Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

17 sie 2007, 14:04

LUTOWKI powiedzcie mi czy wasze dzieci tez jeszcze sie budzą na jedzonko w nocy?
Kurcze Amelka mi numery robi od ok. tygodnia suchajcie budzi sie ok.1.30 i daje jej piers bo smoczek czesto nic nie daje i potem jeszcze je drugi raz ok.5.00 no o co chodzi w ogóle.
Ja jej daje drugi tydzien na wieczor mleczko NAN2 210ML + KLEIK ryzowy i myslałam ze bedzie spała jak susełek do ok 6.00 a ona zaczeła sie budzic dwa razy to na samej piersi wczesniej dłuzej spała ja tego nie pojmuje a wy?
Nie wiem czy to przez to ze raczkowac zaczeła i wiecej spala energii tak jak mi Małgosia napisałas na GG czy to przez ząbkowanie no nie wiem ale wkurza mnie to bo mniejsza byla to pieknie przesypiała noce a teraz co to ma byc, dobrze ze jak zje z piersi to śpi dalej no ale i tak sie rozbudzam dwa razy wiec jestem potem w dzien jakas nie do zycia i wszystko mnie wkurza.
Ide wziąść teraz szybki prysznic niedługo wróci maz i lecimy na ten slub na 15.00 ale my bedziemy pewnie pozniej bo on tez musi sie ogarnąć

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

17 sie 2007, 14:10

Karola moj Dominis zaczal sie budzic teraz nawet trz razy w nocy do jedzenia a wychodzą mu kolejne dwa zabki u gory
wiec moze to jest przyczyna, że nie chce m spac

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

17 sie 2007, 14:21

Dorota.M. pisze:lulu naprawdę współczuje i podziwiam co do kontaktów z byłym mężem, ja to bym chyba psychicznie nie dała rady


Luluś Faktycznie sytuacja nie do pozazdroszczenia ... Ciężko tak widywać się z kimś kogo się kocha a z kim już nie jest dane być ...ciężko... Jestem z Tobą ...Trzymaj się!

karolas Mi się zdaje, że Amelka teraz zużywa więcej energii na swoje akrobacje no i podjada sobie w nocy bo za dnia w sumie to nawet pewnie dużo tego jedzonka nie poczuje bo wszystko spala raczkując i poznając świat ... Moim zdaniem nie masz się czym martwić, wszystko wróci do normy i pewnie mała zgłodnieje bardziej w dzień i upomnij się o więcej jedzenia a noc zostawi sobie na spanko...tylko musi wszystko pookładać bo za dużo nowości ma teraz...

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

17 sie 2007, 14:58

Małgorzatka, kurcze z tymi zdjęciami - Zuzia mnie przegania od kompa i nie mam kiedy wkleić
lulu współczuję Ci - wyobrażam sobie że musi to być mordęga ale dobrze ze się małym zajmuje.
No i muszę uciekać Nina się obudziła a Zuzia chce bajkę....

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

17 sie 2007, 15:32

qunick :ico_nienie: :-D Rozumiem ..ja to jedynie co nie mam czasu ani możliwości wkleić zdjęc to z tego wesela ..cóż ...może kiedyś będę miała w zasięgu ręki te zdjęcia to dam czadu hehh ...

[ Dodano: 2007-08-17, 15:42 ]
A oto Wojtaszek w kąpieli: Obrazek

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

17 sie 2007, 15:51

Karolas świetne fotki jak Amelka raczkuje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a Asia nadal nic, tzn próbuje ale jeszcze się nie przemieszcza. a w nocy to też budzi się na cycka 1 albo 2 razy. Ale mi lekarka powiedziała, że tak będzie.

madzia22 udanej zabawy na weselu!!!! Do kiedy będziesz w Warszawie?

Iwona i jak po wizycie u lekarza?

ania0807 dobrze, że z Oliwką już ok. I życzę wam żeby więcej trzydniówek nie było!!!!!

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

17 sie 2007, 16:12

Kolejne: Obrazek

Wycieramy się:
Obrazek

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

17 sie 2007, 16:18

super foteczki :)))

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

17 sie 2007, 16:19

Małgorzatka, fajne fotki :ico_brawa_01: jaką masz dużą wanienkę - mi Joasia już do drugiej prawie się nie mieści i najczęściej kąpię ją teraz w naszej wannie
Ostatnio zmieniony 17 sie 2007, 16:20 przez Magdzinka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

17 sie 2007, 16:19

karolasmoj Patryk tez tak wlasnie sie budzi, jakby byl znowu noworodkiem. Nie wiem ,moze to zabki choc u nas nic nie widac albo moze to taka reakcja na mniejsza ilosc cyca w dzien, do tej pory byl tylko cyc a teraz nowe posilki eliminuja go wiec moze poczucie bezpieczenstwa zostalo zachwiane,sama nie wiem,tak tylko hipotetyzuje.

Małgorzatka, tez mysle zeby nie pisac do elviski, niech sie rany zagoją albo raczej zalecza bo chyba zaoic sie nie da.
Wojtus dobrze wyglada jak na taka wage,pomyslalabym ze wiecej wazy bo m,a zblizona wage do Patryka a on bardziej drobny jest.

A my tez dzis bylismy na szczepieniu,ktorego nie dost bo pielegniarka zapomniala mi powiedziec ze musi ukonczyc pol roku a to w przyszlym tyg bedzie.
tylko go zwazyla i z,irzyla
Patrus wazy 6700 i ma 67cm.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość