ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

14 sie 2007, 13:57

Hey dziewczyny!!!
Ja tez mam dzis lenia,tak jak Lucy przez ta pogode,leje i szaro za oknem,ale chyba i tak sie wybierzemy z Vinee na miasto,mam nadzieje,ze chociaz przestanie lac..
Maggie szkoda,ze fotek brak,jak najszybciej marsz po aparat,bo Antosiem trzeba sie pochwalic!!!!
Madziorka co do herbatek,to ja bodajze podaje Vinee od 4 miesiaca,juz nie pamietam dokladnie,ale mozna je dawac duzo wczesnie,zreszta na kazdej jest napisane od kiedy dokladnie..ja daje Vinee koperkowa i rumiankowa,kiedys probowalam owocowych,ale kompletnie jej nie smakowaly..Jak byla chora to pila niesamowite ilosci herbatki,tak ze nie nadazalam robic.. gasza pragnienie i sa swietne na upaly i nie tylko..
Lucy na pewno herbatka nie zaszkodzi,ale ja bym tez poczekala do wieczora,moze to reakcja po szczepieniu.. :ico_noniewiem:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

14 sie 2007, 14:11

dzień dobry :ico_oczko:
ja wreszcie mam wszystko na chrzciny, skarpeta ledwo dyszy...ale ona dyszy nawet jak złotówe wyciągam :ico_haha_01:
kupiłam sukienke z dżinsu na szelkach, coś jak ogrodniczki i dresy z aksamitu w kolorze blady róż, myślałam, żeby zamiast tego kupic taki kombinezon na zime...bo byl przeceniony, ale moja nie-skarpetowa stona wygrała ze sknerstwem :-D kupiłam kartke, torbe na prezent w hefalumpy i koniec, teraz musze dojść do siebie po tych zakupach :ico_haha_01:
Lenka dziś od rana u mojej mamy, bo mama ma do 20 urlop :ico_brawa_01: troche posprzątam i biore sie za obiad :ico_noniewiem:

Madziorka ja hippa mialam raz, a potem to juz bobowite kupowałam...tańsza :ico_haha_01: OCZYWIŚCIE TO ŻART! w tej samej cienie są :ico_oczko: Lence smakują do tej pory i nic jej nie było, wiec myśle, że i Leoś je strawi :ico_oczko:
Maggie, szkoda, ze z takiej super wycieczki nia ma fotek :ico_noniewiem: wszytskie byśmy chętnie obejrzały :ico_oczko: tzrymam kciuki, żeby aparat był jak najszybciej w waszym domku :ico_oczko:
lucy23, ciekawe jak sie skończy historia z tej koleżanki, mam nadzieje, ze dobrze i ktoś jej pomoże, albo chociaż pokieruje jak sie wyplątać z tego :ico_noniewiem:
a z kupką poczekaj do weiczorka :ico_oczko:
Ilonka u nas wczoraj było brzydko, a dzisiaj juz piękna pogoda, nie wiem co z tym letem sie dzieje, jesczez chyba w te wakacjie nie było ani jednego tygodnia upalnego, ciągle w kratke :ico_noniewiem: jak tam...wylazł z ciebie zwierz? :-D
SANDRUSIA)) pisze:gotowalam sama herbatke z kminku lub kopru wloskiego
:ico_brawa_01: podobno naprawde bardzo pomaga taka miksturka :ico_oczko:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

14 sie 2007, 14:41

ilonakk9 pisze:Ja tez mam dzis lenia

ja tez , nie wiem czemu powinnam sie cieszyc bo od jutra mam urlop i w pracy pojawie sie dopiero 27 sierpnia.

Marta strasznie sie ciesze ze Franio cie osral :ico_haha_01: Mam nadzieje ze czesto bedzie to robil.

madziorka hihi pisze:leos wazy 4460 czyli przez dwa tyg przytyl 380

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ilonakk9 pisze:Gosiulka bransoletka nie z aniolkami,jakies tam szlaczki na moje oko

pytalam sie bo Tomek ma taką z aniolkami i rozciągającą się, jak byl maly to P mu ciągle ją zakladal (to od niego prezent) ale teraz sie buntuje. A co do kropki tez ją zauwazylam :-D
madziorka hihi pisze:myslicie ze to ok??

moim zdaniem nie jest potrzebne mu picie jak go tylko karmisz cyckiem, ale nie zaszkodzi. Jedyne ryzyko to takie ze bedzie wolal z butelki pic. Ale to wam chyba nie grozi bo nigdy nie narzekalas na jego ssanie.
kaasiaa79 pisze:dam rade

w to nie wątpie, ty kasiula i na bezludnej wyspie bys sobie poradzila :ico_haha_01:
martuchafrost pisze:Sandrusia z taką urodą zdasz za pierwszym razem

tez tak mysle ze egzaminatora omamisz, tak czy siak trzymam kciuki

lucy nie wiem czy ci pisalam ale to zdjecie dolne w podpisie jest slodziutkie. Tak sie Olivierek przecudnie patrzy.

[ Dodano: 2007-08-14 ]
kaasiaa79 pisze:Madziorka ja hippa mialam raz, a potem to juz bobowite kupowałam...tańsza

ja tez dawalam bobovite - jest bez cukru a hipp ma cukier

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

14 sie 2007, 14:53

Gosia ta Vinee tez z regulacja,czasami jak sie jej przypomni to rzuca nia gdzie popadnie,a czasami sama mi ja przynosi..albo ludziom daje w autobusie :ico_noniewiem: :-D jak sie jej nudzi..hihih
Ja daje i bobovite i z hippa,Vinee lubi obydwie i nie ma dla niej roznicy..a ta co ja mam z Hippa to tez bez cukru jest,tak pisze na opakowaiu przynajmniej..
Gosia ale odpoczniesz sobie,tyle urlopu,i z Tomusiem pobedziesz....super,nalezy Ci sie za te poranne wstawanie i dojazdy powinnas miec 2 miesiace urlopu :-D
Madziorka brawa dla Leosia za wage :ico_brawa_01: :ico_haha_02:
Kasiula super,ze juz prezent skompletowany,pochwal sie w postaci fotek!!!
Ty to masz dobrze,babcia z Lenka posiedzi jak ma tyle urlopu.... :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-08-14, 14:55 ]
A moje dzieci juz spi 3 godzine :-D jak tak dalej pojdzie to chyba nam sklepy zamkna,bo zanim wstanie i zje obiad i sie wybierzemy to z godzine zejdzie.. :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

14 sie 2007, 15:26

gosia888 pisze:ucy nie wiem czy ci pisalam ale to zdjecie dolne w podpisie jest slodziutkie. Tak sie Olivierek przecudnie patrzy.
na mamusie :-D

ja mam w domu rumianek ,ale taki w kwiatach ,a ja sierota nie wiem czy taki moze byc w razie czego?dlatego chce mu ta koperkowa kupic. tak naprawde nie chce mu dwac,poczekam do wieczora .on nigdy nie pil herbatek i nie wiem czy bedzie chcial :ico_noniewiem:

ilonka ja to sie nigdy na to miasto nie wybiore ...wstawilam ziemniaki za to he he zarazt wroci z pracy ,to pojde :-D

kasiaaczyli na chrzciny juz zwarta i gotowa :ico_brawa_01:
gosiaa a jak budowa??
madziorka zapomnialam ci napisac,ze dla mnie to komplement,ze Leos podobny do Olivera,bo mi sie wasz syn baaaaaaardzo podoba :-D

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

14 sie 2007, 15:27

ilonakk9 pisze:owinnas miec 2 miesiace urlopu

popieram, moze napisac petycje do szefa jak myslisz??

ilonakk9 pisze:a ta co ja mam z Hippa to tez bez cukru jest,tak pisze na opakowaiu przynajmniej..

a zobacz czy na skladzie nie ma cukru. Bo cos mi sie zdaje ze takie poplątanie u nich bylo. Akurat u vinee to nie stanowi różnicy ale jak dzieciaczki mają pare miesiecy to juz jest roznica.

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

14 sie 2007, 16:10

i ja z tego co wiem to pisalo ze bez cukru :ico_noniewiem: lucy23, mzdziorka obie macie slicznych synkow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

14 sie 2007, 16:16

Madziorka no nieźle :ico_brawa_01: Twój Leoś starszy od mojego a moj Franio wazy 5150 :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: mały pudzian hihihiihihih
Lucy mozesz spokojnie herbatki podawac, mi dzis połozna powiedziała ( była inna) ze mam mu soczek z suszonych śliwek podawac :ico_oczko: na kupe, wiec podam poołudniu
Lucy nic mu nie bedzie po herbatkach, Twoj starszy od Frania a mój juz chyba wszystkiego próbował :ico_olaboga:
Ps po soku pomaranczowym nic mu nie było :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Kasiu Ty to sie bedziesz bawic na tych chrzcinach, odwalisz sie jak szczur na otwarcie kanału ( niech bieda patrzy jak sie bogaci bawią), prezentami zasypiesz to wszyscy bedą Cie brac na chrzestną non stop :ico_olaboga: :ico_smiechbig:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

14 sie 2007, 16:44

Nazwa: HIPP Herbatka rumiankowa 200g

Producent: HIPP

Opakowanie: 200g

Opis działania: Herbatka rumiankowa HIPP wpływa korzystnie na przebieg trawienia u niemowląt i małych dzieci. Jest łagodna i dzięki temu może być podawana niemowlętom już od pierwszych dni życia. Rumianek jest od dawna znanym, wypróbowanym, domowym środkiem leczniczym, działa uspokajająco o odprężająco. Jeżeli niemowlę jest karmione piersią, a herbatka stosowana przez matkę - substancje aktywne z ziół mogą przechodzić do pokarmu i także działać leczniczo na niemowlę. Herbatka rumiankowa jest :

- smaczna

- gasząca pragnienie

- przynosi ulgę przy problemach w trawieniu

Nie otwartą przechowywać w suchym i chłodnym pomieszczeniu. Po każdym użyciu starannie zamknąć.

Stosowanie:
DLA NIEMOWLĄT : Do butelki ze 100 ml przegotowanej, letniej wody dodać czubatą łyżeczkę / 4 g / granulatu. Silnie wstrząsnąć.

DLA DZIECI OD 1 ROKU : 2 łyżeczki granulatu wsypać do filiżanki z przegotowaną, ciepłą lub zimną wodą i zamieszać.

pełny opis>>

Wskazania: Herbatka dla niemowląt od 1 miesiąca życia.

Skład: cukier, cukier gronowy, wyciąg z rumianku.

[ Dodano: 2007-08-14 ]
HIPP HERBATKA Z KOPRU WŁOSKIEGO - 200 g

Składniki: Cukier gronowy, cukier, wyciąg z kopru włoskiego.

[ Dodano: 2007-08-14 ]
ten gorny post to po to by wam pokazac ze hipp uwielbia cukier dodawac. Przez to herbetki sa bardziej lubiane przez dzieci.

Ja lece do domu w pracy pojawie sie za 13 dni, ale mysle ze bede zagladala na tt - pewnie nie tak czesto.
papa

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

14 sie 2007, 18:26

Hey laski!!!
Wlasnie wrocilysmy z miasta,jakos nawet sprawnie sie wygrzebalysmy..hihi
Marta ale z Twojego Frania mezczyzna pelna geba...ale bedziesz miala muskuly przy noszeniu synusia :-D
Gosia a ja mam jakos inna herbatka czy juz sama nie wiem...Mam napisane..
Herbatka Rumiankowa(Hipp) bez cukru krystalicznego
sklad:glukoza,wyciag z rumianku 6%(w sumie pisza glukoza,ale nie tak jak w tej u Ciebie,bo tam bylo napisane cukier....zwariowac mozna :ico_olaboga:
Bobovita,ktora mam..ta z kopru wloskiego,jest napisane bez dodatku cukru
sklad:dekstroza,maltodekstryna,koper wloski..(tu juz glukozy nie ma)

U nas znowu siapi za oknem...Dobrze,ze chociaz Vinee byla dzis wyjatkowo grzeczna jak aniolek,,,chyba ktos mi dziecie podmienil..hihih

[ Dodano: 2007-08-14, 18:28 ]
Kasiula nawet dwa zwierza wyszly ze mnie :-D :ico_oczko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Tiwa i 1 gość