kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

17 sie 2007, 14:57

madziorka hihi pisze:adas ktoremu wiecznie stoi
:ico_smiechbig:
po prostu leże pod biurkiem :ico_haha_01: ty jesteś niemożliwa :ico_haha_01: Kuba chyba z tego samego plemienia :ico_haha_01:
madziorka hihi pisze: pozycz stowe hihi

wiedziałam, że sie zacznie :ico_olaboga: :ico_haha_01:
jak mi Jasnie Pani odda to pożycze :-D
Lucy odezwij sie z PL, twój brat ma net o ile pamiętam albo coś pokręciłam :ico_oczko: spokojnego lotu kochana!!!!
Sandrusia co tam ciekawego czytasz? pewnie 1001 pozycji :-D
Gosia, myślałam, że nie zajrzysz na urlopie :ico_oczko: aż tak nie jestem opalona, zdjęcie chyba takie wyszło :ico_oczko: ale ty to siedzisz w biurze, a ja z dzieciakami na specery łaże codziennie, więc mnie troche słońce przysmaży :-D na razie to myśle o świętach i o roczku tej małej, nie wiem co ja kupie, al już mnie brzuch boli jak pomyśle o wydatkach :ico_haha_01:
Lenka sie chyba tylko na zdjęciach wydaje taka duża, bo kiedyś podawałas wymiary Tomka i prawie to samo :ico_oczko: miłego opalanka w solarium :ico_oczko:

ja zdjęcia Lenki wkleiłam, a teściowa Fela gdzie sie pdziewa? :ico_oczko:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

17 sie 2007, 14:59

lucy szerokiego nieba. Wypocznij w polsce.

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

17 sie 2007, 15:14

kasia 1001 pozycji mam juz opanowane hi hi a czytam "Gwiazdy prowadza do domu" a ogolnie lubie czytac ksiazki Danielle Steel :ico_brawa_01: ale juz nie mam dwie ktore mialam przeczytalam wiec ta od sasidki pozyczylam :-D tez fajna :ico_brawa_01:
a dzis bylam na usg z ta "kolezanka" no i jest w ciazy waszystko ok ufff :ico_brawa_01:
poznalam w szpitalu taka fajna kobitke ma synka 2 latka i teraz jest we wczesnej ciazy :ico_brawa_01: tak gadalysmy i mowimy ze nudno nam w domu siedziec ona sie pyta gdzie ja mieszkam i co sie okazalo ze mieszka jakies 20 nr. dalej na tym osiedlu co ja :ico_brawa_01: ale sie ucieszylam hi hi :ico_brawa_01: dobra lece sprzatac bo chlopcy zasypiaja ja mam czas na porzadki :ico_oczko:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

17 sie 2007, 17:46

madziorka ,kasia moj tez do tego samego plemienia sie zalicza :ico_noniewiem: :-D
ale lenoslawa duza :ico_brawa_01: ile ona ma wzrostu???i jakie wloski dlugie...super.

nie bylo mnie bo troche mielismy nerwowke,ale to takie rodzinne sprawy i nie bede wam zawracac glowy... lez wylalam co niemiara. :ico_placzek: a i mama pojechala...musiala...
jak bede miala lepszy humor to wiecej popisze.

a tak wogole to chyba juz tak jest ze lacza sie przeciwienstwa(chodzi mi o sex) bo inaczej to by dzieci nie bylo albo by wyz demograficzny nastapil :-D a tak to wszystko w normie sie trzyma :-D :-D

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

17 sie 2007, 18:09

Fela trzymam kciuki, żeby te rodzinne sprawy jakoś się rozwiązały :ico_noniewiem: a tak na odległość pewnie jeszcze bardziej się przeżywa :ico_noniewiem: mama wyjechała...ale z głodu chyba nam nie padniesz? :ico_oczko:
Lenka ma jakieś 92cm, czyli norma, ale tak jak kiedyś pisałaś, na zdjęciach wszystkie dzieciaki taaakiee duże :ico_oczko:
SANDRUSIA)) pisze:lubie czytac ksiazki Danielle Steel

oj moja sąsiadka też zacytana w niej :ico_oczko:

a ja teraz próbuje kube namówić na różne niedoróbki w domu, tzn. na ich dokończenie, ale kiepsko mi idzie :ico_noniewiem: wiedziałam, ze jak od razu tego nie zrobi to będę sie z tym bujać latami :ico_noniewiem:

Felunia, zajrzyj później :ico_oczko:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

17 sie 2007, 18:33

aha cyba wam nie napisalam ze moja forma na prawo jazdy jest juz od wczoraj wyslana :ico_brawa_01: lucy jak sie nie myle to ty tu robilas prawo jazdy tak napisz mi jak to wszystko wyglada jak z testami czy sa po polsku czy po angielsku i jak zrobic te prawko najszybciej :-D dzieki wielkie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

17 sie 2007, 18:35

hej dziewczyny!!!!
czy to mozliwe ze Franio mi sie rzuca i wygina przy cycku mimo ze umiera z głodu? a przy butli jest spokojny jak myszka? nic nie rozumiem, nie mam szans mu dac cycka bo on sie wygina jakby padaczke miał a jak dam butle to wszystko gra :ico_olaboga:
moze przy cycu za duzo powietrza łyka i z tego te wzdęcia?
no i dzis byłam spacerówki ogladac podoba mi sie jedna za 400 f z wszystkim myslicie ze to duzo? ale wózek głeboki mam pozyczony od kolezanki i obiecałam sobie ze na spacerówkę sie rzuce :ico_brawa_01:
na spacerze mi nie spał, pisałam do was rano ale mi cos posta wsiąkło :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
pozdrawiam Was wszystkie później doczytam bo mi synek płacze
no i stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: z okazji Frania miesięcznicy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

17 sie 2007, 19:15

marta no to gratulacje.. i dla frania buziole.. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
droga na spacerowa jak dla mnie... chyba ze jest naprawde super to bym sie oparla. hihi
a co z tym prostestem w srosunku do cyca to nie mam pojecia... jakby ssal chwile po czym zaczal sie niecierpliwic to mozna by sadzic ze po butli nie chce mu sie ssac.. bo tak bywa wsrod dzieciaczkow karminych na przemian butla i cycem ze ciezko im sie przestawic..
no ale jak jest u frania?? :ico_noniewiem:

sandrusia o ile wiem to lucy pisala ze testy sa po polsku :ico_noniewiem:

fela mam nadzieje i zycze ci zeby problemy rodzinne sie rozwiazaly...trzymam kciuki!!!

a u mnie szalony dzien ciag dalszy hihi
wstalam wczesniej.. tzn o 10 hihi a leonek tradycyjnie do poludnia pospal hhihi no ale skoro zasnal wczoraj ok 23 to widac bedzie zycie prowadzil jak mamusia.. co mi pasi bo oboje sie wysypiamy hihi
no wiec wstalam szybciej co by sie przygotowac do wyjscia.. po kolejnym karmieniu hihi i po 13 udalo sie wyjsc z domu.. po drodze oczywiscie kika kolezanek spotkalam wiec gadka szmatka. a czas nagli.. pozalatwialam sprawy w banku a potem szybko cos kupic dla tej malutkiej soni . bo wczorajsza hisorie z pusta karta znacie hihi
no i po tym udalysmy sie ja moja siosra i leonek do tej nowo poznanej dziewczyny.. i bylo bardzo fajnie.. boze mam nadzieje ze nie zagadalam jej na smierc.. no ale zywa byl jak wychodzilismy hihi
ma sliczna coreczke i super 3 letniego synka oscara hihi
takze wesolo bylo na maxa hihi
wreszcie dotarlysmy do domu.. kumpel jeszcze chcial wpasc do nas.. ale juz nie zdarzy bo czekamy na adasia i jedziemy na zakupki do asdyt jak co piatek hihi
ufff
a jutro znow znajomi i grill u nas.. a co? hihi
a wczesniej shopping z chlopakiem mojej siostry.. musimy z jadziorka pomoc mu w wyborze mini spodniczki dla niej i jakis tam prezencikow.. bo moje druga siorka a jego dziewczyna przylatuje tu za rowno 2tyg hihi
no ijutro tez powinna byc gotowa moja obraczka. wreszcie.. jupi.. bede zaobraczkowana po raz drugi ,,. mam nadzieje ze tym razem juz na zawsze hhi
spadam na obiadek

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

17 sie 2007, 19:41

madziorka hihi, no nie a ja chcialm sobie Ciebie za zone wziasc a ty mi tu na zawsze przepadasz :ico_placzek: :ico_oczko:
dobrze ze wycieczka do znajomej sie udala a ja jak pisalam poszlam w twoje slady ruszylam sie i juz mam nowy nabytek hi hi
martuchafrost, wszystkiego naj dla Frania niech sie zdrowo chow i klopoty niech was w koncu opuszcza :ico_sorki: buziole dla was

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

17 sie 2007, 19:52

SANDRUSIA)) pisze:no nie a ja chcialm sobie Ciebie za zone wziasc a ty mi tu na zawsze przepadasz

trzy raz przeczytalam zanim zajarzylam :-D

no wlasnie mialam ci pisac..ze tez trafilas na nowa znajoma.. hihi polka?
dzieciaki przyciagaja uwage i dostarczaja nam nowych znajomych hihi

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość