Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

15 sie 2007, 13:23

martuchafrost, moze on ma problemy z odbytem? moze kwasne kupki robi i go to piecze? moja mama mowi, zebys go w rumianku kąpala (torebke expresowa rumianku na wanienke wody). dorosli jak tak maja to robia nasiadówki w korze debu, ale nie wiem, czy dla dziecka mozna. niby rumanek moze uczulac, ale jak nie ma Franio zadnej alergii to mozesz sprobowac. ja Lusi mylam buzke rumiankiem i nic jej nie wylazlo.

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

15 sie 2007, 13:24

Martucha u mnie w mieście jest polska pediatra (o czym dowiedziałam się juz w PL :ico_zly: ) ale to cie pewnie nie urzadza, bodo mnie masz spory kawałek (my koło Bristolu mieszkamy) :ico_olaboga: a może to jest kolka??? :ico_olaboga: :ico_noniewiem: położ może Franiowi cieply ręcznik na brzusio i zobacz czy pomaga.... jejusku, nie wiem co ci jeszcze doradzić, żeby twój maluszek się nie męczył :ico_olaboga:

Jasnie Pani i Ilonka ja tu zlazłam kilka hipermarketów i aptek i d.... :ico_zly: sama herbatka na trawienie a koperkowej niet :ico_olaboga:

Julie to by się zgadzało, bo moja mała to rumiankowa może hektolitrami pic... a to wg pediatry dlatego, że ją suszy i chce więcej... ale ja tam nie wiem :ico_noniewiem: intuicja matki najlepsza i już... a wkleisz zdjęcie samochodu??? :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

15 sie 2007, 13:28

madziorka hihi pisze:wiecie moj leos ma dziwne fazki w ciagu dnia.. po jedzonku super happy smieje sie itd a jak mu sie ta aktywnosc konczy.. zaczyna marudzic,,, kwekac.. az plakac.. i tak jakis czas dopoki nie zasnie.. kurcze nie wiem co mu jest

madziorka nic mu nie jest, to po prostu zmeczenie. jak zacznie marudzic, to zaslon mu zaslony, wylacz tv, wlacz spokojna, cicha muzyczke i poloz do lozeczka. usiadz tak, zeby cie widzial, ale nic nie mow do niego, powinien zasnac. jemu jescze jest sen potrzebny w ciagu dnia, ale jak widzi aktywnosc wkolo siebie to nie chce niczego stracic i nie zasypia sam z siebie. albo sprobuj go na spacerek wtedy wziasc. Luska uwielbia wozenie w wozku i szybko zasypia na swiezym powietrzu. na pokazywanie charakterku to mi sie wydaje, ze troszke za wczesnie, takie dzieci jeszcze nie sa zlosliwe :ico_oczko: :-D

[ Dodano: 2007-08-15, 13:30 ]
kasi.k, jak chcesz bardzo ta koperkowa to ci wysle, podaj mi adres na gg, albo smsem przyslij (i tak caly czas gonie na poczte z paczkami to zaden problem - bez krempacji :ico_nienie: ) :-)

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

15 sie 2007, 13:30

madziorka na pocieszenie ci napisze, że moja Vikula ma podobnie... jest wesoła i radosna, smieje się, pogada a jak już chce spac to zaczyna mi marudzic, drapie się po twarzy itd. jakby chciała zasnąc a sen nie nadchodził :ico_olaboga: :ico_noniewiem: a na rekach zasnie mi bez problemu (tez nie musze bujać)...

[ Dodano: 2007-08-15, 13:36 ]
i Jasnie Pani ma rację :ico_brawa_01: wtedy właczam małej muzyke taka specjalną (nazywa się muzyka bobasa - znalazłam na necie) i on zasypia... albo na dwór, ogród lub balkon i efekt ten sam...

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

15 sie 2007, 13:53

marta strasznie mi za franusia... :ico_olaboga: sama nie wiedzialabym co robic... :ico_olaboga: tyle juz wyprobowalas i nic :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_olaboga: moze dziewczyny cos pomoga bo ja nie mam doswiadczenia :ico_placzek:

kasik witaj.. hihi foteczka malej sliczna.. nie wiem o co wam chodzi z tymi pomyslami na fotki hihi przeciez nie sa wyszkane.. i ciagle czekam az maly troszke podrosnie i bede mogla szalec z aparatem :ico_oczko:

jasnie pani no to dalas nura na basenie.. ja tez jestem za plywaniem a nie plotkowaniem w wodzie.. i smiesza mnie laski w makijazu :ico_puknij: ktore przeplyna raz potem 15 minut plotkowanie itd hihi dlatego adam nie lubi ze mna na basen jezdzic bo on wlasnie do tych obijajacyhc nalezy a ja go gonie.. hihi :-D

julie no to pochwal sie fura.. fajnie ze juz smigasz.. nie ma to jak niezalezna zmotoryzowana stewardessa hihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a my dzis pospalismy do 12 hihi :ico_szoking: :ico_brawa_01: moj kochany leos spioszek.. wczoraj o 20 jedzonko i spanko o dziwo ale z marudzeniem niewielkim. potem cyc 23.30, 2.30. 6. 9 i juz myslalam ze ostatecznie sie wybudzil bo marudzil w lozeczku ale wzielam go do siebie.. i spal na moim brzuchu do 11.45 hihi
no a wnocy dzis co 3 godz jadl... troche czesto hihi co? hihi

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

15 sie 2007, 13:59

madziorka hihi, i ja sie zgodze ze Leos jest poprostu zmeczony ale juz niedlugo bedziesz dobrze wiedziala kiedy co i jak a i on bedzie mial ustalone pory snu i zabawy bedzie wam duzo latwiej u nas tez tak bylo :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

15 sie 2007, 14:07

jasnie pani i kasik dzieki za pomoc...
wiecie on na rekach niby sie wycisza na chwile ale zaraz znbow marudzi.. i widac ze cche spac bidak...
no wlasnie moze u nas za glosno
sprobuje go wyciszyc..
ale na spacerku od razu spi i no porblem.. tyle ze jak mu sie to zdarza ok 3 razy dziennie to ciezko zaraz na soacer wybyc.. to raczej chodze raz a na kilka godzin...
wieczorem po kapieli to samo.. wiec spacer czy taras odpada
w sumie wszystko jest extra tylko to nas trapi..
adas wtedy zamienia sie w eksperta od laktacji, kolek, itd.. i wiecie madrzy sie hihi

[ Dodano: 2007-08-15, 15:00 ]
kasik mam pytanko bo ty znasz sie na wszystkim .. hihi a ja taka niedouczona :ico_wstydzioch:
mam witaminki dla leosia juvit multi i pisza aby podawac 3-5 kropli i zawiraja one witD3 ale ta witaminke podaje osobno po kropelce.. i teraz nie wiem.. czy aby nie przedawkuje?? mysle zebyc podawac multiwitaminki po 3 kropelki i 1krople d3 :ico_wstydzioch:
tutaj nic nie zalecaja dlatego nie moge sie ich zapytac.. a sama wiesz ze jednak lepiej takiemu szkrabkowi witaminki podawac :ico_noniewiem:

wlasnie leos zasnal. oczywiscie znow marudzil ale siostra wziela go na rece poglaskala po glowce i pomruczal i odlecial
po czym wlozylysmy go do lozeczka i spi jak na razie hihi
nawet dlugo nie marudzil :ico_brawa_01:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

15 sie 2007, 16:50

madziorka hihi, jesli moge sie wtracic :-D to ja np podawalam cebion multi i tam tez jest wit. D3 wiec podawalam tylko to moze i ty podawaj tylko te multi witaminki

[ Dodano: 2007-08-15, 16:55 ]
a co tu taka cisza ja ugotowalam rosolek Kubus zjadl ze smakiem :ico_haha_01: teraz rozrabia na kocyku a mam jeszcze pytank do was bo Kubus jak lezy na brzuszku to podnosi nuzki i raczki do gory i wygina cale cialki smieje sie przy tym ale czytalam gdzies ze jak dzidzia tak robi to jest to powod do niepokoju :ico_placzek: dlaczego nie napisali napiszcie czy wasze dzieci tez tak robily a moze wiecie cos na ten temat :ico_noniewiem:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

15 sie 2007, 18:49

dziewczyny ja tez mam pytanie hi hi
kupilam w uk witaminki w syropie i tam jest witamina D ,czy to to samo co D3???? czym sie rozni? oliver nie lubi tych witaminek,krzywil sie i wyplul.kupke dopiero dzis zrobil,dawalam mu rumianek wczoraj i dzis ,ale wypil moze kilka lykow,nie smakuje mu i tyle ...na dodatek plakal jak to pil,wiec nie ma sensu ....ale super,ze do mleka przenika,to ja bede pic ...jak mu calpol dalam po szczepieniu ,tez sie krzywil :ico_olaboga: czy to normalne,ze on nic nie chce ,poza cycem?

a tak w ogole,taki dzis marudny,tak mnie wymeczyl,ze nie mam sil ,ajutro do londynu po paszport :ico_olaboga: na 7.20 mam autobus :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-08-15, 18:51 ]
madziorka przesliczne fotki,nie moge sie napatrzec :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

15 sie 2007, 19:23

lucy te moje witaminki sa smaczne... z aromatem pomaranczowym i leos oblizywal dlugo lyzeczke hihi w ogole to on herbatke rumiankowa uwielbia... tzn wlasciwie on wszystko ze smakiem zjadal.. a jak dotad to byla herbatka i kropelki hihi
on taki glodomorek,., rzuca sie na cyca jak tatus hihi
moz jak bedziesz w polsce to zapytasz lekarza.. nic sie nie martw.. jeszzce kilka dni.. zezdroszcze ci tek kontroli w polsce... wiesz jak tutaj bywa
a najgorsze ze zab mnie pobolewa od wczoraj i teraz musze popytac o dentyste w watford.. masakra... :ico_olaboga:

bylismy na sapcerku.. mial byc jeden sklep ale jak zwykle wstapilam do kilku hhi bo na high street inaczej sie nie da hihi :-D
pogoda bleee

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość