Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

12 sie 2007, 20:25

monia26 pisze:K@tk@ życzę Tobie,zeby twoje marzenie się spełniło kochana :ico_sorki: :ico_brawa_01:
Jak zwykle dla Ciebie fluidki
**************************
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
**************************
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ :ico_haha_01:


dziekuję Ci kochana :ico_brawa_01: fluidki oczywiscie są niezbędne :ico_brawa_01:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

12 sie 2007, 21:24

monia26, fajnie ze udało Ci się odpocząc. Mi sie marzy chociaz jednodniowy wyjazd nad morze ale jakoś ciężko nam się wybrac mimo ze daleko nie jest.

Dzisiaj zrobiłam sobie zdjęcie brzusia i byłam zdziwiona ze juz tak wystaje :ico_szoking: :-D :-D :-D Jak wrzuce do komputera to wkleję i pokaże.

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

12 sie 2007, 22:07

Hey!
Ja tak tylko sie melduje i uciekam do spania. pozdrowionka!

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

13 sie 2007, 08:18

Witam w ten deszczowy, pochmurny dzień. :-/

Siedze sobie przy :ico_kawa: Patryk jeszcze spi. Wczoraj przyniosłam worki ciuchów które schowałam po Patryczku, chcę je przejrzeć i zobaczyć co będę musiała jeszcze dokupić. One są takie maleńkie ze az wierzyc mi sie nie chce ze kiedyś nakładałam je mojemu synkowi :ico_szoking:

Jak pokazałam swojemu M to uśmiechnął się z rozczuleniem na myśl ze w domu znowu będzie taki maluszek. :-)

Pierwszy raz chyba nie myśle z przerazeniem o tym ze zaraz koniec lata a potem jesien i zima znowu. :-D Teraz to wręcz nie moge się doczekać :-D

Dobra, uciekam. Życzę miłego poniedziałkowego dnia :-)

Dzisiaj trzynasty, czy któraś z Was jest przesądna??? :-)

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

13 sie 2007, 08:31

Witam Wszystkich!

Zaczynamy nowy tydzien znowu;-) ..... niestety w pracy :-?

Po weekendzie u mnie bez zmian, moja dzidzia jeszcze nie dala znac o sobie i nie czuje zadnych wybrykow.....

Ja tez uwazam, ze szkoda kasy na usg 3D, lepiej odlozyc ta kase na wyprawke :ico_haha_01:
Ja bym chciala znac plec, ale jak sie okaze ze nie widac, to nic sie nie stanie i bedziemy mieli niespodzianke........ tez fajnie :-)

Zycze Wam milego dnia i tygodnia!!!

Pozdrawiam
goska

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

13 sie 2007, 08:43

Witajcie.

U mnie pogoda taka nie wiadomo jaka, tzn albo sie wypogodzi albo zacznie padać :ico_oczko:

Monia super że maluszek dał o sobie znać :ico_brawa_01: No to teraz juz nie da o sobie zapomnieć.

Nie martwcie sie laseczki, tak jak pisała K@tk@ każdy maluch ma swój własny rytm i zapewne niedługo się doczekacie kopniaczków :-D .

Mój łobuziak kopie juz na całego. Nawet wczoraj nie dał mi pospać :-) . Widocznie zmartwił sie że mama do pracy zasypia bo o 8.30 skutecznie mnie obudził kopniakami :-D

Buziaczki dla wszystkich :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

13 sie 2007, 11:36

Cześć Wszystkim!

Chyba o ile się nie myle, właściwie to chyba na pewno mój dzidziuch dał o sobie znać. Takie delikatne kopniecia. ohhh jak cudownie jest go wreszcie poczuć. To były takie pojedyncze kilka razy puknięcia w mój brzuszek od środka i teraz znów cisza, ale myśle że jak już zaczął to powinno się to pojawiać czesciej. Ahh jaka jestem szczesliwa.

Jade teraz na jakies zakupy i przyokazji wpadnę do jakiegoś sklepu dla Ciężarówek bo moje spodnie stare to teraz największy wróg - nie dam rady już w nich chodzic.
Szkoda sie meczyć.
Choć z drugiej strony takie ciuszki nie kosztują mało a to zakóp na 4 i pół miesiąca ale może sie pozniej sprzeda. pozdrawiam pa

[ Dodano: 2007-08-13, 11:38 ]
ups nie zauważylam i zrobiłam przypadkiem dwa byki hi hi. przepraszam to niechcący. :-D

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

13 sie 2007, 12:43

Ale wam zazdroszcze tych kopniakow dziewczyny!!

Z ciuchami tez juz mam problem......
racja ciuchy dla ciezarowek sa dosyc drogie, przynajmniej dla mnie. Nie wiem jak Wy, ale ja korzystam z ciucholandow i juz udalo mi sie kupic pare fajnych ciazowych rzeczy i mam wreszcie w czym chodzic...... a cena ....... a cena taka "wysoka" ze nie bedzie mi szkoda ich wyrzucic za pare miesiecy. Polecam!! :-D

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

13 sie 2007, 13:10

Witajcie kochane.
Marcia gratuluję pierwszych kopniaków,wreszcie sie doczekałas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

No już zakupiłam swoje pierwsze spodnie ciążowe i o niebo lepiej,mam nadzieje ,ze mi na razie wystarczą :ico_sorki:,bo rzeczywiście nie należą do tanich :ico_szoking:
A z ciucholandów to chętnie korzystam,naprawdę można wyczaić niepowtarzalne ciuszki hehe,nawet kupiłam kilka dla mojego dzidziusia i naprawdę wyglądaja jak nowe,a nawet co niektóre były z metką :ico_oczko:

Dziewczyny tak do mnie dotarło,ze to juz piąty miesiąc :ico_szoking: ,a ja w sumie jeszcze nic nie mam dla maluszka :ico_olaboga: ,chyba czas zacząć robic zakupy
bo sie nie wyrobię,z tym wszystkim.

A u Was jak tam przygotowania?

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

13 sie 2007, 13:46

Ale ten czas leci, rany juz 5 miesiac faktycznie :-)
Ja tez jeszcze nic nie mam dla malucha. Wiekszosc rzeczy "dostane w spadku" ....... od kuzynki, ktora chce sie pozbyc paru gratow.... i tym lepiej dla mnie :-D Zrobie wtedy remanent i zobacze co nam jeszcze potrzeba!
Niedlugo planujemy robic przemeblowanie/ maly remoncik w naszym malym mieszkanku, zeby dzidzia miala swoj kacik :ico_haha_01:
I to na razie tyle przygotowan :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], DenAdhele i 1 gość