Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

14 mar 2007, 09:38

No ja niestety zgadzam sie z 79Anitą wisienko i odpowiedz sobie na pytanie: co zrobisz jak wróżka powie coś złego.

Dzisiaj zaczęłam paskudnie dzień bo jak tylko wstałam zaczęła mi lecieć krew z nosa i dostałam takiego krwotoku że dopiero po 40 min zatomowałam krwawienie a do tego skrzpy mi wylatywały :ico_olaboga: paskudny początek dnia

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

14 mar 2007, 10:13

czesc Kaska ale cie dawno nie widzialam
ja tez mam malo fajny dzien jestem ta szczesciara ktora siedzi sobie w domku na zwolnieniu chociaz czasem zazdroszcze bo nudno :ico_oczko: ale bezwatpienia plusem tej sytuacji jest to ze moge sie wysypiac a jestem spioch :ico_oczko: pozatym prowadzac knajpe 8 rano to bardzo wczesnie ale dzisiaj jst mi nie dane Boze jak ja bym chciala dom sasiad na dole ma remont i oczywiscie wiercic to on kurna musi juz 7.30 :ico_zly: :ico_zly: on wstal :ico_zly: gdyby jeszcze swiecilo sloneczko to moze bym sie jeszcze ucieszyla ale u mnie jak narazie szaro a mialam tyle zajec zaplanowanych bo ja ostatnio mam szal urzadzania dzisiaj mialam sobie wyczyscic i pomalowac meble na balkon i pare drobiazgow jak doniczki na zloto ...

[ Dodano: 2007-03-14 ]
a jeszcze mam pytanko jakie nam wolno ziola na wyproznianie bo ja chyba cos musze sobie kupic

[ Dodano: 2007-03-14 ]
nie jest zle wlasnie wyszlo sloneczko :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

14 mar 2007, 11:21

79Anita mi na opróżnianie najlepiej pomagają kiwi i do tego podobno mają one jakieś właściwości że zapobiegają powstawaniu rozstępom :-D ja zjadam jedą kiwi i za jakieś 4 godzinki juz siedzę na tronie :ico_oczko: a lekarz to mi zabronił pić tych herbatek na przeczyszczenie więc i z ziółkami nie ryzykuję najlepszy kompot ze śliwek i takie tam ale te kiwi to mi osobiście najlepiej pomagają

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

14 mar 2007, 17:36

Kasia, ale już czujesz się lepiej ?? :ico_oczko:
Cześć słonka u mnie nareszcie wiosna, ale szarawa. Ale powietrze jest niesamowite i dzisiaj nawet rozkoszowałam się do momentu kiedy omało nie zemdlałam w sklepie spożywczym, dobrze, że mężuś był, odpoczełam i wróciłam szybko do domu i teraz walcze z bólem głowy.
A brzunio nawala mnie tak bardzo od poniedziałku, dzidzia nabiera na wadze i się rozpycha. :ico_olaboga:

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

14 mar 2007, 19:21

Anita, mi też ginka powiedziła, że herbatek to lepiej nie pić. Ja stosuję suszone sliwki. Gdzieś już to pisałam - jak mam duży problem, to wieczoren zalewam trochę śliwek ciepłą woda i rano wypijam tę breję. Mało to apetyczne, ale skutecznie działa (po jakichś 20 minutach)
Mi sie dzień zaczął tak sobie, obudziłam się o 5 jak moje kochanie wychodziło i nie mogłam już sać, więc zaczęłam czytać... no i zasnęłam. Obudziłamsię przed 9. Zwykle wstaję dość wcześnie i się trochę wkurzyłam, że spałam tak długo. Ale potem wyszło słonko i humorek sie poprawił. Profilaktycznie poszłam na zakupy, to zawsze działa odhandrzająco. Kupiłam sobie portki ciążowe takie ze ściągaczem.

Awatar użytkownika
ruda
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:50

15 mar 2007, 08:19

co do praoblemów z wypróżnianiem to na mnie działa zupa burakowa i jedzenie na noc dużej ilości świeżych owoców - pomarańczy i winogron + podjadanie w ciągu dnia rodzynek. Myślę że musisz popróbowac różnych rzeczy bo nie na każdego dział to samo.
dziś i jutro mam wole i pojade z córą na poszukiwania butów i czapki wiosennej choć ma być znów powrót zimy...

Aaaaaa czy brzekną wam nogi - bo wczoraj ledwo doszłam do domu a jak zdjełam buty to nie poznałam własnych stóp. Chyba musze sie przeprosić ze starymi rozchodzonymi trepami...

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

15 mar 2007, 10:11

kasia3 już wszystko w porządku a w tych sklepach to niestety trzeba uważać mi już kilka razy się zdażyło uciekać ze sklepu bo mi było słabo to dosyć niebezpieczne tym bardziej że ty byłaś z mężem a ja niestety sama - teraz aż się boję do sklepów chodzić.
Nogi mi nie "brzekną" ale radzę ci ograniczyć sól bo ona zatrzymuje wode w organizmie i dlatego tak się dzieje - w późniejszych miesiacach jest jeszcze gorzej - człowiek wyglada jak napompowany balon
A my dzisiaj mamy wizytę u gina i zobaczymy co tam u maluszka słychać :-D

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

15 mar 2007, 10:23

Coś kiepsko sie dzis czuję. Może to przez pogodę, bo jakoś sie tak zrobiło fujaśnie. :ico_noniewiem: Głowa mnie boli, a jak sie tylko obudziłam, miałam krew w ustach. Jak sie podnioslam, to okazało się, że z nosa mi leci. Trochę się wystraszyłam, bo to drugi raz w życiu, jak mi krew z nosa leciała (pierwszy raz to był wypadek mechaniczny - dostałam łapą robota w czasie laborek na studiach). Ale słyszałam, że to sie w ciąży zdarza. Na szczęście jutro rano idziemy do pani doktor.

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

15 mar 2007, 13:04

no niestety z tymi krwawieniami to nie jest fajnie ale koniecznie powiedz o tym lekarzowi - tobie pewnie też bedzie się kazać faszerować rutinoscorbinem tak jak mi ale lepsze to niz ten strach

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

15 mar 2007, 16:30

Witam Dziewczyny, ja oczywiscie pisze z dosc duzym opoznieniem, dzieki za odpisanie w sprawei tych grup krwi, ja apropo tej wrozki, ja bylam u wrozki tylko raz w zyciu i to bylo w wakacje jak bylam w polsce i przepowiedziala mi prawei wszystko lacznie z ciaza, ja nie wierzylam bo wtedy ciaza nie byla mi w glowie i to ze jestem za granica, ale jesli chodzi o dzidziusia to ja bym do wrozki nie szla, po prostu trzeba poczekac co zycie przyniesie, a jak sie mysli pozytywnie to wszystko bedize napewno dobrze. :ico_haha_01: Ja mam kolejny problem, po pierwsze to ja tam jeszcze nic nie czuklam ide dzis do mojej pani doktor ale mam problem z siusianiem, moglabym caly czas siedizec na wc, co chwile mi sie chce i czuje taki bol w dole brzucha bylam u pani doktor przepisala mi antybiotyk ale jakos nie czuje duzej zmiany, nie wiem czy wy tez tak macie dzis musze sie spytac u doktorki o to znowu i mam tez problemy natury intymnej zawsze po igraszkach z moim kochanym tez jakos tak dziwnie sie czuje i tak dziwenie tam czuc, wiem ze to glupie ale wy wiecie najlepiej jak to jest, bede wam bardzo wdzieczna. Pozdrawiam was bardzo goraco, pewnie znowy zasiade za jakis czas ale bede bardzo wdzieczna za odpis!!! Pozdrawiam, trzymjcie sie cieplutko, chodzcie na spcerki i niczym sie nie martwcie !! :ico_ciezarowka:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość