ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

16 sie 2007, 10:35

hey mamuski!!!
Wczoraj myslalam,ze wyjde z siebie,bo caly wieczor mi TT nie dzialalo,a sie nudzilam,bo czekalam az Bablu wroci z pracy..hihi
Marta oj,ale sie nemeczycie z Franiem bidulkiem,a moze tak jak Kasi.k wspomniala,to rzeczywiscie kolka,bo nic innego nie przychodzi mi na mysl.Probowalas dac mu infacol,moze bedzie jakas roznica...trzymam mocno kciuki z Was!!!!!Wobrazam sobie co przechodzisz,tylko matka wie co znaczy patrzec jak dzieciatko sie meczy.....buziole ogromniaste dla WAS!!!!
Madziorka super,ze siostrzyczka przyleciala,teraz to Leosia przyszla chrzestna zacaluje a i Ty bedziesz miala kompana na zakupy..hihi :ico_brawa_01:
Fotki Leosia przesliczne, a w tym sweterku wyglada jak misiaczek sliczniutko....minki robi boskie!!!!!! :ico_buziaczki_big:
Lucy co do witaminek nie wiele Ci pomoge bo nie dawalam Vinee zadnych,ale juz jedziecie za dwa dni do PL,.to tam sie upewnisz co i jak podawac :-D super,ze lecicie,odpoczniesz troszke jak babcie wezma w obroty Oliverka .Bedziemy za Wami tesknic,ale wytrzymamy jakos tydzien :-D :ico_haha_02: pamietaj,ze aparat ma byc gotowy i zwarty i pelno fotek masz przywiezc ze soba :-)
Sandrusia pewnie niewiele Ci pomoge,wiem tylko,ze jak dzieciatko lezac na pleckach zaczyna sie bujac to jest niepokojace,moich znajomych coreczka tak robila,taka kolyske i uderzala sie przy tym w glowke o ziemie i musieli strasznie ja pilnowac,zeby tak nie robila.Ale Ty mowilas jak dzieciatko lezy na brzuszku,wiec nie wydaje mi sie zebys miala powod do niepokoju,bo to zupelnie co innego...a Kubus wyglada na zdrowego i slicznego chlopczyka....nie martw sie na zapas..na pewno Kubus cwiczy joge od malego i sie gimnastykuje juz :-D :ico_haha_02:
A my wczoraj mialysmy same z Vinee dlugi dzien,bo Bablu do 9 pracowal.Odwiedzilysmy znajomych obok,ale Vinee nie bardzo chciala tam zostac,bo ja ciaglo na dwor...wiec poszlysmy na spacerek,przy czym znalazla sobie interesujace zajecie....zbierala wszystkie paprochy z ziemi,a paznokcie to miala,ze nie moglam ich potem doszurowac... :ico_olaboga:
Wklejam fotosy z wczoraj....

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Oczywiscie jak znalazla pety to bardziej ja interesowaly niz cokolwiek innego.. :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

16 sie 2007, 14:46

hej dziewczyny!!!
wszystkim dziekuje za pomoc a szczególnie Tobie Kasik za smska i maila :ico_buziaczki_big:
wkleje pare fotek i lece bo misiek znów to samo :ico_placzek:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

madziorka super foty synka uwielbiam je :ico_brawa_01:

oki spadam przytulic synka

[ Dodano: 2007-08-16, 14:54 ]
Ilonka Vinee jaka juz laska :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-08-16, 15:05 ]
Jasnie Pani to tak wygląda jakby mały nie miał poślizgu w jelitach, bo kupe niby robi ( 1 lub 2 na 24 h ) nie wiem co jeszcze zrobie, ale w sobote jade załatwiac paszport ( chociaz termin mam na listopada ) mysle ze nie odmówią jak powiem ze mi dziecko chcą tu zmarnowac ( nie dosłownie tak powiem of course), pisałam juz Kaśce ze mam w domu laktuloze ( wiem ze w Polsce podaja dzieciom i ze jest dosyc dobra ) i pisze tam ze dzieci ponizej roku zycia mogą brac, ale mi połozna nie kazała dawac

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

16 sie 2007, 15:52

hej
no dotarlam
forum nawala na maxa wrrrrrrrrrrrrrrr
no ale nie ma czasu na zlosci
dzis wreszcie moja siostrunia uchwycila usmieszki leosia..!! jupi!! jest taki slodki i kochany hihi
dzis znow pospal do uwaga... 12.30 hihi
ale niestety wczoraj wieczorem po jedzonku maeudzil nam i plakal.. i wyraznie pokupkac chcial... no i wreszcie dalismy mu herb rumiankowa .w trakcie picia poszla kupcia i maly spokojny lezal i zasnal sam...
ale do tej butli z herb tak sie dorwal jakby glodny byl.. sama nie wiem..
zobaczymy co dzis bedzie..
no ale jak zjadl o 20.30 to potem wlasnie zaraz marudzi.. o 22 herbatka z bezsilnosci i spal do 3.30.. potem 6.30. 9 i 12.30.. i rozpoaczal dzien z usmiechem..
dostalam od sandrusi przepis na naturalna zdrowa herbatke na take dolegliwosci
moge sprzedac ze 5funciakow hehehehehe :-D :-D :-D :-D
marta franus jest czadowy na maxa.. taki kochany.. czytam o tych waszych kupkowych zmaganiach .. i :ico_olaboga: :ico_olaboga: tak mi zal ze nie moge pomoc.. sama do was pisze w potrzebie.. kurde jak ja nic nie wiem o roli matki!!!

ale dzis jak tylko leos zaczal byc niespokojny podczas aktywnosci.. to wzielamgo do loezczka wyciszylam i od razu zasnaal.. no bo chyba ja za dlugo czekalam.. az na dobre sie zmeczyl i rozplakal.. a powinnam od razu dzialac.. ale tak ucze sie swojego dziecka.. metoda prob i bledow..

vinee twoja laseczka jest boska.. pieknie foteczki.. i sliczna krolewna ci rosnie!!!

a teraz wklejam foteczki mojego kochanego leonka



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

ciocia jadziorka-mamcia chrzestna (moja siostra)
Obrazek

i troszke edukacji hih

Obrazek

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

16 sie 2007, 15:59

cześć kochane!!! :ico_oczko:
to ja zaczynam od zdjęcia z chrzcin :-D ogólnie to chrzciny nie byly udane, Hogaty rodzice nie przyszli na obiad, bo nie odzywają sie do jasia, hogata marudzila, nic jej sie w tej kanjpie nie podobało :ico_puknij: my sie troche posmialismy i ratowalismy sytuacje :ico_noniewiem: jedzenie dobre, ale mało, a ja potrafie zjeść :ico_haha_01: za to Marysia przecudna, spokojna, uśmiechnięta, radosna...zero genów Hogaty :-D
[img][img]http://quick.holdthatpic.com/images/119893.jpg[/img][/img]
to ja, marysia i marcin-młody i fajny chrzestny :ico_haha_01:

Martusia :ico_brawa_01: nareszcie jakieś twoje zdjęcie, bo dawno cie mamuśka nie widziałam. dostajesz ode mnie szóstke za pokaźną pierś...moje nawet dwie nie są jak twoja jedna :ico_placzek: :ico_oczko:
nie wiem, co ci doradzić z tymi kupkami :ico_noniewiem: na pewno to nie jest normalne, zeby dziecko tak sie męczyło przy załatwianiu, tym bardziej, że jest na twoim mleczku :ico_noniewiem: ja nic nie poradze, ale czasami mozna zadać pediatrze pytanie przez internet, może tak spróbuj?
Madziorka zdjęcia ekstra :ico_brawa_01: a jak chrzestna? juz zakochana w Leosiu? :ico_oczko: bardzo mi miło, że byłam awaryjną chrzestną, ale ciesze sie, ze padło jednak na twoją siostrzyczke,bo kolejne dziecię mogłabym przypłacić stanem przedzawałowym :ico_haha_01:
Ilonka garderoba Vinee mnie rozbraja :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_oczko: mogłam od niej pożyczyć coś na chrzciny, bo na zwykłym spacerku wygląda bardziej elegancko niż ciotka Kasia :ico_haha_01:
Kasiunia a jak ci sie pobyt u rodzinki podoba? rodzne męża też odwiedzasz? poziwerzaj sie troche :ico_oczko:
Jaśnie Pani weekend sie zbliża...imprezujesz? :-D bo mnie korci :ico_haha_01: i co ty piszesz? :ico_szoking: masz na sexy ochote :ico_szoking: świat się do góry nogami przewraca :ico_haha_01:
Julie my chcemy zdjęcia, my chcemy zdjęcia!!!!!!! Twoje w autku :-D
Sandra nic nie wiem na temat niebezpiecznego leżenia na brzuszku :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

16 sie 2007, 17:25

Kasiu dziekuje za komplement w imieniu piersi :ico_smiechbig:
a ta laska wystrzałowa na zdjęciu to TY????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

16 sie 2007, 18:13

hey laski!!!
Mam chwile,bo Vinee oglada Cbeebies :-D
Marta no wreszcie sie doczekalismy wiekszej ilosci foteczek...sliczny smerfus Franio w tym czerwonym rampersie..slodko wyglada..a ta fotka,jak trzyma raczke do gory slodziuchna :ico_buziaczki_big: podzielam opinie Kasi co do ksztaltnych atutow :ico_oczko: ,moze bys oddala mi troche,bo ja to dwa pieprzyki mam :-D :ico_haha_01: a Tatuska Jacka juz polubilam calym sercem,bo kibicuje wlasciwej druzynie sadzac po barwach t-shirta...pozdrowy od maniaczki futbolu dla niego :-D
Madziorka widze,ze udalo sie zlapac rozbrajajacy usmiech Leosia :ico_buziaczki_big: sliczny niebieskooki chlopczyk,sami przystojniacy na naszym watku..co bedzie pozniej jak dorosna,ale bedziecie mialy mamuski glowe pelna jak sie dziewczyny ustawia w kolejce... :-)
Mi sie wydaje,ze wczesniej Leos po porodzie zaraz do Ciebie byl podobny,a teraz jakos mi sie zdaje,ze coraz bardziej do Twojego Adasia... :-D :ico_haha_01:
I jak pewnie ciotka chrzestna nie wypusci z objec Leosia!!!?
Kasiulka po pierwsze Vinee nie musi Ci pozyczac garderoby,bo wygladalas slicznie naprawde...pikna z Ciebie mamuska,a jaka masz figurke :ico_szoking: :ico_brawa_01: ,Ty zarazo gdzie oponka,chyba Ci cos podesle,zeby ja podreperowac...wygladasz bombowo...pewnie w rozmiar Vinee bys sie zmiescila na luzaka... :ico_brawa_01: Ciesze sie,ze choc Hogata narzekala to i tak sie dobrze bawilas,a najwazniejsze,ze Marysia zadowolona,mam nadzieje,ze wda sie w chrzestna a nie w Hogate z charakterem..hihih...a jaki Ci sie partner chrzestny trafil..... :-D :ico_oczko:
Ostatnio zmieniony 16 sie 2007, 18:15 przez ilonakk9, łącznie zmieniany 1 raz.

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

16 sie 2007, 18:13

martuchafrost pisze:a ta laska wystrzałowa na zdjęciu to TY???????????????????????????????

dobra, ile chcesz pożyczyć? :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

16 sie 2007, 18:25

Ilonka dziekuje kochana big buziale dla Ciebie :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: pozdrowienia przekaze Jackowi ( a koszulkę w lumpeksie mu kupiłam, bo wiedziałam ze lubi druzyne z Italy hiihihihihihihihi) :ico_brawa_01:
kaasiaa79 pisze:dobra, ile chcesz pożyczyć?

Kasiu ja widze ze Ty jednak bogata jestes bo ciągle chcesz pożyczac :ico_smiechbig: , a jednak dobrze ze Cie na chrzestną wzięli :ico_brawa_01:
kochana a mój Franio jeszcze chrzcin nie miał..... a ja szukam bogatej i pięknej ( zeby na zdjęciach sie prezentowała, co by Franio jak pokaze kumplom siary nie miał )
:ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

16 sie 2007, 18:43

ale mnie forum od wczoraj zezlilo :ico_zly: :ico_zly: blad, blad, blad caly czas :ico_zly: :ico_zly:
a ja mam dzisiaj spokojny dzionek, bo Luska dzis na trzecim spacerku. kolejka sie po nia ustawia, najpierw dwie ciocie byly po nią a teraz z babcia poszla.

kaasiaa79, jak nic paczki zywieniowe ci trzeba podeslac, bo oponka ci zmarla smiercia glodową :-D :-D , albo do mnie na zywienie przyjedz, to ja juz zadbam o ciebie, bo marniutka taka, chudziutka jestes :ico_olaboga: te spodnie na zdjeciu to na pewno jeansy?? jakbym ja taki obcas zapodala to by go moje kilogramy zgniotly :-D :-D
a co do weekendu to lipa w ten i nastepny, bo moja alkoholowa towarzyszka na wywczasy pojechala i pomorze zachodnie teraz rozpija. oczywiscie slabe to rozpijanie, bo nie ma dopalacza w postaci mej skromnej osoby :-D :-D
a sexik to by sie przydal, ale mnie mąz cos omija :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: , raz mnie w srodku dnia zaatakowal, ale przeciez Luska patrzala :-D :ico_noniewiem: tom go odgonila, a wieczor powiedzial, ze zmeczony :ico_noniewiem:

zdjecia dzieciatek oczywiscie zawodowe. i kto powiedzial, ze wszystkie niemowlaki podobne? u nas na watku kazde charakterne, nie do pomylenia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

i jeszcze fotki z wczorajszego spacerku
Obrazek

Luska na piwie :-D
Obrazek

Luska po piwie :-D
Obrazek

i z babciami
Obrazek

[ Dodano: 2007-08-16, 18:45 ]
trzecie zdjecie Luski jest politycznie poprawne, bo ma na nim "kaczy dziob" :-D :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

16 sie 2007, 18:51

Jasnie Pani :) pisze:a sexik to by sie przydal, ale mnie mąz cos omija

mnie tez omija moj kochany :ico_placzek: :ico_placzek: zmówili sie czy co????????????????????????????????????????????????????????? solidarność plemników chyba :ico_olaboga:
jak mi nie da do konca miesiąca to sie wyprowadzam i basta :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Jasnie Pani podoba mi sie to zdjęcie Luski z Tobą bo tam ma takie baczki grubiutkie jak mój Franio, a ja myślałam ze on tylko taki chomiczek jest :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2007-08-16, 18:54 ]
a ja tak tu z Wami non sop pisze a nogą bujam Frania w foteliku bo mi sceny urządza, ze nie mam przy kompie siedzieć :ico_smiechbig: a co bedzie za pare lat???? :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_smiechbig:
kurcze dziewczyny jak mi sie piwa chce :564: :ico_zdrowko: :-D
i nie tylko piwa.......

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość