Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

12 sie 2007, 20:27

Niedziela byla mila, grillowalismy:) pogoda juz do niemiec wrocila i od wczoraj jest pieknie:)
Dziadkowie zajmuja sie Mati bardzo chetnie.Mielismy juz z mezem 1 wypad na piekna male miasteczko.normalnie jak na randce bylo.pilam sobie ze slomki wielka goraca czekolade i nikt mi wkolo nie latal:) ale jak to mamusia i tak o matim myslalam:) jutro mama tez z nim zostaje a my wyruszamy na wycieczke godzine pociagiem do stuttdartu :)
MAMY DUUUZE POSTEPY:) Mati juz 5 dni zasypia bez smoczka i jutro robimy ostateczne pozegnanie a dzis przed kapiela usiadl na nocnik, zrobil siusiu i wszedl do brodzika sie myc:) jutro wkleje jakies fotki:)

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

12 sie 2007, 20:36

mnie przeraża to nocnikowanie
chyba zacznę od porannej kupki bo inaczej nigdy się nie odważę. Antos regularnie rano po przebudzeniu i wciagnięciu flaszki mleczka robi kupkę, chyba dzis juz przygotuje tronik i postawię koło łóżeczka.
Dziś wyjęlismy naszemu malcowi dwa szczebelki z łózeczka, bardzo mu się to spodobało, wchodził i wychodził sprawiało mu to ogromną radość a nam patrzenie jak się cieszy.

Marzena25
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 139
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:48

12 sie 2007, 21:17

:ico_brawa_01: dla Mateuszka
Bozenka mysle ze super pomysl z tym nocniczkiem rano skoro zawsze robi o tej porze. Trzymam kciuki
U nas szczebelki w lozeczku juz na stale wyjete bo jak sa to Natalka sie denerwuje i i tak je wyjmie. Tak sie juz obluzowaly ze bez trudu je wyjmuje wiec nie ma sensu.
Co do kapania to na razie staramy sie robic to rzadziej niz zwykle i mowimy jej jak sami lubimy sie kapac i same superlatywy a ona wtedy powtarza "nie nie" no i lipa

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

12 sie 2007, 21:24

Witam!
A u nas nudna niedziela i senna okropnie

Matikasia fajnie ze troche porandkujecie z meżem, :ico_brawa_01: dla dziadków że tak super zajmuja sie Matim :ico_brawa_01:

Kacper nie potrafi wyciągać szczebli,bo bardzo cieżko sie je wyjmuje,rano upomina sie żeby mu wyjać bo chce wyjsć,ale na stałe mu nie wyciągamy,a on nie ma nic przeciwko :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

13 sie 2007, 07:29

Dzien doberek :-)
Marzenko cierpliwości ,uda sie musi sie udać :ico_haha_02:
Matikasia ,a napisz jak oduczyłas Matiego od smoczka ,bo ja juz bym chciała Bartosza oduczyć ,ale gdzieś mam stracha ,bo różnie dzieci reaguja na to ,a i zdaje sobie sprawe ,że parę nocek mam zerwanych,ale nie o to chodzi ,nie wyobrazam sobie jak go oduczyc ,on bez smoczka ani rusz :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
A my wczoraj bylismy u moich rodziców ,obchodzili 35 rocznicę slubu ,było fajnie ,a ja mam lekkiego kaca :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

13 sie 2007, 08:43

Hejka:)
Ja ostatnio postawilam nocnik w lazience,zawsze kiedy ide do ubikacji zostawiam otwarte drzwi.Gabi wie juz do czego on sluzy:)Mowi "siusiu" i sama siada na nocniczk ,ale jeszcze sie na niego nie zalatwia....Nie pospieszam jej wszystko w swoim czasie.Najwazniejsze,ze sa postepy,wczesniej tylko sie nim bawila....

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

13 sie 2007, 11:47

Witam!

:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: dla Gabi na półtora roczku
widzę że Gabula urodziła sie w tym samym dniu co ja czyli 13 lutego :509:

Kacper od wczoraj namiętnie śpiewa nanananana,wychodzi na odwrócony kosz po zabawkach i śpiewa podrygując hihi :ico_smiechbig: wczesniej juz cos tam nucił ale teraz to fajnie hihi
ostatnio widział jak myłam kibelek,potem sam poszedł do łazienki,podniósł deskę,wział szczotke i dawaj czyścić :-D

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

13 sie 2007, 13:52

Całuski dla Gabuli za 1.6 roczku :ico_brawa_01:

:ico_brawa_01: dla Matiego i Gabi za postępy...i dla Kacperka za muzykalność i czyściocha :-D
mój Antek też jest niesamowitym pedancikiem ,jak zobaczy jakiś paproch na ziemi to zbiera , moówi "bach" i dawaj go do kosza, a co musi być czysto, zawsze to lepsze niż miałby taki paproch do buzi pchać :ico_oczko:

u nas jeszcze bez nocnikowo, ze smoczkiem nie mamy problemu, jedyne co to Antoś nie umie sam zasypiać...muszę się kłaść przy Nim i go drapać po pleckach albo głaskać, wtedy zasypia, ale nic na siłe.

Marzenka trzyamam kciuki, będzie lepiej :one:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

13 sie 2007, 13:58

Maggie pisze:mój Antek też jest niesamowitym pedancikiem ,jak zobaczy jakiś paproch na ziemi to zbiera , moówi "bach" i dawaj go do kosza, a co musi być czysto, zawsze to lepsze niż miałby taki paproch do buzi pchać :ico_oczko:


hihi Kacper ma to samo,zbiera smieci i do kosza z nimi,dobrze ze tylko śmieci wyrzuca :-D

a ostatnio ma manie chodzenia w naszych butach,można sie posmiać, nieźle wyglada w nich,wczoraj zrobiłam jakies zdjecia w adidasach mojej siostrzenicy,potem pokażę jak wrzuce na kompa,jak w płetwach haha
ubiera np rano moje klapki co chodze w nich po domu,ja wtedy jeszcze leżę,ale jak wstane to mi je zaarz przynosi i pokazuje żebym je sobie założyła ,jaki dobry synuś :-D :ico_brawa_01:

teraz mówie papa bo Pelek sie budzi,trzeba obiadek zjesć i na spacer,bo ładnie na dworku :ico_haha_02:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

13 sie 2007, 14:37

kasiekk, śmiesznie z tymi kapciami, mój jeszcze nie zakłada ale jak widzi że ja chce wstać z łóżka, to przynosi mi moje kapcie i stara mi się założyć " buti buti" :DD

Milego spacerku.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość