Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

16 sie 2007, 23:05

pakuj sie mamuska, zeby oliverka na drugi miesiaczek do polski zawiezc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

16 sie 2007, 23:26

no to zapodaje foty :-D
tu lenosława niezadowolona z życia :-D
[img][img]http://quick.holdthatpic.com/images/120018.jpg[/img][/img]
ucieczka przed aparatem :ico_oczko:
[img][img]http://quick.holdthatpic.com/images/120021.jpg[/img][/img]
rozważna i romantyczna :ico_oczko:
[img][img]http://quick.holdthatpic.com/images/120022.jpg[/img][/img]
ledwo ją widać, ale co tam :ico_oczko:
[img][img]http://quick.holdthatpic.com/images/120024.jpg[/img][/img]
troche wody dla ochłody :ico_oczko:
[img][img]http://quick.holdthatpic.com/images/120026.jpg[/img][/img]
Leń łapie taksówkę :ico_haha_01:
[img][img]http://quick.holdthatpic.com/images/120027.jpg[/img][/img]
tu już się wściekła i zdjęła opaskę :-D
[img][img]http://quick.holdthatpic.com/images/120028.jpg[/img][/img]

[ Dodano: 2007-08-16, 23:33 ]
Kasiunia nikt o tobie nie zapomniał :-D jesteś na liście mam alkoholizujących się :ico_brawa_01: trzeba tylko wreszcie zgrać jakiś termin, ja jestem dyspozycyjna, a piotrkółw to węzeł komunikacyjny jak Włoszczowa :ico_haha_01: więc wszędzie dotre :ico_oczko: a Vikusia jest coraz piękniejsza :ico_brawa_01: :ico_oczko:
Jaśnie Pani to teścowa zaszalała :ico_ciezarowka: :ico_haha_01: informuj nas na bieżąco jak sie akcja rozwija :-D z weekendem nic jeszcez nie wiadomo, nasi znajomi chcą wyjść na piwo, ale tacy upierdliwy się zrobili, że musimy to poważ nie przemyśleć :ico_oczko: a ostatnio gramy z kubą w skrable wiczorami, więc w ostateczności posiedzimy jak stare dzidaki nad planszą :ico_oczko:
Lucy :ico_szoking: kobieto, jak ty ten dzień przeżyłaś :ico_szoking: dobrze, ze paszport jest i możesz lecieć do rodzinki :ico_brawa_01: zajrzyj jeszcze na chwilkę do nas, a gdyby ci sie nie udało, to buziaki i spokojnego lotu, może Julie spotkasz? :ico_oczko:
Martusia jak Franio? :ico_noniewiem:

ja musze kończyć, bo kuba chce spać, może potem podłącze sie z laptopem, ale nie obiecuje, bo też jakaś wymięta jestem :ico_oczko:
buziaki, papa!

[ Dodano: 2007-08-16, 23:57 ]
ja jestem, a was nie ma :ico_placzek: w takim razie ide myć moje dwa zęby i lulu :-D
do jutra, pa!

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

17 sie 2007, 00:14

hej dziewczyny
mimo urlopu czytam was na biezaco ale szlag mnie trafia przez to wiecznie sie psujące tt :ico_zly:
Marta strasznie mi szkoda Frania. Doskonale rozumiem co przezywasz chociaz u nas nigdy do tego stopnia nie byly problemy ale z tego co sie naszukałam informacji to jednak powinnas go porzadnie zbadac. Bo lactulosum to naprawde ostatecznosc. Tak mi powiedziala lekarka jak sama zaczelam podawac Tomkowi. Kazala mi zmienic diete jemu podawac debridat a jak sie nie unormuje to powiedziala ze na badania go wysle. Na szczescie byla poprawa, potem sie rozregulowal a teraz jest ok a on znowu na debridacie. A co ty jesz?? moze cos jesz ciezkostrawnego ze sobie z tym nie radzi? Slyszalam tez ze np jesli ma alergie to moze przez pokarm przenikac. Wiele matek slyszalam glutenu nie moglo jesc (ale to moje zboczenie zawodowe), chodzi mi oto ze moze popatrzysz i poanalizujesz co jesz. Bo najpierw trzeba przyczyne tych zaparc zlikwidowac. A te wszelkie metody lactulosum, czopki, temometry to dorazne metody nic nie pomagające rozwiązac tego problemu.
Tez sie troche powymądrzalam. Aha Franio super przystojniak.

Kasia79 ale ty opalona jestes :ico_szoking: Ja na wczasy sie nie wybieram nigdzie ale mam ambitny plan by na solarium polazic przez urlop bym nie wrocila znowu przerazliwie biala. Niestety dzisiaj nie poszlam bo umalowana zdjecie pojechalam robic do dowodu. Hogata to rzeczywiscie jakas dziwna zeby tak marudzic na chrzcinach corki ciekawe co bedzie wyrabiala na komunii. a prezenty super chyba sie spodobaly co? A Lenka taka wielka :ico_szoking: Przyznaj sie co ty jadlas w ciazy???

Madziorka mi lekarka na czas wprowadzania cebion multi kazala nie podawac d3. Bo sie to dubluje. A synek podobny do ciebie zwlaszcza na tym zdjeciu z przekrzywioną główka.

Lucy to straszny dzien byl wspolczuje. Ja mam stary dowod ksiazkowy i nigdzie go nie nosze i jak proszą mnie o dowod to wyciagam prawo jazdy, wiele nie toleruje tego ale ja pale glupa i jakos idzie. Ale nerwow to nie zazdroszcze.

Jasnie Pani ale ci sie smieszna tesciowa trafila. a co do domniemanej ciązy ile ona ma lat?

SANDRUSIA)) pisze:no to mnie pocieszylyscie bo ja juz myslalam ze to tylko ,moj L taki anty-sexiaz a ja taka napalona
Kasik vikula sliczniutka takie ma piekne duze oczka ze nie jednemu chlopakowi serce zlamie. A jak jej rehabiltacja idzie?

bo tu srednią zawyza nienasycony mąz skarpety :-D Moj rowniez zalicza sie do prykow mniej ruhawych :-D Ale ostatnio bardzo sie poprawil.

Julie pochwal się bryką nie bądz taka. Co do przemadrzania mezow kierowcow to masakra. Mialam kiedys chlopaka co go uczylam jezdzic bo juz mialam prawko no i nauczyl sie, zdal prawko i pozniej mnie poprawial :ico_zly: . Obecny gatunek meza jest w porzadku. Jest strasznie leniwy do jazdy samochodem i ciagle ja prowadze a jakby tylko slowo jakies powiedzial to bym sie przesiadla z prawej strony i dobrze wie o tym wiec sie nie odzywa. :-D

Ilonka ja nie twierdze ze te herbatki hippa są zle, ale duzo bardziej wolalam firme bobovite. Nawet jesli chodzi o zupki, deserki i kaszki. Mniej byly przetworzone. a zdjecia super :ico_brawa_01:

A gdzie Emilka?Znowu nam wsiakla.

[ Dodano: 2007-08-17 ]
A jeszcze zapomnialam napisac co u nas. Lenimy sie. Tomek ma wode w basenie i sie kąpie w nim bo straszne upaly są u nas. Ale jutro ma byc ochlodzenie. No i tyle. Lece bo Tomek sie kreci papa

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

17 sie 2007, 00:22

hej mamuski

a my niedawmo dotarlismy hihi tzn po 21 wrocilam z leosiem z zakupkow hihi maly grzeczny spokojny dzis.. tak,i slodziutki. a teraz od godziny lezy w lozeczko..oczka otwarte a on nie spi hihi ale nie placze..ufff :-D

kurcze ale mi dzien dzis zlecial. :ico_szoking: tak to jest jak sie go zaczyna o 13tej :ico_szoking: :-D
czyli dawne czasy powrocily hihi oby na dluzej.. bo spanko jest najlpesze na swiecie hihi
. jak jutro leos bedzie znow spal do 12 to ja obiecuje sobie wstac szybciej.. :ico_noniewiem: ogarnac sie i byc gotowa na karmienie i spacer.. tzn znow do centrum, bo musze isc do banku hihi a potem odwiedzam nowa kolezanka.. poznana pod kosciolem hihi ma dwoje dzieci.. hihi
oczywiscie dzis juz poszlam kupic im prezenty hihi i kurde kicha na maxa hihi bo jak chcialam zaplacic w ostatnim juz sklepie.. to okazalo sie ze konto puste, a dokladnie 0,81 penow :ico_szoking: :ico_szoking:
tak to jest jak sie niekontroluje wydatkow hihi
no i jutro musze znow tam zajrzec, bo dla malenkiej soni nic nie kupilam



myslalam ze jeszzce mi siostra zafarbuje wlosy ale juz za pozno.. hih a tak chcialam pozbyc sie tych odrostow bleee
najgorsze ze mozemy to zrobic tylko wieczorem jak adas juz jest.. najlepiej po kapieli leosia kiedy zasnie...i dlatego czasu wciaz brak.. hihi
chlopaki juz spia a my .. odsmazamy nalesniki i wcinamy hihi a co..
nalezy nam sie.. bo obiad przegapilsmy przez ten shopping hihi

no dobra juz nie katuje
dobrej nocki
buzka papa

lucy bidulka ale mialas przejscia :ico_szoking: jakbym siebie slyszala... :ico_szoking: :ico_szoking:
ale najwazniejsze ze wszystko sie dobrze skonczylo i juz jutro lecicie do polski
zycze wam spokojnego lotu i mimo ze krotkiego to super udanego wypoczynku w polandziku

kasik jaka ty kochana jestec i pomocna troskliwa jak zawsze... wielki buziak dla ciebie za pomoc
vikusi minki super!!!

kasia a wlasnie ze ja jestem :-D ale ciebie nie ma :-D
no ja tez sie zgadzam ze z twoja oponka to sciema.. hihi :ico_puknij:

[ Dodano: 2007-08-17, 00:25 ]
kasia lenka swietna.. az sie prosi rzec: jak mamusia :-D ( pozycz stowe hihi)

[ Dodano: 2007-08-17, 00:30 ]
jasnie pani ale jak ciaza tesciowej sie potwierdzi to koniecznie zapros ja do grona tt.. zaloz suwaczek i takie tam :-D

co do naszych popedow plciowych to moj adas tez do napalonych nalezy hihi
hihi
gdybysmy zyli w plemieniu indianskim to zwali by go adas ktoremu wiecznie stoi

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

17 sie 2007, 01:14

ja tez jestem :-D znow zaczelam ksiazke czytac i mnie wcielo na troche ale otrzasnelam sie bo zdalam sobie sprawe ze tt czeka :-D hihi

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

17 sie 2007, 01:41

:ico_brawa_01: :ico_oczko: nie wiedziałam, że z ciebie taki kibic :ico_brawa_01: ale w szaliku pociągów nie demolujesz? :ico_haha_01:


:ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-08-17, 01:41 ]
to byla kasiaa do ilonki,ale znow cos skopalam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

17 sie 2007, 02:03

lucy a ty jeszcze nie spisz???
jak tam pakowanie? o ktorej lecicie?? ale wam fajnie hihi

leos jednak sie obudzil po tym jak sam slodko zasnal
no i zaczal sie prezyc i fikac nozkami ale nie czzekalam az zacznie marudzic na dobre.. tylko podalismy mu herbatke (na razie hippa bo skladniki na koperkowo kminkowa kupie jutro) i od razu kupka i spanko hihi
ufff

to do jutra kochane pa

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

17 sie 2007, 02:09

juz przeczytalam :-D i ile fotek :ico_szoking: :ico_brawa_01: dzieci jakie duze :ico_szoking: Vikula jaka wielka ,Luska i Franio :ico_szoking: Leos jak zwykle przesliczny i jakie ma ladne oczka...super fotka Lenoslawy jak lapie taxi :ico_haha_01: ale sie usmialam z tych zdjec :ico_haha_01: super fotki i podpisy :ico_brawa_01: Vinee to rzeczywiscie ma super garderobe ...ja tez czuje,ze bedzie z niej projektantka :ico_brawa_01: gosiaa a ty sie relaksuj .ja cie podziwiam i w ogole was mamuski pracujace,jak wy dajecie rade :ico_brawa_01: teraz widze jakie to urwanie z takimi maluszkami :ico_oczko: ale radosci jest jeszcze wiecej w nagrode za nasze poswiecenie hi hi :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-08-17, 02:20 ]
samolot dopiero o 17;55 wiec luzik ...dopiero mnie glowa przestala bolec , wzielam 2 paracetamole :ico_haha_01: normalnie mnie nigdy nie boli,tylko jak w ciazy bylam na poczatku hi hi ale dzis to z nadmaru wrazen i ciezko mi usnac .jeszcze pranie musze rozwiesic,bo robilam o 23 :ico_puknij: :ico_puknij:
Ostatnio zmieniony 17 sie 2007, 02:25 przez lucy23, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

17 sie 2007, 02:21

sandrusia a co za ksiazke czytasz??? :ico_oczko:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

17 sie 2007, 02:39

http://www.sanatogen.co.uk/baby_syrup.htm

takie witaminki w uk kupilam ,tez sa dobre w smaku,bo probowalam (pomaranczowe) ale oliverowi nie smakuja za bardzo ...a te cebion to bez recepty? i tam tez jest kilka witamin?,bo jak czytalam,to bylo,ze tylko wit c i jest jeszcze cebion multi, ktory masz madziorka??dobra ide spac,bo jeszcze musze sie jutro dopakowac i na miasto .dobranoc

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Tiwa i 1 gość