Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

17 sie 2007, 16:39

Dominisia, kurcze wiesz wcale ci się nie dziewie w Polsce lekarze by od razu leczyli to zakarzenie!!! Szok normalnie brak mi słów trzymaj się kochana gdybym mogła ci jaośc pomóc....

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

17 sie 2007, 19:04

Dominisia, nie nie o polozna mi chodzi tylko babe od porodow to tez jakas polozna, czy co, ktora powinna miec z tobą 1 spotkanie, ale ty chodzisz prywatnie wiec nie wiem jak tam u ciebie. Ja tam nie lubie jak wokol mnie skaczą, ważne że ciąża była ok i dzidzia zdrowa.
A ja tam bylam zadowolona z opieki tutaj, fakt nie wiedzialam ile wazy dziecko bo oni raz gora 2 razy robią USG, ale mi tam to nie przeszkadzało, a ulozenie dziecka sprawdzali jakies 4-3 tyg przed porodem
Infekcje to ja cały czas w Polsce miałam a jak tu przyjechałam to rabtownie mi przeszło.
Ja to bym nie chciałą za zadne skarby rodzic w Polsce, za duzo sie nasłuchałam, a tu jeszcze od nikogo nie słyszałam żeby było coś nie tak przy porodzie.
Ale twoja decyzja, jak sie boisz tu to jeszcze masz czas wrocic do Polski, i tam urodzic, wybor należy do Ciebie.

[ Dodano: 2007-08-17, 19:10 ]
Bigosik robię Zapraszam!!!!!!! :-D

Dominisia, ty to mi tą moją koleżankę przypominasz ona tak samo jak ty mówiła, a co do czeko przyszło urodziła jak na filmie szybciutko , i zdrową dzidzię,
Ty tam sie nie przejmuj tak gdyby naprawde coś sie działo z tobą lub dzidzią by położna zareagowała, pamiętaj jede powiedzonko że ćiąża to nie choroba, wiec nie bierz tak wszytkiego do siebie, dzidzie niepotrzebnie stresujesz, a napewno wszystko będzie ok, wierzę w to. I trzymam kciuki :-)

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

17 sie 2007, 19:44

Siunia dzieki za informacje! Ja wcale nie jestem jakas panikara, moze to wina hormonow, ze tak nagle zaczelam sie wszystkim przejmowac, sama nie wiem... Do tej pory jakos pewne rzeczy nie mialy dla mnie znaczenia, a teraz ... ojej...
Mam nadzieje, ze ze mna bedzie tak jak z ta Twoja kolezanka, tak szybciutko, ze nawet nie poczuje!
Chyba musze znalezc sobie jakies zajecie zeby tak o wszystkim nie myslec... A najlepiej to chyba bylo by w moim przypadku polaczyc opieke i badania jakie robia w Polsce z samym porodem w Norwegii :)

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

18 sie 2007, 07:34

Dominisia, wciągnij się w oglądanie seriali, zawsze to zabicie czasu, rozumiem jak to jest czekać na dzidzie, normalnie zgłupieć idzie, odliczasz czas a no się dłuży.

A ja tam bym nie chciała żeby miec tyle badan co w Polsce, co wizyta na fottelu, kłucia ,picia glukozy normalnie tortury dla ciężarnych, chociaż USG to mogło by częściej być :ico_oczko:

Ja zmykam do roboty, dziś chyba niedużo do zrobienia.

Miłego dnia :-D

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

18 sie 2007, 12:32

Siunia niestety nie mamy polskiej telewizji, a ogladanie seriali po angielsku z norweskimi napisami jakos wcale mnie nie wciaga, bo juz probowalam :) Dzisiaj moj nastroj troche lepszy, pogadalam z Krzysiem, potulilam sie do niego i jest juz ok. Ciekawa jestem kiedy nastepnym razem zlapie mnie jakis dolek?? Cala ciaza taka bez zmiennych nastrojow, a teraz nie wiem co sie ze mna dzieje. Wczoraj zamowilam sobie w aptece paczke dla Dzidzi, wiec dzisiaj jade do centrum odebrac, przynajmniej mam jakies zajecie. No i K. obiecal mi ze wczesniej skonczy prace i pobedziemy troszke razem!

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

18 sie 2007, 16:17

Dominisia, super że cie przeszło, nie ma jak to sie potulic do męża.

A ja żałuje że nie mam norweskiej tv bo uwielbailam oglądać ich kanały, normalnie strasznie bylam wciągnieta, jak mieszkalismy jakis czas w hotelu, to nic moze kiedys znow bede miała norweską tv

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

18 sie 2007, 18:02

Siunia to moze wymienimy sie na jakis czas TV, bo ja juz patrzec na te norweskie kanaly nie moge, cos mnie trafia i wiele bym dala zeby sobie moc obejrzec cos po polsku :-D

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

19 sie 2007, 11:30

Dominisia, no możemy :-D

My dziś wstaliśmy o 10, Milan już zdązył rozsypac orzeszki po pokoju, wyłączyć mi kompa i wrzucic pilot do kubka pełnego herbaty :ico_zly:

Pogoda kiepska, troche pada.

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

19 sie 2007, 11:32

siunia, ach te dzieci.... :-D :ico_oczko:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

20 sie 2007, 12:25

Witam

U nas dziś leje, wiec za duzo dziś nie popracuje :ico_oczko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość