Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

17 sie 2007, 16:30

no kochana - ale ty chyba nie myslisz,ze to jest Metaxa alkoholowa????? :ico_szoking:
To jest wersja picolo - dla dziecie :ico_oczko:

A moja synowa urocza - i bardzo podobna do mamusi. Az mi tu Andrzejek monitor oslinil :ico_olaboga:

jogobella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 401
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:56

17 sie 2007, 21:16

heheheh synowa to raczej do męza sie wdała tak bynajmniej wszyscy mowią.....no jak metaxa bezalkoholowa to po krzyku!!!!!!

a to serce z piernika to jędrula dla laury upiekł???? :ico_tort:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

17 sie 2007, 22:04

Kochane,
jA dzisiaj znowu egoistycznego posta strzelę :ico_sorki: ale mam strasznego nerwa (patrz pkt 3. dlaczego)... zatem podzielę sie z wami kilkoma newsami :-D

po PRIMO - moja ześwirowana i odwrotowiec córka RACZKUJE NA PLECACH :ico_puknij: :-D musze ja pilnować teraz na maksa,bo jak tylko lezy to odbija się nogami i tyłkiem i w ten sposób sie przemieszcza i to w dośc szybkim tempie :ico_olaboga: mam to nagrane na kamerze, ale nie wiem jak zgrać na kompa i wam wkleić :ico_placzek:
DUO z pracą ramion ciut lepiej, ale mój leń woli wygłupy od ćwiczen, więc się wygłupiamy i robie jej np. rowerek rączkami żeby je rozluźnić :ico_haha_02: ale boje sie, że jak rehabilitant wroci z urlopu to oberwie mi się za brak postepów :ico_olaboga:
i trzecie popsuł mi się wózek :ico_placzek: tyle kasy za niego dałam, a już 3 raz odpadło mi koło z przodu :ico_zly: :ico_placzek: :ico_zly: ojciec obiecał mi go jutro naprawic...

slicznie dziekujemy za wszystkie komplementy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

18 sie 2007, 01:05

czesc Dziewczyny :-D Ja tak na chwileczke odmeldowac sie i powiedziec ze zyje ... juz ledwo ale jeszcze zyje :-D za kilka dni przeprowadzka wiec pakowanie ,pakowanie,pakowanie :ico_olaboga: juz nie chce mi sie :-D no i pewnie po 20 czyli po niedzieli nie bede miala przez kilka dni neta ... musza mi przeniesc tel i net na nowe mieszkanie ...
Wybaczcie ze nie odpisze na posty ale ... nie mam czasu :ico_placzek:
Caluski dla dzieciaczkow :-)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

18 sie 2007, 18:05

M0rD3CzKa, oj to jak ciebie tyle dni nie bedzie to bedzie pusto :ico_placzek:

kasi.k, kurcze,no to ci sie trafilo :-D Raczkowanie na pleckach - yego jeszcze nie widzialam :ico_szoking:

A wozeczek - no coz - tata naprawi i po krzyku :ico_haha_02:

A moj Andrzejek dzisiaj konczy 4 m-ce wiec stawiamy torta :ico_tort: i :sylwester: i nie tylko :ico_oczko: :ico_kawusia: :564:

Dalam mu dzis z tej okazji zupke pomodorowa z ryzem ale jadl bez entuzjazmu :ico_zly: Paskudztwo,ze szok :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-08-18, 18:32 ]
jogobella, oczywiscie,ze dla Laury :-D

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

18 sie 2007, 19:19

Witajcie
Kasik moja Ola też tak raczkuje, podpiera się na pleckach - robi mostek i do tyłu :-D . Trzeba uważać na te nasze małe raczki :-D , bo to niebezpieczne. A wózeczek mam nadzieję że się szybko naprawi.

[center][size=200]Andrzejku nasz kochany Życzę Ci rzeki i piasku przy rzece na wspaniałe,
piaskowe fortece. I poziomek w leśnych kotlinach,
drzew, na które dobrze się wspinać

[/size][/center]

Mój Talibek lubi zupkę jarzynową i powiem szczerze jest jest niezła. Nie znosi za to samej marchewki :-D . Mi też się marzył w tym roku wypoczynek gdzieś na wsi z daleka od wszystkich, w sumie kocham morze i góry ale z takim małym bobaskiem to chyba by była raczej męczarnia niż wypoczynek.

Jogobella miło Was widzieć, super, że wypoczęłyście. I obydwie wyglądacie bardzo ładnie.

Mordeczko szybciochem się przeprowadzaj bo się zanudzimy bez Ciebie :-D

Mam do Was pytanie w sprawie wózka. Musimy kupić spacerówkę, bo ten wózek który teraz mamy mnie wkurza :ico_zly: . Jest pierońsko ciężki a ja nie mam siły go targać kilka razy dziennie na górę i z powrotem :ico_olaboga: . Czy możecie mi doradzić jakiś wózeczek, ważne żeby był lekki no i trwały bo ma mi wystarczyć na kilka latek. :ico_prezent:

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

18 sie 2007, 20:02

witajcie
martynka z kolei jak leży na pleckach to myk na brzuch pupa do góry i pełza do przodu,albo tak jak wasze na plecach mostek i do tyłu zabawnie to wygląda poza tym to siada mi w wózku nie chce leżeć i wkurza sie ze nie może do końca się podnieść i musze ja posadzić kurde mam nadzieję ze nic jej nie będzie ,a jak podniosę ją za rączki do siedzenia to ona odrazu na sztywne nogi i stoi czasami mam wrażenie jakby chciała juz iść normalnie aż sie boję za szybko to wszystko i co ja mam biedna zrobic zostawić ja niech płacze nie mogę bo mi żal bo ona to sie odrazu tak rozpłacze jakby jej ktoś krzywde robił.
MORDKO szybko sie przeprowadzaj i do nas spowrotem
ANDRZEJKU sto latek i dużo całusków od Martynki Nikolki i cioci Sylwi

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

18 sie 2007, 20:12

http://kulka.act4trees.com
zasadzmy drzewko :)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

18 sie 2007, 23:30

Andrzejek dziekuje za zyczenia :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

19 sie 2007, 02:00

czesc Dziewczyny... ja tak pozno bo wczesniej czasu brakowalo;(... Wszystkiego najlepszego dla Jędrusia :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Czytam was ale na odpisywanie nie mam czasu :ico_placzek: wybaczcie :ico_sorki:
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości