Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

15 mar 2007, 16:57

Lolitko piękny brzuszek :ico_brawa_01:

Pojadłam ale jakoś osłabłam po tym obiedzie iśpiąca się zrobiłam, a zaraz musze pędzić na zajćeia w szkole rodzenia. Oj ciężko to dziś widzę

A nie wiecie co z naszą Alinką?? jakoś się nie odzywa ostatnio

Lolitka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:49

15 mar 2007, 16:59

Ja już uciekam
buziaczki do jutra :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

15 mar 2007, 17:02

Pa Lolitko :516: :607: :ico_papa:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

15 mar 2007, 17:04

Ależ popisałyście... no ale jakoś dałam radę przeczytać...

No ja jednak stawiam na pampersy. Nie wyobrażam sobie w dzisiejszych czasach męczyć się z tetrą. Asiula pomyślmy logicznie: mówisz, że pampersy zmieniać często bo mocz się rozkłąda czy coś tam. No a w tetrze to jkeszcze szybciej ten mocz egzystuje prawda? A do tego jest bezpośredno z pupą zetknięty. W pampersach natomiast jest on odseparowany. Także uważam, że to trochę nie tak jak w tej szkole mówią. No ale każda z nas ma swój wybór.

Basiu kilka tetrowych potrzebnych jest do wycierania buźki i jak np trzymasz maluszka na rękach aż mu się odbije, to kładziesz taką pieluszkę na ramieniu, bo jak mu się uleje to wiadomo... PO to są ci potrzebne. Ja kupiłam 10 sztuk.

Poza tym wracając do pamoersów mnóstwo moich znajomych ich używa i nie słyszałam o żadnych infekcjach z tym związanych. Myślę, że jest to bardziej prawdopodobne przy tetrze, bo pupa w tych sikach leży bez przerwy.
O praniu i prasowaniu nawet nie wspominam...

Asiulka śliczny masz brzuszek, bardzo zgrabny. Ja mam trochę jednak większy od Ciebie, ale teraz dopiero nam powyskakują, bo to juz 7 miesiąc zaczynamy.
Dziś się ważyłam rano i mam 7 kg do przodu, oczywiście na czczo. Popołudniu to jeszcze z kilo więcej dochodzi jak się poobżeram hehe.

A jeszcze co do tych ruchów dzidzi. Asiu ja tez czuję je z boku i na dole a mam główkowe ułożenie. Więc myślę, że lekarz dopiero ci określi to ułożenie maluszka, bo po ruchach to tez bym nie zgadła.

No to się napisałam.
Ale skoro tak rzadko wchodze, to wszystko za jednym zamachem heheheh...

POZDRAWIAM!!!!

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

15 mar 2007, 17:26

Każda szkoła mówi inaczej jeśli chodzi o pieluszki, i każda ma z nas wybór
Co do ułożenia dzidziusia, to się dopiero okaże jak mnie lekarz zbada bo ja nie mam zielonego pojęcia, w którą stronę moja kruszynka jest obrócona
A teraz lece już na zajęcia
papa
:ico_papa:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

15 mar 2007, 17:29

ale sie napisalas Kamilka ho ho ale wszystko za jednym zamachem i spoko zmykam do mamuni zaniesc jej obiadek pozdrawiam Kochane pa pa :516: :588: :597:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

15 mar 2007, 18:30

Ja oczywiscie pampersy :-D

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

15 mar 2007, 19:11

Witajcie kochane,
prawie dwa tygodnie czekałam na podłączenie do netu , ale już jestem cała i zdrowa tylko nieco cięższa niz przy ostatniej wizycie.Widzę ,że dużo się tu zmieniło.Zabieram się do czytania zaległych karteczeka :-)

[ Dodano: 2007-03-15 ]
Na razie przeczytałam 12 kartek a do starego forum chyba się już nie dokopię.Muszę przyznać ,że nie bardzo mi się tu podoba.
Asiula ja też przy miloszu upierałam się przy tetrze i muszę ci powiedzieć że szybko zrezygnowałam.Pampersy są lepsze a pieluszkowe zapalenie skóry może mieć każdy maluszek, mojego małego uczulały pieluszki happy z belli.
Muszę zrbić sobie nową herbatkę i kilka kanapeczek bo mam tu spro czytania.
Pozdrawiam Was serdecznie :ico_papa:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

15 mar 2007, 20:33

oj acia masz co czytac :-D ja od rana w pracy i troche mi to zajelo he he madziorka wiem ,ze stronka dziala,tylko nie mozna terminu zabukowac :ico_olaboga: sprobuje jeszcze raz....dziewczynki jak siedze przy kompie,to zawsze mnie plecki bola :ico_placzek:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

15 mar 2007, 21:07

hej Aciu super że już jesteś z nami, przyzwyczaisz sie do nowego forum, nam też się na początku nie podobał a teraz jest już spoko :ico_haha_02:
A dziś w szkole rodzenia było o patologii porodu, czyli co się może wydażyć poza książkowym prawidłowym porodem, ciekawe rzeczy położna mówiła

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: DenAdhele i 1 gość