kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

14 sie 2007, 19:41

martuchafrost pisze:wszyscy bedą Cie brac na chrzestną non stop

Marta, nie żartuje, spluń trzy razy na monitor :ico_haha_01: nie ma mowy, psychicznie bym wysiadła :ico_haha_01:
Ilonka ja tez nie wiem jak z tym cukrem jest :ico_noniewiem: kiedyś kuba mi tłumaczył, ze te dziwne nazwy to i tak pochodne cukrów, ale czy o tych samych właściowściach to nie wiem :ico_noniewiem: ale, np: w koperkowej czy rumiankowej, powinien byc koper i woda, a tam mnóstwo jeszcze innych "gugulatorów" :ico_oczko:
Lucy no i jak? kupka jest? a robił codziennie? poczekaj z tą herbatką, ja nie marudzi to znaczy, ze produkuje i od razu większą ilość chce zrobić :-D
Gosia nareszcie urlop :ico_brawa_01: jedziecie gdzies wypocząć? my w te wakacje nigdzie nie byliśmy, sulejowa nie licze, bo wakcje to tak ze sto kilosów od domu sie liczą, a tam zaledwie z 15km :ico_oczko:

a oto moje dary dla dziecka Hogaty :-D
to małe między ubrankami to ten smoczek, dzięki Gosia za rade i lnika :ico_sorki: :ico_oczko:
[img][img]http://quick.holdthatpic.com/images/119243.jpg[/img][/img]

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

14 sie 2007, 22:13

hey kobietki!!!

Gosia ja petycje do szefa podpisze,jakbys potrzebowala swiadka,ze ciezko pracujesz to wal smialo :-D milego wypoczynku i nas nie zapomnij odwiedzac i napstrykac mnostwa fotek z Tomusiem!!!!
Kasiula prezenty super :ico_brawa_01: :ico_brawa: Marysi sie naprawde poszczescilo,trafila na ciotke chrzestna,ktora nawet swoja slawetna skarpete wyproznila dla chrzesnicy!!!!Sprawilas sie na medal!!!Ciuszki ladniutkie i cala reszta tez.Pozniej niech Hogata wysle fotke Marysi w tych ciuszkach,zebysmy mogly sie pozachwycac!!!

[ Dodano: 2007-08-14, 22:16 ]
A z tymi herbatkami,to wlasnie tez sobie tak pomyslalam,ze to chyba i tak pochodne cukrow.. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

14 sie 2007, 22:40

witam, witam, ja wlasnie po duzym wysilku fizycznym jestem... wprawdzie wolalabym taki, ktorego kaska nie preferuje, ale poki mąz na nocki do pracy chodzi to sie basenem musze zadowolic :-D :-D , normalnie, czuje, ze mi pol kilo spadlo :-D :-D. bylam z dwoma kolezankami ktore juz od pol roku regularnie 3 razy w tyg chodza i normalnie w tyle za mna byly :-D :-D ja cala dlugosc przeplynelam, ogladam sie za siebie, a one w polowie dopiero sa i dyskutuja :-D :-D bo ja juz tak mam - jak cos robie to na calego :-D :-D . Lusiek caly dzien anioleczek, z babcią w domku na mnie czekala, a teraz sie obudzila i lypie jednym okiem z lozezka na mnie. zastanawia sie pewnie, czy dac mi spokoj, czy kazac mi muskoly pocwiczyc i poprzytulac sie :ico_oczko:
madziorka my pijemy herbatki z Hippa rumiankową, koperkowa, a czasem taki mix jednego i drugiego co sie nazywa "na lepsze trawienie". mi polozna powiedziala, ze takie dziecko jeszcze nie ma zabkow, wiec prochnica mu nie grozi i sladowe ilosci cukru mu nie zaszkodza. u nas w szpitalu to na uspokojenie dzieciom podawali po prostu wode z glukoza. pewnie, ze idealem byloby, gdyby dziecko chcialo wode pic, ale u nas to wykluczone. Luska pluje wodą dalej niz ja :ico_olaboga:
... no jednak sie zdecydowala na przytulanki i przy okazji na male szamanko, ale juz najedzona i zadowolona spi znowu
kaasiaa79, ale sie szarpnela kobieto :ico_olaboga: jak ty to wogole przezylas :ico_olaboga: moze ja cie tez na chrzestna wezme, bo u nas konflikt w tej kwestii wystapil :-D
martuchafrost, :ico_brawa_01: dla Frania, ale byczek z niego :ico_brawa_01: , to moze ja go jednak wezme dla Luski, bo Julie coraz rzadziej mowi o naszym przyszlym skoligaceniu (Lucja jednak nie blondyna, chociaz oczy niebiesko-granatowe jeszcze ma), bo pewnie jakas lepsza partie zalapala na tych spotakaniach bejbikow :-D :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

14 sie 2007, 22:41

witam, witam, ja wlasnie po duzym wysilku fizycznym jestem... wprawdzie wolalabym taki, ktorego kaska nie preferuje, ale poki mąz na nocki do pracy chodzi to sie basenem musze zadowolic :-D :-D , normalnie, czuje, ze mi pol kilo spadlo :-D :-D. bylam z dwoma kolezankami ktore juz od pol roku regularnie 3 razy w tyg chodza i normalnie w tyle za mna byly :-D :-D ja cala dlugosc przeplynelam, ogladam sie za siebie, a one w polowie dopiero sa i dyskutuja :-D :-D bo ja juz tak mam - jak cos robie to na calego :-D :-D . Lusiek caly dzien anioleczek, z babcią w domku na mnie czekala, a teraz sie obudzila i lypie jednym okiem z lozezka na mnie. zastanawia sie pewnie, czy dac mi spokoj, czy kazac mi muskoly pocwiczyc i poprzytulac sie :ico_oczko:
madziorka my pijemy herbatki z Hippa rumiankową, koperkowa, a czasem taki mix jednego i drugiego co sie nazywa "na lepsze trawienie". mi polozna powiedziala, ze takie dziecko jeszcze nie ma zabkow, wiec prochnica mu nie grozi i sladowe ilosci cukru mu nie zaszkodza. u nas w szpitalu to na uspokojenie dzieciom podawali po prostu wode z glukoza. pewnie, ze idealem byloby, gdyby dziecko chcialo wode pic, ale u nas to wykluczone. Luska pluje wodą dalej niz ja :ico_olaboga:
... no jednak sie zdecydowala na przytulanki i przy okazji na male szamanko, ale juz najedzona i zadowolona spi znowu
kaasiaa79, ale sie szarpnela kobieto :ico_olaboga: jak ty to wogole przezylas :ico_olaboga: moze ja cie tez na chrzestna wezme, bo u nas konflikt w tej kwestii wystapil :-D
martuchafrost, :ico_brawa_01: dla Frania, ale byczek z niego :ico_brawa_01: , to moze ja go jednak wezme dla Luski, bo Julie coraz rzadziej mowi o naszym przyszlym skoligaceniu (Lucja jednak nie blondyna, chociaz oczy niebiesko-granatowe jeszcze ma), bo pewnie jakas lepsza partie zalapala na tych spotakaniach bejbikow :-D :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

14 sie 2007, 22:49

Lucy wg mnie to wstrzymaj sie z podaniem Oliverkowi herbatki... wg pediatrów jak ty ja wypijesz to z mleczkiem synek ją dostanie, wiec nie ma potrzeby osobno go poić... ale decyzja nalezy do ciebie...

wogóle, co do herbatek to:
- z Hippa maja cukier!!! mimo zaprzeczenia na opakowaniu
- herbatka rumiankowa ma działanie wysuszające (naprawdę!!! rumianek wyszusza) wiec po niej chce się dzieciaczkowi jeszcze bardziej pic,
- ni ma juz w PL herbatki koperkowej z Hippa :ico_olaboga: zamiast niej jest herbatka na zaparcia z dodatkiem anyzu, który jest silnie uczulającym ziołem więc uważajcie!!!
- a najlepsza i najzdrowsza dla niemowlaka jestprzegotowania niskozmineralizowana woda mineralna, ewentualnie z dodatkiem glukozy...
Powymadrzałam się :ico_sorki: ale nie chce byście przechodziły przec takie problemy alergiczne jak ja z Vikulka a te granulowane cholerstwa to niby dobre, ale nie do końca :ico_nienie: :ico_olaboga:


Madziorka zdjecia ekstra :ico_brawa_01: ja chyba zaczne sciagac od ciebie zdjęciowe pomysły :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Kasia taka chrzestną w stylu "zastaw się a pokaż sie" to i mojej Vikuli musze załatwić :-D prezenty super :ico_brawa_01: i na pewno ty + oponka prezentowac sie będziecie wspaniale :-D

Ilonka to jeszcze ja śle gratulacje dla Bablu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a Vinee jak zawsze sliczniutka i taka elegancka :ico_brawa_01:

Marta jejusku, jak to dobrze, ze Franio już się nie męczy z kupą :ico_brawa_01: Vikula tylko raz miała ten problem, ale wiem co to znaczy i jaki to ból dla mamy że nie może pomóc... oby kupkowe problemy was już omijały z daleka...

Sandrusia a moze w drodze do Londynu zachaczysz o Gloucester??? Nie ma zbyt wiele do ogladania ale zobaczysz Kasienke i Vikule :-D a Kubus już siedzi samodzielnie??

Julie wielkie gratulacje i brawa dla naszego geniusza Nathanka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Jasnie Pani a to dzielna kobitka z twojej Lusi :ico_oczko: :ico_haha_02: a ty sie od taty ucz tych wygibasów, bo potem dziecko bedzie sie domagało a tu tatus w pracy...

Fela wielkie buziaki dla Was :ico_buziaczki_big: zebys nie myslała, ze o was nie pamietam :ico_oczko: :ico_haha_02:

Gosia udanego urlopu i zagladaj na TT :ico_sorki:

Maggie ojejku, a Antos tak slicznie wyglada, że z wielka przyjemnoscią by się poogladało foteczki z nim...

Emilka duzo zdrówka dla Alusi...

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

15 sie 2007, 09:11

dzien dobry!
ja sie szykuje na dlugasny dzien w pracy... :ico_noniewiem:

po pierwsze jasnie pani ja juz nie mowie bo uwazam ze interes zalatwiony i nie ma to tamto wiec luska i natus beda nam superwnuki plodzic za ....40 lat powiedzmy :ico_oczko:

po drugie to kurde niie wiedzialam ze rumianek wysusza :ico_szoking: moj msly codzien pije rumianek od poczatku go uwielbia ...no i co ja mam teraz zrobic???


kroczkow dalszych nie bylo ale jest stanie bez podparcia wiec chyba iziemy w dobrym kierunku :ico_haha_01:

a wczoraj odebralismy autko...i byla klotnia oczywiscie bo moj luby...- a jak ty jedziesz a zrob tak a zrob s...rak :ico_zly: :ico_zly:
a to MOJE auto!!! :ico_zly: zwariowac z tymi chlopmi mozna dzis jeszze nie jade autem do pracy musze wieczorkiem jeszcze pojezdzic dla wprawy ale jutro to juz napewno ... i bede sobie jezdzic jak bede chciala
:ico_oczko: :ico_oczko:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

15 sie 2007, 09:45

Hey dziewczyny!!!
U mnie dzis bardzo wczesnie pobudka,nie wiem cos sie Vinee poprzestawialo :ico_szoking: :ico_olaboga: i teraz siedze z oczami na zapalkach..a Bablu dzis od 9 do 9 pracuje...oj bedzie dlugi dzien,a pogoda tez nie za bardzo..
Kasi.k a ja mam koperkowa z Hippa, i bez problemu znalazlam jak bylam w PL,i pozniej mi wyslali tez z PL....teraz juz kupuje w Pl sklepie :-D
Sliczna fotka Vikusi,jak sie wyleguje na lezaczku :ico_brawa_01: :-)
Julie tak to jest z facetami,ciekawie jak ja zaczne co to bedzie..pewnie bedzie bijatyka w aucie..hihih..chociaz Bablu jest anielsko cierpliwy,ale pewnie nerwy mu przy mnie wysiada..hihi
Jasnie Pani:) super,ze wybralas na basen,ja po basenie zawsze mialam super humorek i pozytywne fluidy jakos...teraz na razie nie mam jak sie wybrac niestety,a i nawet stroju nie ma kurde blade :-D :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

15 sie 2007, 10:39

kasi.k pisze:- ni ma juz w PL herbatki koperkowej z Hippa

kasik jest, moze w innym sklepie poszukaj, one sa obie caly czas (nawet wczoraj kupowalam)

kasi.k pisze:Jasnie Pani a to dzielna kobitka z twojej Lusi a ty sie od taty ucz tych wygibasów, bo potem dziecko bedzie sie domagało a tu tatus w pracy...

ona madre dziecko jest i wie ze - mamusia od papu, kupu i lulu, a tatus od akrobacju :-D :-D

julie_377 pisze:po pierwsze jasnie pani ja juz nie mowie bo uwazam ze interes zalatwiony i nie ma to tamto wiec luska i natus beda nam superwnuki plodzic za ....40 lat powiedzmy

nie za wczesnie?? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_oczko:

julie_377 pisze: a jak ty jedziesz a zrob tak a zrob s...rak

:ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: nienawidze tego :wpale: :wpale: :511: :514: :503: :502: :505: :504: :wpale: :wpale:
zwlaszcza, ze mioj maz tez sie tak madrzy, a nawet prawka nie ma :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

ilonakk9 pisze:a pogoda tez nie za bardzo..

witam, witam, ja wlasnie po duzym wysilku fizycznym jestem... wprawdzie wolalabym taki, ktorego kaska nie preferuje, ale poki mąz na nocki do pracy chodzi to sie basenem musze zadowolic :-D :-D , normalnie, czuje, ze mi pol kilo spadlo :-D :-D. bylam z dwoma kolezankami ktore juz od pol roku regularnie 3 razy w tyg chodza i normalnie w tyle za mna byly :-D :-D ja cala dlugosc przeplynelam, ogladam sie za siebie, a one w polowie dopiero sa i dyskutuja :-D :-D bo ja juz tak mam - jak cos robie to na calego :-D :-D . Lusiek caly dzien anioleczek, z babcią w domku na mnie czekala, a teraz sie obudzila i lypie jednym okiem z lozezka na mnie. zastanawia sie pewnie, czy dac mi spokoj, czy kazac mi muskoly pocwiczyc i poprzytulac sie :ico_oczko:
madziorka my pijemy herbatki z Hippa rumiankową, koperkowa, a czasem taki mix jednego i drugiego co sie nazywa "na lepsze trawienie". mi polozna powiedziala, ze takie dziecko jeszcze nie ma zabkow, wiec prochnica mu nie grozi i sladowe ilosci cukru mu nie zaszkodza. u nas w szpitalu to na uspokojenie dzieciom podawali po prostu wode z glukoza. pewnie, ze idealem byloby, gdyby dziecko chcialo wode pic, ale u nas to wykluczone. Luska pluje wodą dalej niz ja :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

15 sie 2007, 13:05

hej dziewczyny!!!!
pojechałam wczoraj do Asdy i tesco po te herbatki, ale nie było :ico_placzek:
mój misiek dzis od 1 w nocy nie spał, meczył sie znów, mi sie cos wydaje ze to moze nie kupa tylko moze miec jakies inne problemy :ico_placzek: :ico_olaboga: tylko nie wiem co mam począć :ico_placzek: była inna połozna wczoraj i powiedziała ze mam mu podac sok z suszonych sliwek :ico_olaboga: podałam bo juz jestem bezsilna zrobił kupe, ale dostał skrętu jelit płacze mi od rana i na zmiane spi po 5 minut bo tez jest zmeczony :ico_placzek: dzwonie zeby mnie umówili w spraie paszportu wczesniej ale ciagle sekretarka sie włacza, wiec usilnie poszukuje polskiego lekarza tutaj bo mi dziecko zmarnują ( stosowałam czopki, termometr, wazeline, oliwke i nic :ico_olaboga: )
no niby robi te kupki ale strasznie przy tym płacze
Jezu nie wiem co mam zrobic :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

15 sie 2007, 13:19

hej dziewczyny
no to zapodalam temat herbatek hihi
dzieki za wszystkie porady hihi
no ja czasem ja daje zapobiegawczo ... i wlasnie na spacer biore w raziie czego.. ale staram sie nie za czesto.. :ico_nienie:
ja mam rumiankowa bo koperkowej nie bylo tutaj

wiecie moj leos ma dziwne fazki w ciagu dnia.. po jedzonku super happy smieje sie itd a jak mu sie ta aktywnosc konczy.. zaczyna marudzic,,, kwekac.. az plakac.. i tak jakis czas dopoki nie zasnie.. kurcze nie wiem co mu jest
nie prezy sie.. wydaje sie jakby zasnac nie mogl..
czasem mu daje ta herbatke i pomaga sie uspokoic...
ale nie wiem czy on juz taki nerwowy.. i w lozeczku sie wkurza.. na rekach zasnie a do lezaczka go przenosze i znow porblem
a dodam ze nie nosze go za duzo, nie lulam ani nic w tym roadzaju
ale przytulam .. oczywiscie..
dodam ze na spacerkach. w aucie moze spac nawet kilka godzin i nic sie nie dzieje...
czy to juz wymuszanie i pokazywanie charakterku??? :ico_olaboga:
to by sie zgadzalo bo mamusi synus hih wiec i mamusi charakterek hihi

lucy wasz oliverekj tez mi sie baaardzo podoba ..sliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kasia no ja juz chrzestna wybralam. dzis do nas przyleciala moja kochana siostrunia jagodzianka hihi
bo gdyby nie ona to oczywiscie bylas druga na liscie wraz ze swa slynna skarpeta
a tak na powaznie to super prezenciki zakupilas.. teraz to juz nikt nie powie ze skapisz chrzesnicy hihi :ico_nienie:
marta no niezly pudzian z twego frania hihi :ico_szoking:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość