kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

13 sie 2007, 15:22

Hej dziewczyny gdzie jesteście??? :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-08-13, 15:29 ]
Kolka jesteś fajnie :-D Dzieciaki zostały dzisiaj z siostrami, dobrze że mam 4 siorki to zawsze może któraś popilnować. Jeszcze z pół godzinki posiedzę, a reszte zamykam bo nie ma ruchu i chyba dziś nie ma co na niego liczyć, cały czs u nas pada niestety.

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

13 sie 2007, 15:34

Witam was dziewczynki po długiej nieobecności stęskniłam sie za wami jak niewiwem co.dopiero dzisiaj udało mi się wejść ale nie nadrobiłam jeszcze zaległości.Jestesmy po chrzcinach potem wkleje fotki ale mała ryczała połowe mszy bo ksiądz ryknął do mikrofonu i tak sie wystraszyła że nie mogłam jej uspokoić,bidula na końcu tak sie wypłakała ze zasnęła ze zmęczenia.Wakacje mieliśmy fatalne nie trafiliśmy na pogodę bo było zimno i padał deszcz więc wiecie nic ciekawego a w dodatku przez to zimno mała nabawiła się zapalenia oskrzeli i dostała antybiotyk.Mężuś pojechał w sobotę :ico_placzek: i mam doła .Ale nic głowa do góry zobaczymy sie w grudniu na święta(do nonono takie życie)mała juz robi postepy w turlaniu na boki na brzuszek na plecki i wogóle mostki robi na leżaczku.Jemy juz obiadki cały słoiczek na raz zje mleko pije lepiej wiec ogólnie jest ok ,tylko duzo trzeba sie nia interesować i troszke ponosić i zmieniać jej miejsce położenia żeby ciągle sie coś innego przewijało dookoła. a wogóle to tylko by siedziała i stała na girkach .teraz juz bedę na bierzaco tylko doczytam was.

[ Dodano: 2007-08-13, 15:35 ]
oczywiście jak padało na wakacjach to tylko jedliśmy i piliśmy co chwilę i waga moja poszła do góry,teraz musze sie tego nadmiaru pozbyć.

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

13 sie 2007, 16:25

witaj syla :-) a tak się właśnie zastanawiałam dizś gdzie Ty sie podzewasz :-) szkoda, że pogoda wam nie dopisała, ale mam nadzieję, że choć trioszkę wypoczęliście :-)

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

13 sie 2007, 16:46

Delicjaodpoczliśmy nawdychaliśmy sie jodu i ogólnie było fajnie.
przeczytałam posty ale wszystko mi sie pomieszało więc :ico_prezent: :ico_prezent: SKŁADAM NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA WSZYSTKIM SOLENIZANTOM :ico_prezent: :ico_prezent:
dla Jagódki i cyprianka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za pierwsze ząbki
Mordeczce gratuluje większego mieszkania
katrin i kasik super o spotkanie wyszło tylko pozazdrościć
moja martynka też wkłada sobie stopki do buzi i to obie na raz

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

13 sie 2007, 16:50

katrin moja olenia tez pcha wszystko do buźki i bardzo się ślini, całe rękawy mokre i ja dodatkowo, ajk siedzi u mnie na rękach, więc przypuszcam, że to ząbki, choć też u nas jeszcze nic nie widać, natomiast z kupkami, to moze faktycznie być wina arbuza.
kari krystianek urzoczy i jaki już duży :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-08-13, 16:52 ]
syla zazdroszczę ci takiego wyjazdu, ja też bym bardzo chciała, ale póki co mała pochłania nam całą kasę, więc na wyjazd nie mamy co liczyć,ale mam nadzieję, że w szyszłym roku też wyskoczymy nad morze. a tymczasem jeździmy w moje rodzinne strony do moich rodziców :-)

[ Dodano: 2007-08-13, 16:56 ]
syla, dopiero teraz zauważyłam, że twoja Nikolka jest starsza od Martynki dokładnie o 7 lat. tzn że urodziły się tego samego dnia i miesiąca????

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

13 sie 2007, 17:05

tak dokładnie 7 lat nicolka o14 a martynka o 14 15

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

13 sie 2007, 17:15

hiiiiiiii nieżle to sobie wykombinowaliście :-D
a wiesz moja siostra też jest ode mnie starsza dokładnie o 3 lata :-)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

13 sie 2007, 18:59

witam dziewczynki :-D

Kurcze - ostatnio jakos tak mniej czasu mam na TT :ico_szoking:

Maly je juz po pol sloiczka deserkow dziennie i prawie nic mu nie jest :ico_oczko: Po samym jabluszku dostal rozwolnienie :ico_wstydzioch:

Jest juz taki kochany i chyba troche maminsynek sie zrobil :ico_haha_01:

Nie chwalac - juz mniej ulewa,niestety w nocy budzi sie wciaz 2-3 razy na jedzonko i to bez wzgledu na to,czy jadl moje czy sztuczne :ico_noniewiem:

Nie odpisze na posty bo nie pamietam kto co pisal :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

13 sie 2007, 19:05

rybko a kiedy po arz pierwszy dałaś małemu jabłusio????bo ja też bym chciała,a le się boję , że dostanie wysypki, ja chciałąbym soczek. a teraz mamy problem z kupką, mała nie chce pić kopru ani rumianku i nie może kupy zrobić :ico_placzek:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

13 sie 2007, 19:21

Cześć dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!! Nic nie pamietam co pisałyście !!!!!!!!!!!!!! :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Zapamiętałam tylko że mówiliście o jedzeniu!!!!!!!!!!

My już próbowaliśmy bardzo dużo rzeczy, ogólnie małemu smakują nowości!!!!!!!
Herbatkę jabłkową to zaczęłam podawać jakiś miesiąc temu, pije też już malinową z dziką różą i owocową ( która zawiera cytrynę i pomarańczę :ico_szoking: , trochę się obawiałam, ale nic nie było). Pije soczki jakbłowe, nektar brzoskwiniowy(jego ulubiony), jabłkowy winogronami, różne deserki,!!!!!!! Zupka jarzynowa była taka trochę ble ale dosoliłam i zjadł, dynie z ziemniakami też nie pogardził!!!!!!!!!! Nie będę pisać o wszystkim co jadł bo za dużo tego już było!!!!!!!!

Ja nie pytałam lekarza o zgodę, zaufałam swojej intuicji, mały samego mleka jadł coraz mniej no i mało przybierał na wadze, więc zaczęłam wprowadzać nowości!!!!!!
Trochę inaczej chyba trzeba postępować z dzieckiem ze skazą, ostrożniej z nowościami, ale tak po mału jab ym wprowadzała zaczynając od jabłuszka, w końcu jest najmniej alergizujące!!!!!!!!!!

Kurcze muszę leciećbo małemu muszę zaraz herbatkę dać!!!!

Kamelku dużo zdrówka, szczęścia i miłości!!!!!!!!!!!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość