Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

14 sie 2007, 19:54

Izunia nie masz wyjscia tylko z mezem do pracy, ok 7 zrobic w zacisznym miejscu co trzeba, on zostaje w pracy a Ty pedzisz do szpitala :)

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

15 sie 2007, 12:16

Witam
Dziś mam chwilkę wolnego bo na [podworku leje. Wiec do poludnia pracowalalm i zostalo mi tylko jajka dokonczyc zbierac

manenka, wszystkiego najlepszego na 4 rocznice ślubu :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Aż głupoio że zapomniałam, ale normalnie jestem taka zapracowana że po powrocvie myśle tylko o Milanie i czasie dla niego.

Za 2 tyg niecałe wyjezdza suiostra wiec moja praca sie przuystopuje, wiec znajde wiecej czasu na tt.

A i zapomniałam sie pochwalić mamy juz zamowione bilety do Polski na 4 października na ranny prom :-D

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

15 sie 2007, 14:13

oja jak fajnie masz z tym wyjazdem do Polski... A jaka trasa jedziecie??

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

15 sie 2007, 16:03

Dominisia, my jedziemy na Szwecje, praktycznie samym południem Norwegi, potem do Karskrony czy jakoś tam , promem do Gdyni i z Gdyni na mazury.

Ja tam sie za bardzo nie ciesze, bo nie lubie siedziec w Polsce bez męża, mam nadzieje ze jak najszybciej uda mi sie te prawko zrobic i moze jeszcze wroce do Norwegi na pare tyg przed swietami, a potem na swieta razem do Polski

O własnie dzwonił mąż że wraca z pracy, to ja ide sie szykowac z siostra i kolezanka na zakupki jakies pojedziemy a Milan zostanie z tatusiem w domu :-D

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

16 sie 2007, 15:20

Dziewczyny dziękuję bardzo za życzenia :ico_buziaczki_big:
Siuniaa ja tam się cieszę, że wracasz do Polski, bo w końcu będę mogła się pobawić z Milankiem i poplotkować z tobą, a z kim jedziesz do Polski??
Izunia

[ Dodano: 2007-08-16, 15:23 ]
Izunia i widzisz, wszystko da się zrobić na miejscu i to za 10 zl, taniocha, a wiesz co, zadzoń jeszcze raz do szpitala i się zapytaj ile te nasienie może leżeć w tym pojemniczku, bo u nas mówili, że 30min, a zapytaj się bo teraz jest lato to może można dłużej trzymać, lub może ci powiedzą w czym możesz przetrzymać te 2 godziny pojemniczek
Dominisia a co tam u ciebie i dzidzi??

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

16 sie 2007, 16:45

Hej dziewczynki!
Boli mnie dzis strasznie glowa... Bylam dzis rano u lekarza, przez cala ciaze mam infekcje drog moczowych, ale oni wcale sie tym nie przejmuja. Lakarz umowil sie ze mna dzien przed moim terminem, myslalam ze teraz to jakos czesciej beda te wizyty... Wogole to dzwonilam do szpitala, bo myslalam ze mozna tam isc, obejrzec, zapytac o cos, zobaczyc jak wygladaja sale, a okazalo sie ze jednak nie mozna. Kurde, lipa straszna! Wkurzylam sie!!

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

17 sie 2007, 10:35

Witam

Mam przerwe wiec na chwile wskoczylam zobaczyc co u was słychać

manenka, jade ja , Milan i Mariusz, my zostajemy a Mariusz wraca 10 pazdziernika

Dominisia, to naprawde kicha z tym szpitalem u nas bez problemu mozna bylo wszystko obejrzec i porozmawaiać, ale w sumie nie ma co za bardzo oglądać szpital jak szpitaw, ważne żebyś tylko odbyła rozmowe z polozną (midłajw) czy cos takiego nie wiem jak to sie pisze

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

17 sie 2007, 13:16

Siunia polozna to jordmor, ale z nia tez za bardzo pogadac nie mozna... Wkur... mnie niesamowicie ze ja nic nie wiem!! Nie wiem ile wazy dzidizus, nie wiem jak jest ustawiony, nie wiem czemu mnie mecza rozne infekcje... Mam przez to strasznego dola! A wczoraj chcialam pogadac o tym z Krzyskiem, ale on nic nie rozumie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

17 sie 2007, 13:23

Dominisia, kurcze ale się nachrzaniło z ciążą u ciebie o kurcze a czemu ci nic nie pomogą skoro masz infekcję :ico_olaboga: ale popaprane to!

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

17 sie 2007, 15:02

Izunia ja sama chcialabym wiedziec czemu nic nie robia. A teraz jakos jeszcze bardziej sie wszystkim przejmuje... Nie wiem jeszcze jak bedzie wygladal porod w Norwegii, ale moge smialo powiedziec ze jezeli dane mi bedzie miec jeszcze jednego Bobaska, to chce zeby urodzil sie w Polsce!

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość