karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

17 sie 2007, 09:47

mój brak słów ,chyba słońce o przygrzało zabardzo :ico_zly:

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

17 sie 2007, 13:29

najlepszy facet pod sloncem... lepiej trafic nie moglam :)

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

17 sie 2007, 13:41

Mój mąz ma jedną wadę jest wybredny jeśli chodzi o jedzenie ale ja też ;)
Nie chodzi mi oczywiście że je jakies wykwintne potrawy chodzi mi tylko o to że nie lubi tłustych mięs i wędlin ale to mały szczególik :):):)

Mój mąz jest kochany i najleprzy (dla mnie) na świecie jest dla mnie bez wad :) W końcu to miłośc :)

Jest kochającym mężem i oddanym ojcem dla naszego synka zawsze możemy na nim polegac :)

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

17 sie 2007, 14:03

WADY:
-ogląda gołe baby na internecie co doprowadza mnie do szewskiej pasji :ico_zly: -jestem zazdrosna
-rozrzuca ubrania i skarpery po mieszkaniu

ZALETY:
Że jest i jest dobrym mężem i ojecem

lilo

18 sie 2007, 09:15

Mój mąż ma kiepską pamięć, zdarza mu się zapominać o rzeczach dla mnie ważnych, i lubi się spóźniać co mnie denerwuje strasznie czasem...
Ale jest za to ciepłym facetem, który ma dużo cierpliwości do mnie i naszego dziecka... I za to go najbardziej kocham :-)
Ostatnio zmieniony 29 sie 2007, 08:04 przez lilo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

29 sie 2007, 07:55

P poswiecil nam sie bez reszty,kocha nas i szaleje na naszym punkcie:)
Wiele przeszlismy zeby byc razem i teraz tez musimy walczyc zeby nikt nie zburzyl naszego szczescia,a P ciagle twardo stoi u mego boku:)
Dobrze gotuje,potrafi wykonac kazda prace domowa,zna sie na wielu rzeczach ,porafi wszystko z kazdym zalatwic,naprawde jest bardzo zaradny:))))

Bywa leniwy,czasem na cos nadepnie,a tego nie podniesie,czasmi tez odwraca kota ogonem,czym doprowadza mnie do szalu,bywa,ze koloryzuje nie ktore sprawy,ale przeciez nie ma ludzi bez wad :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

29 sie 2007, 18:53

Moj maz tez jest bardzo zaradny,wszystko umie w domu naprawic,jesli chodzi o obowiazki domowe to czasami odkurzy ale to i tak duzo :ico_oczko: Jest pracowity i tak madrze i zyciowo mysli..a mi zdarza sie czasami bujac w oblokach i dlatego maz szybko sprowadza mnie na ziemie pozatym jest troche marudny i drobiazgowy czasami tez zachowuje sie jak mamisynek co mowie mu glosno ze mi sie nie podoba i znowu jest taki jaki ma byc.. i najwazniejsze ze ma dobre serce i jest kochany i ma tez cierpliwosc do mnie i NIcole :ico_oczko:
Tez walczylismy zeby byc razem.. a dokladnie odleglosc nam w tym przeszkadzala ale udalo sie i dzieki temu tez potrafimy docenic jak wazne jest bycie razem chociaz nie zawsze jest latwo to nie poddajemy sie :ico_oczko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

10 wrz 2007, 23:21

To teraz ja :-D
Zalety:
tego jest bardzo duzo, ale najwazniejsze jest dla mnie to że nas kocha...okazuje to na każdym kroku, oddał by nam serce, jest czuły, wrażliwy, delikatny...
potrafi sobie poradzić w każdej sytuacji, i zrobić naprawdę wszystko :ico_oczko:
Wady:
Mój mężu jest obrażalski, choć szybko mu przechodzi :ico_oczko:
Bywa że jak mu coś dolega to mi tego nie mówi a wręcz zaprzecza....choć ja widzę ..to mnie doprowadza do szału :ico_zly:

Kristi pisze:Tez walczylismy zeby byc razem.. a dokladnie odleglosc nam w tym przeszkadzala ale udalo sie i dzieki temu tez potrafimy docenic jak wazne jest bycie razem chociaz nie zawsze jest latwo to nie poddajemy sie :ico_oczko:

My tez walczyliśmy o to by być razem...nasza historia jest bardzo skomlikowana, ale najważniejsze że jesteśmy razem że się udało...Kristi masz rację...to badzo wzmacnia...żadna przeciwność losu nie jest wstanie nas pokonac :ico_oczko:

meggi24
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 12 lip 2007, 10:07

21 wrz 2007, 10:39

a ja sie pochwale :) moj sie zapisal na maraton warszawski flory i postanowil przebiec te 40km!! biegnie juz za 2 dni!! podziwiam go, no i ciesze sie bardzo, ze wreszcie wzial sie za siebie i swoje zdrowko, bo w ostatnich latach to mu i cisnienie nawalalo i w ogole
lubie ze potrafi mi wciaz imponowac :-)

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

24 wrz 2007, 16:28

No to i ja: :-D
lilo, mój też miewa amnezje i strasznie mnie to denerwuje bo naprawdę potrafi czasem pamiętać tylko o tym co robił 5 minut temu i czasem jak idzie na zakupy to mi połowy do domu nie przyniesie oczywiście oświadczając że ja mu nic o tym nie mówiłam :ico_zly: ,czasem jest strasznym leniem leży na kanapie i nic nie robi ja muszę wszystko sama dopiero jak dostanie odemnie bure to sie ruszy :ico_chory: nie sprząta po sobie,muszę mu tysiące razy przypominać o śmieciach żeby wyniósł a i tak ich zapomina!!!
Zalety:
Bardzo kocha Oliwie okropnie jest za nią ,chyba i mnie kocha bo czasem mi to mówi :ico_oczko: wspiera mnie w moich trudnych chwilach,pamięta o Bartku chociaż nie jest jego ojcem,jest zabawny,czasem miły i czuły,wyciąga mnie z depresji :-D jak je miewam i mówi mi że lubi mnie taka (bo ja jestem teraz gruba :-D )....wiecie czasem bywa źle a czasem dobrze jak to w związkach :ico_oczko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość