Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

16 sie 2007, 22:27

Yvone pisze:Tak czy siak najważniesze, żeby z Ami było dobrze.


:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Masz racje, to jest najwazniejsze. Ale koniecznie daj nam znac co postanowiłas, żebysmy mogły trzymac kciuki za Ciebie!!! :ico_haha_01:

Kasia3, czytasz teraz "jezyk niemowlat"? Tam w II rozdziale jest opisany tzw Łatwy plan. czyli karmienie, aktywnosc, sen. U nas to jest troche odwrotnie tzn aktywnosc, karmienie i pozniej sen. Myslisz, ze powinnam spróbowac przestawic Małego na ten plan opisany w ksiazce, czy pozostac przy tym co jest teraz? :ico_wstydzioch: Sorka za takie pytanko, ale ta ksiazka jest super i na prawde duzo dzieki niej wiem. Nasz Szymon sam sobie ustalił taka rutynke i nie wiem czy jest sens zeby mu ja zmieniac. Jak myslisz? :ico_olaboga:

anita, jak dla Ciebie to karmienie to jest taka walka z Kacprem, to faktycznie nie powinnas sie zmuszac. Sciagaj pokarm i dawaj mu w butli. Po kilku tygodniach sam zaniknie.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

16 sie 2007, 22:52

Yvone odrazu Ci mowieze weekend to przestoj wiec jak cos idz dopiero w poniedzialek.Przynajmniej tak bylo w 2 szpitalach w ktorych lezalam.Jak zglosisz sie w niedziele to decyzje i tak podejma na wizycie poniedzialkowej wiec pewnie we wtorek dopiero cos zrobia.Chyba ze czujesz ze bedziesz sie czula lepiej w szpitalu to idz jutro.


Kasiu straszna ta matka Kelly!!!! :ico_puknij:

Wisienko piekny Twoj Szymonek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Anita Twoj rownie uroczy i slodziutki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

16 sie 2007, 23:08

wlasnie dostalam smska od beaty a oto i on Porod katastrofa.Rodzilam bez znieczulenia.On jest po prostu przepiekny.Porod trwal od 6.00 do 19.00. Peklam az do odbytu . Maly michalek ma 3600. dostal 10 abgar. Teraz spi.Zakochalam sie bezgranicznie.Pozdrawiamy.
[size=200][glow=cyan]Beatko OGROMNE GRATULACJE OBYSCIE SZYBKO WYSZLI ZE SZPITALA!!!!!![/size] :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:[/glow]

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

17 sie 2007, 09:58

Beatko gratuluję i się cieszę. :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
Bo to jednak prawda, że jak jest już trzy cm rozwarcia, to już kwestia czasu. Super. Coraz mniej nas tu podwójnych. Szkoda, że Pruedence nie pisze, co u niej i jej córci.

[ Dodano: 2007-08-17, 10:04 ]
A tak z innej beczki. Mam cały brzuch poorany rozstępami, ale od wczoraj niemiłosiernie mnie swędzi. Macie na to jakąś radę?

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

17 sie 2007, 11:10

Batko gratulacje!!!!Lacze sie z Toba w szczesciu!!! :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: Miejmy nadzieje ze krocze sie szybko zagoi i nie bedzie bolalo!!!!


Yvone smaruj smaruj smaruj brzusio!To jedyny sposob!!!Balsam albo oliwka i powinno byc dobrze!!!!

Dzwonilam do babci czarownicy i powiedziala ze wszytsko bedzie dobrze!!!!Wiec sie nie martwie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

17 sie 2007, 11:21

Mam nadzieję, że będzie dobrze. Ja jeszcze zadzwonię do swojego lekarza, bo w w ciągu dwóch dni przytylam 2 kg. a dzisiaj z rana się ważyłam i wyszło na to, że schudłam około 1 kg. Coś dziwnego się ze mną dzieje. Z moim ciałem. W ogóle tego nie rozumiem. A najśmieszniejsze, że nawet uszy mi spuchły.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

17 sie 2007, 11:33

Yvone pzred samym porodem chudnie sie wlasnie kg wuiec ciesz sie Kochana!!Lekarz mi powiedzial!!! :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-08-17, 11:34 ]
i jak Twoje cisnienie?? noi czy te obrzeki sa bardzo ogromne??

Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

17 sie 2007, 13:34

Yvone, ja mialam to samo na poczatku brzuch a puzniej cale cialo od nadgarstkow poczawszy to pomoglo mi tylko to ze smarowalam oliwka i nie drapalam bo jak drapalam top sie roprzestrzenialao i swedzialo coraz bardziej brzuch mialam caly czerwony to trwalo ponad tydzien i to byl najgorszy tydzien mojej ciazy bo do tego spuchlam tak ze sie niepoznawalam :ico_olaboga: powinnas pis duzo wody zeby organizm sie oczyszczal tak mi polozna mowila.
icekawe ktora nastepna sie rozdwoi :-D mam nadzieje ze ja :ico_wstydzioch:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

17 sie 2007, 15:28

[glow=violet][size=200]Beatko gratulacje !!!!!!!!!!!!!!![/size][/glow]
Czekamy na ciebie z utesknieniem !!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

17 sie 2007, 15:31

Beatko, :ico_buziaczki_big: mam nadzieje, ze szybko Ci sie zagoi. Super sie ciesze, że masz juz swoja pocieche!!! :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Yvone, teraz to juz blizej niz dalej. Mi tez lekarz powiedział, ze jak waga tak szwankuje to tylko czekac na rozpoczecie porodu. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: To moze Ty bedziesz nastepna? :ico_haha_01:

Moj Maluch wzywa, wpadne pozniej Pa

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość