Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

14 sie 2007, 20:38

czesc dziewczyny

ja tylko na moment bo zaraz siadam oczywiscie do pracy a jutro jedziemy nad zalew sulejowski wiec bede dopiero wieczorem pewnie o ile bede miała jeszcze sile ruszyc noga albo reka

do zobaczenia kochaniutkie

buziaczki :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

14 sie 2007, 21:49

Witajcie mlody juz spi. narozrabial dzisiaj troszke rozwalil kompetnie klawiaure.

Jesli chodzi ojajecznice to jajuz daje ja Pawełkowi od jakiegos czasu tyle ze robie ja na parze Pawełekowwi bardzo ona smakuje. a dzisiaj na sniadanko zrobilam mu zwykla kanapke z maselkiem i szyneczka i zjadl prawie 2 kromki :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: na obiad zrobiłam mu kopytka i tez troszke zjadl. Stwierdzilam ze ten nagly brak apetytu u niego to jest tesknota za cycem. Dzisiaj jak zasypiał to ciumkal mi dekolt i normalnie szukal cyca. Ja jeszcze tak chcialam go karmic do roczku ale sam zaczal z niego rezygnowac troche mi zal ale coz kiedys to musialo nastapic

Ja tez myje zabki Pawelkowi szczoteczka dla dzieci od 0-2 lat i taka pasta nawet niezle nam to idzie

[ Dodano: 2007-08-14, 21:51 ]
A teraz spadam sie myc i spac dobranoc!!!!!

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

16 sie 2007, 14:45

witaj Gabrysiu :-) suuper ze impreza sie udała :-D Emilka musiała być w censtrum zainteresowan.. jakby bylo inaczej :-)
Gratuluje jej samodzielnych kroczkow :ico_brawa_01:

Justyna z Adusią was pozdrawiaja.. wracaja w niedziele, zatem czekamy i na od nich relacje z roczku Adusi :-)

A moja maruda śpi.. już nie mam do niej sił. .ciagle tylko mnie chwyta za palec bym z nia chodziła :ico_noniewiem: wymiękam przy niej
Ząbków mamy nadal 6... oj bola ją dziąsełka bolą... ciagle ręke sobie wpycha do buzi i płacze... ale widać te ząbki już super :-)
Wczoraj bylismy z nia na wycieczce w Ogrodzieńcu na zamku gdzie Zemste kręcili... nasza Zosia Samosia w wozku nie chciala siedziec tylko chodzic :ico_szoking: moj kregosłup dostał niezly wycisk... :-)

[ Dodano: 2007-08-16, 14:49 ]
A i jeszcze cos.. wczoraj cos mi TT sie psuło, zatem spoznione zyczenia dla Edyty..

[size=150]EDYTKO SPEŁNIENIA WSZYSTKICH MARZEN Z OKAZJI URODZIN, POCIECHY Z CORECZKI, SYNA I MEZA, DUZO ZDROWIA I RADOŚCI I CZEGO SOBIE TYLKO ZAMARZYSZ [/size] :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

16 sie 2007, 15:39

Ja tez wczoraj na TT nie mogłam wejść i przedwczoraj też :ico_olaboga: zatem tez dzisiaj dołączam sie do życzeń dla Edytki
[size=150]Żyj nam sto lat Edytko !!!!!!!!!!![/size] :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

[ Dodano: 2007-08-16, 15:47 ]
my wczoraj tez byliśmy na wycieczce w mini zoo :-) wstawię kilka fotek, Michałek bawił się znakomicie :-D

tu z wielbłądem
Obrazek

ze strusiami i panem przewodnikiem :ico_oczko:
Obrazek

najbardziej podobało mu sie na placu zabaw :ico_haha_02:

Obrazek

Obrazek

no i ze strusim jajem na koniec

Obrazek

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

16 sie 2007, 16:09

ale super zdjęcia :ico_brawa_01: a ten kapelusz to po raz kolejny mnie uwodzi :-D

szkoda ze u nas w poblizu nie ma takiego mini zoo... chociaz... bede musiała poszukac w necie :ico_noniewiem: fajna zabawa :-)

Awatar użytkownika
lisiczka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 88
Rejestracja: 22 lip 2007, 10:48

16 sie 2007, 20:59

witam

i ja dolaczam sie do zyczen dla Edyty a wiec
STO LAT STO LAT NIECH ZYJE ZYJE NAM EDYTA :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:


Gabrysiu fotki super wida ze malej sie podobalo.

Awatar użytkownika
Ulcia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 221
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:57

16 sie 2007, 21:03

ADUSIU WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZINEK - SPÓŹNIONE ALE SZCZERE :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_tort:

EDYTKO A DLA CIEBIE TEŻ WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE I SUPER DZIECIACZKÓW :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

mama-emilki, super zdjęcia też muszę kupić taką sukieneczkę Justynce bo jedziemy na wesele a ładnie się prezentuje :-)
Tyna fajne zdjęcia w mini zoo. U nas to tylko duże zoo w chorzowie :-)

Jak już pisałam wcześniej to my też myjemy ząbki Justynce najpierw była gumowa szczoteczka a teraz to jedziemy elelktryczną taką dla dorosłych :-D fajnie jej wibruje i masuje dziąsełka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
lisiczka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 88
Rejestracja: 22 lip 2007, 10:48

16 sie 2007, 21:03

witam

i ja dolaczam sie do zyczen dla Edyty a wiec
STO LAT STO LAT NIECH ZYJE ZYJE NAM EDYTA :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:


Gabrysiu fotki super wida ze malej sie podobalo.

Awatar użytkownika
Edyta K
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 12 mar 2007, 21:25

16 sie 2007, 21:31

wy najkochansze na swiecie jestescie,dziekuje wam bardzo,bardzo za zyczenia,ja jestem od niedzieli w Polsce i w ciaglym biegu,chyba w domu mam wiecej czasu
Obiecuje ze was na dniach odwiedze i nadrobie troche zaleglosc
Pozdrawiam was wszystkie goraco,buziaki posylam ...a reszte opowiem jak bede miala czas :-)

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

16 sie 2007, 21:39

Gabrysiu super zdjecia :-) czekamy na wiecej... Emilka bardzo ładnie wygląda w tej sukience... musze Julce coś podobnego kupic :-D Tort też wygląda pysznie :-)

Edytko witamy w Polsce :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość