Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

15 sie 2007, 15:14

Cześć dziewczynki !!!
Wczoraj wogóle nie mogłam się zalogować, też miałyście ten problem??
swbasia, woda utleniona to, HYDROGEN PEROXIDE ja mówie (poroxaj łoter) wiem że literówka okropna ale jakoś ciągle boje się pisać po Anielsu.
Dziewczyny ale wczoraj umierałam z bólu, już myślałam że się zacznie, tak to miałam bóle jak bym miała ciężki okres a to mnie bolało przeokropnie, i przez jakies 2 minuty tak się stało o 23:11 ale potem usnełam i o 1 w nocy się powtórzyło i tyle, ale bardzo mnie piecze krocze jak chodze i dzisiaj mam wizyte u lekarza i mąż mnie zawozi bo się boje że niedojadę. Zobaczymy co lekarz powie??

Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

15 sie 2007, 15:27

Kasiu dzieki za nazwe wlasnie ide do poloznej i przy okazji kupie ta wode :)
ciekawe jak tam beata84 po masazu ....

Linka Ha1981
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:06

15 sie 2007, 15:29

Jejku u was te wszystkie objawy a u mnie zero. Jak sobie pomyśle że znów będę czekać dwa tygodnie po terminie do cesarki to aż mi się słabo robi. Nie z powodu cc tylko czekania. :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

15 sie 2007, 17:23

No to ja już mogę się zaliczyć do przeterminowanych i to tych bez jakichkolwiek objawów końca ciąży. Najgorsze, ze ten kloc ułożył się tak, ze głową mnie ciśnie nie na krocze, ale trochę na prawo i efekt jest taki, że uciska jakiś nerw, tak że przejść kawałka drogi nie mogę, bo jakbym miała ciągłą kolkę. A głowę po prostu czuję, kiedy dotykam. Dzisiaj mąż mnie zabrał na spacer nad rzekę, a później na obiad i się cieszę, bo w końcu gdzieś wyszłam i nie myślałam. Znowu przytyłam i myślę, że jakiś kretyn twierdzi, że przed porodem wszystkie muszą chudnąć. W ogóle to jestem naładowana i wcale niepozytywnie. Jutro kolejne durne ktg i we wtorek do lekarza. Pewnie będę wściekła i powiem mu żeby coś zrobił, skoro jest lekarzem i pewnie się pokłócimy. Ja już postanowiła, że jak będą chcieli mi wywoływać ciążę metodą typu schody, to nie pozwolę. Niech mi dadzą jakieś porządne prochy, które coś naprawdę ruszą, a nie jakieś psedocoś. Tak samo jak powiedziałam lekarzowi, że te pacer,schody, seks i maltretowanie sutków to on może polecać komuś, kto wierzy w naturalne metody zapobiegania ciąży i stosunek przerywany. A mi to niech bajek nie opowiada, bo mnie to po prostu obraża.
Choć może u Beatki ruszy coś ten masaż i zmienię zdanie na ten temat.

beata84
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 12 mar 2007, 00:37

15 sie 2007, 17:39

czesc ja juz po masazu.
o ile mozna to nazwac masazem. :ico_placzek: :ico_szoking: :ico_puknij:


tzn.wpakowala mi raczke z jakims zelem ,pogmerala z minute,stwierdzila,ze wszystko jeszcze wysoko i ze mam lazic po schodach i jakies kocie grzbiety wykonywac. i ze jak zel dzisiaj po poludniu nie pomoze to mam zapomniec o rodzeniu w tym tygodniu.

wywolanie w poniedzialek. :-D :-D :-D

acha i jeszcze powiedzala,ze widzi 2-3 cm rozwarcia czyli jak na moje to nic. :ico_puknij:

no i oczywiscie bolalo jak cholera i myslalam,ze sie posikam jak zaczela mi tam paluchami jezdzic. to na tyle.


jestem zla i zmeczona. wpadne wieczorkiem.
buziaki.

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

15 sie 2007, 18:06

Ale masz już jakieś rozwarcie, tak więc bądź dobrej myśli, bo mnie się widzi, że chyba nie doczekasz w dwupaku do poniedziałku. 2-3 cm to jeszce się nie czuje, ale jak dojdzie do 4, to już powinno pójść, przynajmniej tak słyszałam od dwóch lekarzy. Tak więc trzymam kciuki. U mnie nic się nie rusza.
A jeśli chodzi o masaż, to tak jak myślałam, niepotrzebne męczenie.
Zobaczysz, że teraz Ty urodzisz.

[ Dodano: 2007-08-15, 18:07 ]
Zlikwidowałam suwaczek, bo mnie denerwował.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

15 sie 2007, 19:44

Yvone trzymaj sie Kochana!!!Prosze nie zalamuj sie!!!Trzymam mocno kciuki za Twoj szybki porod!!!

Noi za wszytskie sierpniowki oczywiscie tez trzymam kciuki!!!!Za siebie tez!!

Ja dzis zrobilam 4 km i chodzilam po schodach i czuje sie fatalnie bo mi niedobrze, w glowie mi sie kreci i ogolnie nie wiem co sie dzieje!!!!!

Ide pisac smski do mezusia!

Buzka

[ Dodano: 2007-08-16, 11:21 ]
Czesc Sirpnioweczki!!!
Ja sie dzis meczylam do 5 nad ranem.Mialam skurcze , nawet w pewnym momencie regularne ale o 5 ciach i koniec! Kurcze juz mi sie nie chce meczyc!Jak ma bolec to raz a pozadnie!!! :ico_placzek:

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

16 sie 2007, 11:21

Martuuniu to bardzo dużo, jak na 9 miesiąc. Jesteś pewna, że możesz tyle chodzić.
A ja dzisiaj byłam na ktg i bardzo się zdziwiłam, bo dostałam skierowanie do szpitala. Mój gin powiedział, że trzeba to ruszyć, bo jest źle. Byłam u niego z rana o 8 i się zdziwił, że mam takie obrzęki. A ja na to nie zwracałam uwagi. Podotykał i stwierdził, że to organizm nie daje sobie rady z ciążą i nerki nie pracują jak trzeba. Ktg wyszło dobrze, tak więc cieszę się, że z małą jest ok.
Powiedział mi, że mam zgłosić się do szpitala i tam będą wywoływać. W domu maksymalnie mogę posiedzieć 3 dni i w takim wypadku liczyć ruchy i patrzeć na obrzęki. Jeśli nie będą chcieli mnie przyjąć, bo w szpitalach restrykcyjnie przestrzegają siedmu dni po terminie, to mam przyjść po kolejne skierowanie, na podstawie którego na pewno mnie przyjmą i się nie denerwować.
Cieszę się, bo wziął mnie też na rozmowę i zapytał o to, co się ze mną dzieje. Całą ciążę psychicznie przeszłam dobrze, a tu na koniec wpadam w depresję. Rozmawiał ze mną godzinę i powiedział, że jeśli nie czuję się bezpiecznie i boję się o dziecko, to mam już dzisiaj zgłosić się do szpitala. A ja na to, że wyjdę na histeryczkę. Powiedział mi, że nie, a nawet jeśli sobie tak pomyślą, to mam się takimi rzeczami nie przejmować, bo to nie jest ważne, a szpital i tak jest uzasadniony jak nie dzisiaj, to najpóźniej za te parę dni. W ogóle jak weszłam, to było, o Jezy, to pani nadal nic. Cieszę się z tej wizyty, bo uspokoił mnie i powiedział, że nie jestem jakaś dziwna, bo u 90 % pacjentek w takiej sytuacji jak ja jest tak, że najpier się ciąże ratuje, a później trzeba za uszy dziecko wyciągać. A w szpitalu będzie dobrze i się nie bać, a nie wpadać w depresję. Kazał pić ziółka uspokajające i odpoczywać i jechac do szitala najpóźniej za trzy dni.
We wtorek mówił, że za tydzień da skierowanie, a dzisiaj mi dał, nie wiem czy to dobrze, ale przynajmniej jestem spokojniesza.
Oznak przepowaidających porodu nadal nie mam i powiedział, że mieć nie będe, bo po lekach bardzi często dochodzi do tzw. porodu spontanicznego o ile dochodzi w ogóle, bo prawdopodonie będzie wywoływany. Cesarki też mam się nie bać, tylko zaufać.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

16 sie 2007, 11:29

Yvone chodze tyle bo nie moge usiedziec w miejscu a skoro daje rade to chyba nie za duzo!
Ciesze sie ze sie cos u Ciebie ruszylo!Tak czy inaczej dziedzie bedziesz miala za maks tydz :ico_brawa_01: !!!A jakie leki bralas??Bo ja kordafen a pozniej 2 zastrzyki czekos na literke k :-D

Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

16 sie 2007, 14:46

witajcie !!!
caly dzien nie moglam wejsc na tt bo jakis blad byl :ico_zly:
dostalam rano o 6.30 smska od beaty84 napisala ze odeszly jej wody i jedzie do szpitala a o 7.00napisala ze ma skurcze co 5 min i troche boli
tak wiec trzymamy kciuki za beatke :-D nareszcie sie zaczelo u niej , dam znac jak cos bedzie wiecej wiadomo.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość