Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

14 sie 2007, 22:10

ML, buziole dla Tobiaszka i niemartw sie! zyczenia skladamy dzisiaj takze duzo zdrowka dla malego niech rosnie pieknie!! :ico_tort:
magdzinka no swietne zdjatka!!! a Joasia wyglada na duza dizewczynke po zdjeciach, ma takie swietne puculki jak sie usmiecha hihihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a ja dzis bylam na zakupach musialam kupic witaminki dla Julci, ostatnio mnie deprecha dopadla, maz dal mi karte a ja ukradkiem zakupow narobilam i sobie i Julci... :ico_wstydzioch: w drodze do domu zrobilam plan ze po prostu pojde do pracy i wszystko sie zwroci hahahaha ale A. nie chcial zebym poszla do pracy bo wtedy Julcia wiecej godzin bedzie musiala byc w opiece, wiec koniec koncow ja mam lepszy humor, ale pracy poszukam- jakiejs dwugodzinnej, bo wtedy moge przy najmniej z czystym sercem wydac troche na siebie, a mam wlasnie taki problem ze jestem zakupocholiczka, jak dopada mnie deprecha tylko zakupy potrafia mnie uszczesliwic, :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

14 sie 2007, 22:23

Wszystkiego najlepszego dla Tobiaszka :ico_tort:
ania0807, moja tez taka mała i tez słabo przybiera nasze dziewczyny beda modelkami :ico_oczko:
Magdzinka super zdjęcia :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

14 sie 2007, 22:41

Magdzinka, ekstra zdjecia a Joasia taka na nich szczesliwa,tak slodko sie smieje

Dziewczynyjak wprowadzalyscie zupki,jarzynowa to caly czas tej samej firmy, bo maja troche inny sklad, w niektorych jest por i co wtedy nie moge podac, powinnam to potraktowac jako nowy skladnik mimo ze zupke innej firmy je?

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

15 sie 2007, 09:17

witajcie
oj nie moglam wejsc na forum...

ja juz podaje malemu zupki jarzynowe i to roznych producentow
ostatnio jadl nawet potrawke z indyka z warzywami i owocami
tak mu posmakowlala, ze prawie caly duzy sloiczek zjadl


a dzisiaj ten moj mały potworek obudził sie jak tatus wychodzil do pracy czyli o 4 rano i koniec spania
chcial sie bawic i juz
smial sie i widac bylo ze byl wyspany
a teraz juz idzie lulu :ico_spanko:

zjadl cała miseczke kaszki z malinkami, potem 125 ml mleczka no i teraz spac mu sie chce... :-D :-D w koncu :-)

[ Dodano: 2007-08-15, 09:28 ]
katelajdka wszystkiego naj naj najlepszego dla Bartusia z okazji ukonczenia 6 miesiecy!!!!
:ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

15 sie 2007, 10:02

lutowki wczoraj wieczorem nie mogłam wejsc na forum a jak weszłam to na szczescie sobie zapisałam posta na pulpicie bo sie nie udało go wysłac wiec teraz tylko go wkleje ;)
katelajdka wszystkiego naj Bartusia z okazji pół roczku :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:
DZIEKI LUTOWKIdzieki w imieniu Amelki za dobre słowka wedle jej osiągnięć :)
Naprawde kurcze mam tak mało teraz czasu zeby ze spokojem tu sobie zasiąść i was poczytac czy napisac cos ale nie pozwole sobie na przerwe wiecej niz kilkugodzinna bo potem jak mi sie nazbiera stron to nie dojde do ładu hahahhahaa a tak to czytam na bieżąco co sie dzieje.
Czytam ze Eve sie pokazałaś-witaj ale masz tez sliczne dzieci i piekne foteczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ANIA0807 wiesz co po zdjęciach twojej córeczki nie widać zeby była jakaś mizerotka, wygląda super na zdrową dziewczynke a lekarz cos mowił ze ma za niska wagę czy co? Czy poprostu taka jej natura bedzie? Kurcze 6350 to moze nie za duzo ale naprawde po niej nie widac zeby braki miała chyba ze fotki oszukuja troszke. Amelka wazy ok.7700 a teraz mimo,ze doszły jej dania mleczne typu mleko NAN z kleikiem to i tak za duzo nie przybiera przez to ze własnie lata wszędzie hahahhhaa, skacze normalnie dzis przy odpychaniu sie do przodu tak śmiesznie skakala na tych kolankach ze z synem prawie sie posikalismy ze smiechu :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Teściowa dziś nie mogła sie nadziwic jak ona tak szybko załapała o co chodzi nie umie jeszcze siedziec zupełnie bez przewrócenia sie na boki a juz raczkuje no pod tym względem idzie równo z rozwojem jak starszy braciszek,on tez jak miał 6,5 miesiąca raczkował tyle tylko ze miał juz 2 ząbki a tu sie nawet na zeby nie zanosi hi hi hi ale to nic.
MAGDZINKA swietne otki z wyprawy ale Asia ma ciemniutka karnację, dosłwonie nie moge sie napatrzeć, opalałas ją czy jak hahahahah-żartuje juz jak byliscie w Pznaniu widziłąm ze ona taka ciemna ma ale fajnie :)
MAMCIA zakupocholiczka mowisz o kurcze to niezłe, ja tez bym nia była gdyby tylko więce sianka było a tak mam ogranicznik moze to i dobrze, często na cos mam ochote ale umiem sobie odmowic bo mysle wtedy:nie no nie mogę bo trzeba w tym miesiącu kupic jeszcze........ no i tyle moze gdybym chodziła do pracy a teraz jestem na urlopie wychowawczym to mam zaledwie 500zł z tego ale jakbym chodziła do pracy wiedziąłabym, ze to moje ciezko zapracowane pieniądze to na wiecej bym sobie pozwalała a tak nie chce trwonic bo sami sie utzymujemy zupełnie sami z męa pensji musi starczyc na rachunki i zycie dla nas czworga a teraz coraz wiecej idzie ach to zycie w tej Polsce mnie nieraz dobija to utrzymanie sie-taka wegetacja i dlatego moj mąż nieraz machnie ręką i mowi nie mozna sobie wciaz wszystkiego odmawiac i z wszystkiego rezygnowac bo niczego byśmy sie nie doczekali w zyciu więc teraz wzięlismy sobie na raty telewizor taki dzuy hi hi plazmowy a co tam, na szczescie moja mama na siebie go wzięla bo my złozylismy wnosek o wykup mieszkania i bedziemy po nowym roku brać kredyt na mieszkanko a tak bysmy nie dostali :)-a to Polska własnie ;)

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

15 sie 2007, 10:22

witaj Karolas dzieki za mile słowa o moich skarbach
twoja Amelka na tym zdjeciu w podpisie wygląda przelsicznie :)))

ja tez mialam problemy z wejsciem na forum
i to nawet przed chwilką :ico_zly:
ciekawe co sie dzieje??????

[ Dodano: 2007-08-15, 10:27 ]
Karolas masz racje z tym zyciem w Polsce a raczej wegetacją
tutaj niestety nie mozna sie niczego dorobic
a jak juz cos chcesz miec to kosztem czegos innego
i tak w kółko :ico_zly:

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

15 sie 2007, 10:36

Eva_1977, no wlasnie zupki roznych producentow to osobno wprowadzalas czy jak wprowadzalas zupke to jednego dnia dalas bobovity innego gerbera,pytam bo maja inny sklad i nie wiem czy to nie powinnam potraktowac jako nowy skladnik i oddzielnie wprowadzac imo ze to ta sama nazwa dania.

Moj Patryk na razie nie raczkuje ale chyba zamierza przed siadaniem po czest na brzuszek sie przekreca i probuje pelzac ale mu sie nie udaje to bo rownoczesnie podnosi nozki i rączki.

Ja tez na poprawe humoru najlepiej bym sobie cos kupila,tez chybA JESTEM ZAKUPOHOLICZKA. Ale powinnam sie ograniczac bo w przyszlym roku tez chcemy wziac kredycik spory bo na budowe domu. Ale poki co to nie wiem jak to bedzie bo ostatnio moj maż sporo zainwestowal i niestety stracilismy mnowstwo kasy :ico_olaboga: , tzn teoretycznie bo na razie jescze czekamy az nam sie chociaz zwroci nie mowiac o zarobkach, no i przez to jeszcze nie wiemy skad wezmiemy na chrzciny ktore sa 9 wrzesnia. No ale nic cos musi wykombinmowac skoro tak wyszlo.Mam tylko nadzieje ze to odzyskamy bo inaczej to by zawalilo nasz budzet :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

15 sie 2007, 10:44

Iwonko zdarzalo mi sie, ze codziennie mial innego producenta
i nie mielismy zadnych przykrych dolegliwosci z tego powodu...
ale jak na razie jedziemy na BoboVicie bo najbardziej podchodzą Dominisiowi
a deserki to maz mi z Czech przywozi,
sa o wiele tansze nizu nas a i w smaku sa rewelacyjne
moja starsza corcia zawsze sie do nich dobiera... :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

15 sie 2007, 10:51

Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-08-15, 11:01 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

15 sie 2007, 11:38

kataledajka Wszystkiego najlepszego dla Bartusia z okazji pol rocznicy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

:ico_tort:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość