Awatar użytkownika
mukaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 108
Rejestracja: 27 mar 2007, 02:08

12 sie 2007, 21:06

gosia fantastyczny bodziak w tygryska!!!!

fajnie się macie że sobie pobrykać możecie...
ja to się boję że mi tam zarośnie!

Mały dziś był masakrycznie marudny.... nawet przy zasypianiu
także mi się udzielił jego podły humor :/

teraz oglądam film o porwanym dziecku i prawie się popłakałam :P małego to chyba przyszyję do siebie żeby mi nie zginął :P

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

12 sie 2007, 21:14

mukaa, nie oglądaj głupich filmów!!! :ico_oczko: film to powinien być o miłych rzeczach i się dobrze kończyć hehehe :-D

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

12 sie 2007, 21:24

Zbora :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tak, tak, tak :-D
Sikorka - dzięki za linka - poczytałam...ale u mnie cos nie tak .... 1. cycki nie przeciekają - nic ja nie używałam wkłądek laktacyjnych nigdy 2. laktatorem jestem w stane sciagąć góra 30 ml 3. przystawiałam młodego przez 3 tygodnie co godzinne -( pamiętacie jak sie zaliłam) - bo on wiecznie głodny - i ok. 14-15 - mam ewidentnie za mało pokarmu w cyckach ..przez 3 tygodnie powinna sie laktacja unormować ??? dzis też walka ..20 min ..przy cyckach ...i ..butla .nie mam siły męczyć małego ... eee ..no cóz mamy butle 2 razy dziennie .jako wspomgacz.. ale ..6 -7 razy cyc ...tylko..eee....
ja lece spac ..chyba ..

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

12 sie 2007, 21:29

Witajcie wieczorową porą!!!
Ja tak na chwilkę, postanowiłam dziś wcześniej wskoczyć do łóżeczka. Niedziela cała z Sikorem, my tam już od rana brykaliśmy :ico_oczko: Potem "Czterej pancerni", spacer, obiad, straszna burza, a Karolek usypiał dziś tylko z tatusiem :-D I tak minęła nam niedziela we troje. Jeszcze tylko trzy dni i bedzie nas znowu czwórka, Kacper wraca wreszcie z koloni :-)

A teraz już pięknie mówię dobranoc, buzi na noc......

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

12 sie 2007, 21:40

A ja właśnie wykąpałam Hanię, nakarmiłam, ale coś chyba mało zjadła...no i nie chce więcej więc zarządziłam położenie do łóżeczka...J na straży a ja...na TT :-D
Gosiuale się cieszę! :509: :509: no to będziemy w kontakcie!a, faktycznie, słodki bodziak! Ależ Tygrys z mego zięcia :ico_brawa_01:
Sikorka to poużywajcie wolności :ico_oczko: czy tam półwolności...Już widzę, jak czekasz na synalka :-D I miłego brykania z mężem!
Ja jeszcze poczytam i zmykam...przytulić się do J, a co tam! postanowiłam, że kolejny rok musi być lepszy....Dobrze, że Hania już troszkę podrosła i najgorsze (mam nadzieję)za nami...może będzie spokojniej?

[ Dodano: 2007-08-12, 21:59 ]
A to Hania na swojej (nie swojej tylko pożyczonej :ico_oczko: ) macie
Obrazek
Obrazek

a tu ja na ognisku wczorajszym
Obrazek

a to moja niańka idealna :-D
Obrazek

[ Dodano: 2007-08-12, 22:06 ]
Dobra...pustki...więc idę spaćku... :ico_spanko:
A jutro??? Hania zostaje rano z dziadkiem...a mama z babcią jadą na łowy do lumpeksu!!! Oho...zbiera się na burzę...to spadam,pa!!!

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

12 sie 2007, 22:25

hek...ja tak wpadam tylko na dobranoc...mala po wycieczce wozkowej do cioci,kąpieli i 2 cycach udawala ze spi...kiedy ja cichaczem wyszlam z sypialni to wielkie pogawedki do tatusia wyglosila...ale i tatus opuscil sypialnie wiec zostala sama...i zasnela...i spi :ico_brawa_01: czy moje dziecko lubi zasypiac samo zostawione w sypialni?dziwne,przeciez nie uczylam jej tego :ico_noniewiem:

Zborra udanych lowow zycze...ale Ty juz szczuplutka jestes...wow
Kulka....wiesz...mysle ze raczej nie zarosniesz :ico_szoking: :ico_haha_01: :ico_noniewiem:
Gosia widze ze u ciebie to chyba nie chwilowy zastoj bo 3 tyg to duzo....dobrze robisz ze dzialasz butlą-moim zdaniem oczywiscie ,bo antyciala maly dostaje i glodny nie jest :ico_brawa_01: :ico_sorki:

Zmykam,do jutra papa

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

12 sie 2007, 23:46

Aaaa mam was!!!
Ja tylko się przywitam i podziękuję za życzenia i uciekam odpoczywać dalej... tym razem przemieszczamy się tam gdzie nie ma zasięgu :-D
Normalnie nie mogłam się powstrzymać żeby do was nie zajrzeć :ico_oczko: :ico_haha_01:

POZDRAWIAM :-D

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

13 sie 2007, 07:43

DZIEŃ DOBRY :ico_haha_02:

Ja jestem dziś po cudownej nocy :-D

A to ze względu na to, że nasz szkrab jak zjadł o 21 tak obudził się dopiero o 3 nad raniem, i teraz o 7 :ico_brawa:

No jestem wniebowzięta i mam cichą nadzieję, że maluch powoli uczy się przesypiać całe nocki :-D
Teraz leży sobie i namiętnie rozmawia z żyrandolem...(oj...chyba była wieeelka kupka :-D )

Ja dziś też mykam na zakupy-trzeba małemu sprawić nowe śpioszki. Widziałam też w lumpie zajefajne ogrodniczki dżinsowe za 8 zł- muszę je dorwać :-D

Ok czas na małą :ico_kawa:

Życzę wszystkim mamuśkom miłego dnia :ico_spanko: Do usłyszenia gaduły kochane.

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

13 sie 2007, 08:58

Glizda ja o zarastaniu nic nie pisałam ........ :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :-D :-D

u nac wczoraj noc sie zaczęła od 18 i Jakub spał do 7 heheh ......

Filip niestety tez .......... oj te ranne ptaszki ........

i dzis deszcz a mam miec grila wieczorowa porą .......... wwwrrr

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

13 sie 2007, 10:25

Kulka.....wielkie PRZEPRASZAM..myslalam o Muce..czy Mukaai napisalam Kulka :-D sorki...nie chce zebys nam sie zarosla :ico_oczko:

Jestem po sredniej nocy..teraz codzienna walka o sen Mayi....teraz na cycach cioci a za chwilke znow do cyca mamy i tak w kolko :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość