duzy guz. Wyglada to jak krwiak czy cos takiego. Nie reagowałam bo pomyslałam ze moze sie gdzies udezył i samo mu to zniknie ale niestety nie i musimy isc do lekarza. Teraz jak mam isc to zaczynam sie denerwowac ze moze faktycznie cos sie tam złego dzieje :567: Wczesniej sie jakos nie przejmowałam a teraz zaczynam sie martwic.....

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

12 sie 2007, 15:26

Agusia ja myślę że to nie będzie nic poważnego.Mój tata też tak miał i wycięli i nic nie wykryli złego.Ale rozumiem dlaczego się martwisz.

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

12 sie 2007, 23:12

Witam
U nas bez zmian nic nad zwyczajnego sie nie wydazyło . Pwiedzcie mi czy wy tez macie problemy z otwarciem stronki tt .??
Margot i Agusia napewno wszystko bedzie dobrze z waszymi dzieciaczkami bede trzymac kciuki .

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

13 sie 2007, 09:54

U nas temperatura raczej spada a wczoraj wieczorem pojawiła się wysypka na brzuszku i plecach....myślałam że to trzydniówka ale teraz ta wysypka jest dalej....może trochę bledsza ale jest.Jutro do lekarki i tyle.
Ja też czasami mam problem aby wejść na tt :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-08-14, 11:27 ]
Wszystkie wyniki badań prawidłowe no i raczej była to trzydniówka.Wysypki jeszcze trochę jest ale najważniejsze że Ania jest zdrowa :)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość