Awatar użytkownika
mamamonia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 13 sie 2007, 12:55

15 sie 2007, 16:39

Witamy wszystkie nowe koleżanki;))))

Wczoraj wieczorkiem byłam u pani doktor. Moje obawy co do ciąży pozamacicznej na szczęście się nie sprawdziły. Pani doktor też się tego bała po moich przejściach... Zobaczyłam małą kulkę na ekranie i tak mi się fajniutko zrobiło :ico_haha_02:

Moja lekarka pytała czy będę chciała zrobić sobie test PAPP-A... Sama nie wiem co o tym myśleć... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

16 sie 2007, 16:00

Witajcie kochane, ja właśnie siedzę w pracy, trochę mi się przeciągło, bo czekam na mężusia, bo jak pilna i nonono robota, to on musi z tym działać, biedaczysko moje kochane...

edit53 pisze:hejka trzymam goraco i mocno kciuki za meggi_24 wszystko bedzie dobrze !!!!!!!!!!
ja wczoraj powiedzialam w pracy o i wszyscy sie bardzo ucieszyli juz mi nawet stroje ciazowe szykuja hehe
witam wszystkie nowe ,kwietniowe mamuski

[ Dodano: 2007-08-15, 12:43 ]
Myszka_ napisał/a:
orientacyjny termin spotkania z maluszkiem to 11.04.2008.
to taki sam jak moj


ja chcę powiedzieć w pracy w poniedziałek i stresa mam z tego powodu straśnego!
fajnie, że mamy podobne terminy, oczywiście po wizycie u gina może się troche zmienić, ale to już czas zweryfikuje i jeśli nawet to tylko troszeczkę :-D

mamamonia, ciesze się bardzo, że Ciebie i Twojego skarbeczka wszystko dobrze :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-08-16, 16:01 ]
mamamonia, pochwal się nam jeszcze na kiedy masz taermin, ciekawska jestem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

16 sie 2007, 20:27

hejka i jak wam mamuski mija dzionek??jak wasze mdłosci itd???ja z kazdym dniem chyba czuje sie coraz gorzej ale sie nie poddaje i ciagne ile wlezie :ico_haha_02: w pracy traktuja mnie zjak krolowa hehe wszyscy skacza kołomnie i połowy rzeczy nie pozwalaja mi robic ,pomagaja ile wlezie a mi z tym dobrze :-D w mojej kamienicy juz prawie wszyscy wiedza a najlepsze jest to ze nic tu nikomu nie mowiłam wychodzi na to ze ktos całkiem niechcaco podsłuchał hehe no ale takie wiesci sie szybko roznosza :ico_haha_01: matiemu mialam jeszcze nie mowic nic ale widze ze zanim go przywioze z wakacji to musze go uprzedzic o rodzenstwie bo inaczej to jego zyczliwi koledzy mu powiedza :ico_zly:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

16 sie 2007, 22:41

Witam, u mnie jakoś leci, czuje się jak narazie dobrze, tylko brzuszek pobolewa - z różną częstotliwością i siłą, ale jest ok, jutro rano jadę na bete HCg i cosik mi się zdaje, że się trochę spóźnię do pracy, choc bardzo chciałabym tego uiknac...
U nas narazie wie najbliższa rodzina i 2 bliscy koledzy męża z narzeczonymi, w pracy powiem w poniedziałek - masakra - boje sie tego! do póki nie powiem w pracy nikt więcej sie nie dowie, poza tymi co narazie wiedzą :-P :ico_oczko:
spanie mnie zmaga, rano na tą betę i do pracy, zmykam spac, buziaki moje robaczki kochane

Awatar użytkownika
mamamonia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 13 sie 2007, 12:55

17 sie 2007, 09:58

Już już odpowiadam;)

Termin to 10 kwietnia;) Dzień przed Myszką;)

A co do samopoczucia to jest super. Wczoraj umęczyły mnie lekko upały i jeżdżenie autobusami (moje kochanie zabrało na wyjazd samochód), ale jest ok. Nadal żadnych mdłości, trochę senna jestem momentami i szybko mi sie nóżki męczą. Poza tym ciągle jadę na nospie bo boli brzusio. To pewnie jakieś zrosty po moich operacjach;/ Ale ja wytrzymam wszystko;)))

Pozdrawiam Was Kochane;)

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

17 sie 2007, 10:12

mamamonia, no to super, że czujesz się dobrze :ico_brawa_01:
ja narazie też nie narzekam :ico_oczko: , wkurza mnie tylko to, że szybko się męczę, nic takiego nie zrobię a zipię, jak po wyczynie sportowym :-D , poza tym jest ok :ico_oczko:
dziś byłam rano na Becie, w ogóle dzień od rana z przygodami, ale opowiem Wam wieczorkiem, teraz jestem w pracy i mam przerwę to tak ukratkiem wskoczyłam do Was zaglądnąć :ico_haha_02:
Życzę Wam kochane miłego dnia i wielki buziak

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

17 sie 2007, 15:10

Ciesze sie dziewczyny, ze tak wspaniale sie czujecie. Niestety ja nie moge sie tym samym pochwalic. Od 3 dni leze w lozku z powodu mdlosci. Nie wymiotuje duzo ale mdli mnie chyba 24 godziny na dobe bo jak sie budze w nocy na siku to tez to czuje. Poza tym jestem slaba jak babulenka i tylko spie i spie. Jutro mam wesele dobrych znajomych i nawet nie podejme proby zeby sie na nie wyszykowac. Pasuje! Tylko po co mi te nowe buty i nowa sukienka to juz nie wiem. Za rok na pewno sie nie wcisne w 34!

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

17 sie 2007, 18:08

asika82, trzymaj sie kochana ,a moze to wesele by ci dobrze zrobiło jak wpadniesz w tany muzyki to moze ci mdłosci przejda :-) nie daj sie !!!ja dzis tez czuje sie do bani jest mi słabo i co chwile kreci mi sie w głowie ,troche popołudniu sie przespałam i mam nadzieje ze teraz mi przejdzie jak sie rozruszam :-D

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

17 sie 2007, 18:20

asika82, trzymaj ie kochana :ico_pocieszyciel: !! może, tak jak pisze Edit, weselicho dobrze Ci zrobi??
a próbowałaś metod na mdłości, zjeść kanapkę, sucharka lub biszkopta przed wstaniem z łóżka i jedzenie 5-6 razy dziennie małych posiłków, ale pożywnych - chodzi o to aby niedopuścic do tego aby organizm poczuł głód, bo podobno to główny powód mdłości ....
spróbowac zawsze warto i zrób się jutro na bóstwo - jeśli Ci siły pozwolą, w co wierzę zawsze będziesz mieć lepszy humor, jak będziesz widzieć jak zarąbiście wyglądałaś...
ja narazie zmykam, mam dośc kompa po całym dniu pracy - muszę od niego odpocząc, będę wieczorkiem, miłego popołudnia życzę, samych dobrych nastrojów i jak najlepsiejszego samopoczucia
:ico_buziaczki_big:
ps. dzwoniłam po wyniki z bety, ładnie rośnie, z wyników wyszło, że 5 tydz. na 6 troszku za mało :-P , ale najważniejsze, że rośnie prawidłowo :ico_brawa_01:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

18 sie 2007, 11:16

oj z tym weselem to nie ma nawet mowy. nie mam sily zeby doprowadzic sie do stanu uzytecznosci publicznej. sprawdzam rozne metody na mdlosci ale raczej nie dzialaja na mnie, podobno sa jakies czopki musze zapytac sie gin.

[ Dodano: 2007-08-18, 11:19 ]
ciekawa jestem co u meggi 24 tak dawno sie nie odzywala, czy dalej jest w szpitalu

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość