Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

13 sie 2007, 23:13

ja tez juz do spania dobranoc

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

13 sie 2007, 23:13

lulu81, fajnie że jesteś!! Przerąbane ze dopiero we wrześniu masz obrone. Szkoda ze masz to jeszcze przed sobą...
Filipek jest przecudny, taki ciemniutki z karnacji i włosków!!
Iwona 77 piszesz o uczuleniu, a mój Bartuś od 2 dni ma właśnie takie ugryzienia podwójne na główce, policzku, nadgarstku. Takie małe kuleczki czerwone. Czyżby to było coś innego niż ugryzienie??
MAłgorzatka super!!! Bardzo się ciesze ze tak się ułożyło!!!

[ Dodano: 2007-08-13, 23:20 ]
Ta minka papaja, to tym bardziej jest trafiona, bo już jak zobaczylismy synka na zdjęciu usg to wtedy nazwaliśmy go Papaj!!!! A tu, proszę, bużka papaja jak malowana!!

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

14 sie 2007, 08:39

lulu81, jejkus jakiego masz slicznego synekcza! beda za nim chodzily laski sznurem w przyszlosci! i ma swietna karnacje! a julcia tez tylko tyle je - 100-130 ml co 3 godziny i tez sie wlasnie martwie o to ale widocznie takie sa jej potrzeby bo przybiera juz ladnie, a spi cala noc od 21 do 7-8 :ico_noniewiem: a czy Filipek je juz obiadki?

[ Dodano: 2007-08-14, 08:44 ]
magdzinka swietnie ze maz moze cie zmienic! ja bym wlasnie tak bardzo chciala zeby to byl ktos z rodziny, ale wszyscy albo daleko, albo pracuja, nawet A. mama....ale mowisz ze Joasia plakala przez trzy dni i jesc nie chciala, no wlasnie, Julcia tez jest uparciuchem i jak ja raz zostawilismy ze znajoma to tez nic jesc nie chciala i plakala...ale trzeba bedzie jakos to przezyc....najgorsze beda wlasnie pierwsze dni i dla mnie i dla niej...no nic, zobaczymy jak to bedzie....trzeba byc dobrej mysli :ico_oczko: i dzieki za informacje hihihihi :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

14 sie 2007, 09:29

Dziekuje za komplementy,

No to Mamcia, kto wie moze Filka bedzie sie ubiegac o serce i reke Julki kiedys :ico_oczko: Podziwiam ze Julcia takie postepy robi, przemieszcza sie sama :ico_brawa_01: moj tylko umie z brzuszka na plecki i odwrotnie :ico_noniewiem:
Obiadki juz dawno je, tak przed poludniem kaszke bananowa albo malinowa. Po poludniu zupke warzywną, dodaje indyczka, kurczak albo cieliecinke, pozniej deserek, on uwielbia morelke i brzoskwinke z Hippa. N i okolo 4 razy mleczko

co do zostawiania maluszka, raz musialam zostawic z tesciowa bo szlam do lekarza i nie bylo mnie okolo 5 godzin, jak wroczylam tak malenstwo plakalo i sie smialo jednoczesnie i tak sie mocno przytulal do mnie

teraz ma zabawe - rzucanie grzechotki ob ziemie i musze mu ponosic :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

14 sie 2007, 10:36

lulu81, hihih no to tez jest zdolny chlopak, juz odkryl zasade dzialania i skutkow hihihi Julcia jeszcze nie rzuca *specjalnie* rzeczy na podloge, czasem jej spadnie i sie wtedy wkurza hihihi, za to okropny z niej bandyta, caly czas musze na nia patrzec, bo juz nawet za telewizor sie wgrzebala... :ico_olaboga: hihiih no trzeba bedzie skombinowac jakos zeby Filipek i Julcia sie zeswatali hihihi dla mnie to sliczny chlopak :ico_brawa_01:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

14 sie 2007, 12:00

MamciaKochana pisze:trzeba bedzie skombinowac jakos zeby Filipek i Julcia


lulu81 pisze:moze Filka bedzie sie ubiegac o serce i reke Julki


Ej, ej ...wiecie co ... :ico_oczko: Już swatacie dzieciaki ... :ico_oczko: No, no, może i coś z tego będzie :ico_brawa_01:

Czy jest może któraś mama chętna zeswatać swoją córeczkę z moim Wojtusiem .... Czekam na zgłoszenia :ico_oczko: :ico_brawa_01: Skoro Luluś i Mamcia zaczynają bawić się w swatki to czemu ja nie hihihih :-D :-D

lulu81 Mój Wojtuś też wywala różne rzeczy ...ale czy specjalnie ?? Chyba jeszcze nie ...

Przepraszam, że pytam- jeśli nie chcesz odpowiedzieć nie mów, nie bądź zła, że pytam :ico_sorki: - ale jeszcze jak byłaś na tamtym forum to pisałaś, że nie bardzo układa Ci się z mężem. Naprawiło się między Wami, jest lepiej?

katelajdka Czy te punkciki to takie małe czerwone krosteczki ?? Mój mały też tak ma ale to nie jest uczulenie tylko w nocy coś go pogryzło, pewnie jakieś wstrętne muszysko albo coś typu komar ... Parę ma takich punkcików na buzi ...ale na 100% to nie uczulenie!

Karolas HAAALOOOO !
Gdzie jesteś kobieto ...co tak długo nie piszesz ...

Iza A ty co ...?? Nie ma Cię już czy leń cię dopadł ... Napisz coś!

[ Dodano: 2007-08-14, 12:02 ]
Mały dziś w nocy strasznie się wiercił, wił jak glistka normalnie bo kupki nie mógł zrobić ... Rano strzelił dopiero kupaka ...na początku takiego bobka twardziela :ico_oczko: a dopiero mięczaka potem ..

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

14 sie 2007, 13:29

hej!!! Nareszcie ładna pogoda, dziś mamy w mojej miejscowości "dożynki" o 16:00 msza św (polowa) czyli na świeżym powietrzu w parku a potem dance do rana ;-)
lulu Filipek duży chłopiec i jaki przystojny :)
małgorzatka może Wojtuś i Agatka :ico_brawa_01:

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

14 sie 2007, 13:40

witajcie
bardzo dlugo tutaj nie zagladalam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
mam nadzieje ze juz teraz bede na bierzaco
musze teraz wszystko ponadrabiac
oj ale jest tego

moj Dominis ma juz dwa zabki na dole, wyszly mu dzien po dniu
dokladnie pierwszy zabek wyszedl mu 24 czerwca
teraz czekamy na kolejne dwa u gory
odk kilku dni ladnie sam siedzi

jak znajde wiecej czasu to wstawie kilka foteczek
teraz zmykam do malego

pozdrawiam bardzo gorąco!!!!

[ Dodano: 2007-08-14, 13:42 ]
wstawie kilka foteczek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

14 sie 2007, 13:44

MALGOSIA jestem, jestem, czytam was na bieząco kilka razy dziennie ale kurcze nie moge sie zabrac by cos napisac bo jak tylko zaczynam to patrze a tu Amelci nie ma tylko albo pod ławe wlezie tzn. doczworaczkuje sobie hahahaahhaa, normalnie zaczeło sie to czego sie spodziewac nalezało-BRAK CZASU DLA SIEBIE I DOMU BO DZIECKO RACZKUJE :) wiem co mamcia czuje a ja to juz drugi raz przechodze no i ostatni ;) tak sądze hi hi hi.
Nawet wczoraj wleciałam dorwałam sie do kompa gdy mała lezała na macie i zdązyłam tylko przeczytac ze narazie dzidzi nie bedzie u was ale nie zdązyłam juz ci odpisać ze sie ciesze z takiego obrotu sprawy bo Amelka juz poczłapała sobie w jakis zakamarek hi hi hi.
Super gosiu, dobrze ze narazie nie bo kurcze teraz to ci sie zacznie jak Wojtus zacznie wszedzie włazic to sobie pomysl jak ty z brzuszkiem bys sie meczyłą ganiając za nim masakra :)
LUTOWECZKI WIECIE normalnie szok,ze Amelka dosłownie w tydzien nauczyła sie raczkowac. Słuchajcie wczoraj jeszcze czesto sie pokladała bo szybko ją to męczy narazie i idzie idzie i lezy na brzuszku a dziś tak zapiernicza ze Kapcerek jest w ogromnym szoku i mowi do mnie co chwilke tylko: mamusia patrz gdzie jest Amelka,ja nie wierze jak ona to robi, przeciez nie umiała wczoraj :ico_haha_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: No mówię wam my wszyscy w szoku totalnym jestesmy bo ona jeszcze dobrze siedziec nie umie a juz zapiernicza na czterech hahaha, siedzi sama we wózeczku ale na kanapie to sie na boki jeszcze przewraca, nie no jak tylko bede miec aparat to wam powkejam fotki, nakręcilismy wczoraj film z jej postepów ale bedzie miała pamiątkę jak dorosnie Kacpi tez ma od urodzenia do 2 lat filmy czy nawet 3 latek tylko ze jego filmy sa na kasetach jeszcze i musimy je przegrac na płytki a Amelki sa juz na płytkach na szczescie
LULU81 ale słodkiego masz synusia jaka fajna karnacja, sliczny, witaj ponownie i zostń z nami juz
DOROTA.M. u nas tez dożynki bedą chyba dziś i jutro na starym rynku wszystko przygotowane, stoiska taki jarmark czy cos w tym stylu hi hi.

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

14 sie 2007, 14:02

karolas ale super :ico_brawa_01: Amelcia raczkuje, pewnie uroczo to wygląda, szkoda że nie widziałam :-) Moja Agatka jeszcze się za to nie bierze, a z siedzeniem to zupełnie jak Amelka. Denerwuje mnie tylko, że jak jadę na spacer to się w wózku podnosi :ico_haha_01:
Oj u Was w Poznaniu to pewnie dozynki 100 razy łądniejsze od naszych tutejszych.
Wklej fotki, wklej - doczekać się nie mogę :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość