SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

17 sie 2007, 19:55

madziorka hihi, tak polka :ico_haha_01:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

17 sie 2007, 20:28

dziewczynki dzieki,problemy napewno sie rozwiaza bo trzeba zyc dalej i czas zatrze to co niemile.....

kasia tak sie rozleniwilam podczas pobytu mamy ze szok...tak wiec przedwczoraj juz pizza byla zamowiona i hot wingsy :ico_wstydzioch: a dzisiaj tez nic nie gotowalam :ico_wstydzioch: bo konrad mial z wczoraj pulpeciki i nie chcialo mi sie.tylko to ze konrad musi zjesc jakis obiadek ,mobilizuje mnie do zajrzenia do kuchni i w gary :ico_wstydzioch:
powiedz mi jak lenka podchodzi do smoka....bo u nas to koszmar,konrad zyc bez niego nie moze.i nie wiem co robic czy dac mu niech ciaga az sam rzuci czy kombinowac i zaczac go odzwyczajac.....

marcia jezeli przy kolejnych probach bedzie tak reagowal na widok cycucha to karm go butla a do mleka dodawaj swego pokarmu. nie ma co dziecka stresowac.

:ico_prezent: :ico_buziaczki_big: buziaczki dla frania jaki to juz duzy chlop :ico_haha_01:
a i jak dla mnie ta spacerowka strasznie droga,powiem ci jako doswiadczona mama :ico_oczko: ze nie ma sensu wywalac tyle kasy na wozek.pokaz nam jakas fotke tej spacerowki.
najlepiej kup spacerowke taka zeby byla lekka skladala sie szybko i malo zjmowala miejsca po zlozeniu.ja jestem za parasolkami i sa takie dostosowane dla dzieci od urodzenia,bardzo fajne,maclarena np.i do tego sa spiworki na zime i jak bedzie mocno wialo to sobie folie zaciagniesz.
doradzam ci tak bo sama kupilam drogi wozek i uwazam ze to byl bezsensowny zakup.i niechce zebys popelnila ten sam blad :ico_oczko:
teraz smigamy maclarenem takim dla dzieci od 10mca zycia i jest git.i niezamienilabym go na zaden inny nowoczesny albo lepiej wygladajacy wozek.
sandrusia super ze masz nowa kolezaneczke :ico_brawa_01:
madziorka super ze i ty dogadujes sie z nowo poznana mamuska :ico_brawa_01:
powiedz mi jak sie mieszka w watford, bo my chcemy sie przeprowadzic gdzies na polnoc i jeszcze dokladnie nie wiemy gdzie.

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

17 sie 2007, 20:40

dziewczyny dzieki za pomoc z wózkiem :ico_brawa_01: Fela moze masz racje... ale w tym wózku był śpiworek i osłona przeciwdeszczowa i torba no i kolory super :ico_brawa_01: wiem ze jest drogi, ale sama juz nie wiem, jedne sa zielono niebieskie ( takie fajne jaskrawe kolorki) a drugie zielono czerwone :ico_brawa_01:
Sandrusia to kiedy sie w koncu umawiamy???? moze wpadniesz na kawe miedzy środą a niedzielą? bo w niedziele moja tesciowa przylatuje na miotle ihihihihhiihihihihihihiihih :ico_brawa_01:
Madziorka mój FRanio trzesie sie jak jest głodny, ale jek wezmie cyca to sie tak wygina i pręży ze nie wiem co to oznacza :ico_olaboga: dopiero niedawno zaczął tak robić :ico_olaboga:
Kasik dziekuje kochana ze sie tak martwisz :ico_buziaczki_big:
co ja bym bez Was zrobiła ?????? :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
dla Was kochane a jak sie spotkamy w Polsce to zaszalejemy i sie nawalimy jak szpaki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a dzieciaczki zostawimy na wieczór mamom lub teściowym :ico_brawa_01:
Felunia :ico_buziaczki_big: na poprawe humorku

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

17 sie 2007, 21:44

Marta własnie moja Vikula odstawiała takie numery przy cycku :ico_placzek: ja jeszcze nie zdąrzyłam jej porzadnie przystawic a ona już arie spiewała i joge ćwiczyla :ico_placzek: ona się upłakała, ja najadłam nerwów i naplakałam,więc odciagałam swój pokarm i jej dawałam butlą a potem dorabiałam sztuczne jak jeszcze była głodna... wg. mojej "wybitnej" :ico_puknij: HV to efekt jej przyzywczajenia, że mleko z butli leci swobodnie a z cycka trzeba się pomeczyć... a że dzieciaki w tym wieku wszystko skojarzeniowo, no to przystawianie do cycka=ciężka praca :ico_olaboga: i chyba miała rację :ico_noniewiem: :ico_olaboga:

Fela głowa do góry... na pewno wszystko wróci do normy...

Lucy na pewno juz w PL jestescie, zatem udanego urlopu...

Kasia ale slicznotka z tej Lenki :ico_brawa_01: a charakterna tak jak ciotka Kasia2 lubi :-D

[ Dodano: 2007-08-17, 21:59 ]
z tego wszystkiego zapomnialabym podzielic sie z wami kilkoma newsami (nie czujesz jak rymujesz :-D )
po PRIMO - moja ześwirowana i odwrotowiec córka RACZKUJE NA PLECACH :ico_puknij: :-D musze ja pilnować teraz na maksa,bo jak tylko lezy to odbija się nogami i tyłkiem i w ten sposób sie przemieszcza i to w dośc szybkim tempie :ico_olaboga: mam to nagrane na kamerze, ale nie wiem jak zgrać na kompa i wam wkleić :ico_placzek:
DUO z pracą ramion ciut lepiej, ale mój leń woli wygłupy od ćwiczen, więc się wygłupiamy i robie jej np. rowerek rączkami żeby je rozluźnić :ico_haha_02: ale boje sie, że jak rehabilitant wroci z urlopu to oberwie mi się za brak postepów :ico_olaboga:
i trzecie popsuł mi się wózek :ico_placzek: tyle kasy za niego dałam, a już 3 raz odpadło mi koło z przodu :ico_zly: :ico_placzek: :ico_zly: ojciec obiecał mi go jutro naprawic...

Kasieńko a jak u mnie w domciu??
- mama pracuje i jęczy codziennie że powinna bawic wnuczkę a nie ganiać do roboty... irajcuje się za kazdym razem jak Vikula obdzieli ją usmiechem i powtarza "no widzisz, słoneczko, tylko babcia potrafi cie tak rozweselić" :ico_puknij: :-D
- brat ma baaaaardzo intensywny tryb zycia - praca, sen, jedzonko, narzeczona, praca... w miedzyczasie łaskawie przyniesie mi z Auchan zgrzewke mineralnej dla Vikuli i czasami poszczerzy kły do siostrzenicy...
- mąz mamy chodzi i przezywa żebysmy zostały dłużej bo on by chciał zobaczyć małej pierwsze kroczki... a jak sobie wypije to popłakuje ile on straci najlepszych momentów z życia Viki, bo nam się zachciało w UK mieszkać :ico_oczko: :-D
o takie plotki ci chodzilo??? :-D jestes zadowolona czy składasz reklamację???

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

17 sie 2007, 22:30

no Kasia, na razie takie ploty mi wystraczą :-D ...ale gdyby na osiedlu jakiś romas był, mezalians to też pisz :ico_haha_01: a rodzine męża odwiedzasz?

[ Dodano: 2007-08-17, 22:31 ]
Martusia, pierwszy raz słysze, zeby małe sie tak wyginało przy jedzeniu :ico_noniewiem: może za mało ci leci, a zbutli mu wygodniej ciągnąć? bo z cyca to jednak Franio trochę sie namęczy, czasami, wszędzie o tym piszą, dziecko z wygody odstawia cyca na rzecz butli, może to o to chodzi?

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

17 sie 2007, 23:46

kaasiaa79 pisze:dziecko z wygody odstawia cyca na rzecz butli, może to o to chodzi?

Marta no wlasnie u nas cos takiego sie stalo. Jak jezdzilam na zajecia to Tomek pil moje mleko z butelki pozniej nastepny dzien byl przewalony bo chcial butelke a nie cycka. Ale sie nie dalam i meczylam cyckiem dochodzilo do normy i ciach znowu na zajecia musialam jechac. Ciagle mi sie zdawalo ze mam za malo pokarmu. a jak w koncu wylądowalam na tydzien w szpitalu to maly juz calkowicie wybral butelke a mi pokarm zanikł. Ja bym radzila troche powalczyc o tego cycka.

Kasia79 92cm??? :ico_szoking: Tomek ma 88cm. Czyli sporo mniejszy.
A co do zdjec chcialam jeszcze napisac ze bardzo podobna do ciebie jest lenka.

Fela mam nadzieje ze problemy sie szybko rozwiązą i juz nie bedziesz musiala plakac. Co do smoczka Tomek ostatnio troche wyluzowal (czyt. nie trzesie sie na jego widok ze chce dostac) ale obowiazkowo usypia z nim. A jak gdzies znajdzie to nie pogardzi nim a skosztuje ale bez prolemu juz mozna go zabrac.

Madziorka ty to przebojowa matka jestes :ico_haha_01: Jak Tomek byl maly tez go przestawialam ze pozno chodzil spac i wstawal pozno a kazdy mnie krytykowal ze wczesniej powinnam itp ale jesli tak wygodnie to po co sie meczyc tym bardziej ze ja nie z tych rannych ptaszkow. Pochwal sie obrączką jak dostaniesz.

kasi.k pisze:moja ześwirowana i odwrotowiec córka RACZKUJE NA PLECACH

gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Sandrusia fajnie ze w koncu kogos normalnego poznalas :-D

A gdzie Julie? Miala mi pomachac a zapomniala. No i Emilka znowu sie nie pokazuje. O fittney i felicity juz nie wspominam bo zapomnialy o nas :ico_placzek:

Tomek dzis wychodzac z samochodu przewrocil sie na kostke. I ma nos troche przytarty jak sie przyjrzycie to zobaczycie.

Obrazek


Obrazek

i zebyscie nie zapomnialy jak wygladam wklejam swoje zdjecie :-D I teraz zagadka jaki mam kolor oczu? Mam tak bardzo nijakie ze nikt nie potrafi okreslic a wypelniajac wniosek o dowod kolor oczu wpisalam na chybil trafil.

Obrazek

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

18 sie 2007, 00:05

padam na twarz :ico_szoking: :ico_szoking: jakas godzine temu wrocilam z corka do domu :ico_olaboga: :ico_olaboga: straszną mialysmy przygode z autem :ico_olaboga: :ico_olaboga: oddam dziada na szmelc!!!! o malo mi sie grat nie zapalil :ico_olaboga: :ico_olaboga: a z Luska jechalam :ico_olaboga: :ico_olaboga: . dopiero mi anioleczek zasnol, ale w lezaczku :ico_olaboga: :ico_olaboga: w lozeczku nie chciala spac i jak ja teraz bede przenosic to sie znowu obudzi :ico_olaboga: :ico_olaboga: za duzo wrazen miala dzis i jeszcze podejrzewam, ze spalinami sie przytrula :ico_olaboga: :ico_olaboga: cholerny piepszony gruchot!!!!
ok, spadam, papa

[ Dodano: 2007-08-18, 00:06 ]
gosia888, ja stawiam na zgnilom zielen

[ Dodano: 2007-08-18, 00:07 ]
gosia888, i jaki to ten chybil trafil masz w dowodzie?

[ Dodano: 2007-08-18, 00:08 ]
acha! ktos pytal o wiek tesciowej.... ona ma 45 wiec jeszcze nie tak tagicznie na ciaze

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

18 sie 2007, 00:25

kasi.k, brawa dla Viki hi hi corka kolezanki tez tak raczkowala hi hi
gosia888, ja stawiam na szary ja tez mam takie nijakie raz bardziej szare raz bardziej zielone :ico_noniewiem: a jakie do dowodu wpisalam to sama nie pamietam hi hi :ico_puknij: chyba zielone :-D
Jasnie Pani :), to co z tym twoim autem :ico_szoking: dobrze ze wam sie nic nie stalo mam nadzieje ze i malej nic nie bedzie :ico_sorki: ale napewno musisz nowe auto kupic musisz bo trzeba i humor tez poprawisz :ico_brawa_01: tak ze same plusy hi hi a czy tu juz nikogo nie ma o tej porze ?? wszyscy balujecie a mnie nikt nie zaprosil :ico_placzek: pisac gdzie jestescie juz :503: zaraz sie wprosze sama :564:

[ Dodano: 2007-08-18, 00:29 ]
jeszcze raz sprawdzilam nie ma was !!!
wiecie co tak patrze na to zdjecie w podpisie swoje i jakos mi sie wydaje ze wygladam na nim jak taka slodka idiotka :ico_noniewiem: teraz dopiero widze :ico_szoking: chyba musze je zmienic :ico_olaboga:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

18 sie 2007, 08:47

SANDRUSIA)) pisze:gosia888, ja stawiam na szary

brawo dla tej pani :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: znaczy taki mam w dowodzie wpisany a jaki rezczywiscie to nie wiem.
Jasnie Pani :) pisze:za duzo wrazen miala dzis i jeszcze podejrzewam, ze spalinami sie przytrula

:ico_olaboga: jaka straszna przygoda. Ja nie wiem czy bym zachowala zimna krew w takiej sytuacji.

[ Dodano: 2007-08-18 ]
SANDRUSIA)) pisze:jakos mi sie wydaje ze wygladam na nim jak taka slodka idiotka

wygladasz bardzo ladnie na nowym i na starym jak ladna dziewczyna a nie slodka idiotka :ico_haha_01:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

18 sie 2007, 10:35

SANDRUSIA)), wyglądasz słodko, ale tylko tyle, nie jak żadna idiotka :ico_nienie: :ico_oczko: nic nie zmieniaj :ico_oczko:
Jaśnie Pani tak to jest jak się maluchem rozpędzasz do 50km/h :ico_haha_01: dobra żarty, żartami, ale mogło być groźnie, dobrze, że tylko tak się skończyło :ico_noniewiem: poobserwuj Lusie, ale to może jednak nie zatrucie, bo często przy czymś takim są wymioty. dobrze, że po takich wrażeniach w ogóle ci zasnęła. daj autko na przegląd, może coś znajdą i naprawią :ico_noniewiem:
Gosia ja bym jednak stawiał na brąz w twoich oczach, ale mnie pewnie włosy zmyliły :ico_oczko: a Tomek wcale nie jest mały, normalny na swój wiek, to Lenka tak podskoczyła w góre teraz, ale podobno dziewczynki do 3 r.ż. większe, a potem szybko sie to wyrównuje, później znowu są większe, cycki im rosną, a chłopcom się wąs rzuca i też w góre idą :ico_oczko:
Felunia właśnie teraz mi Gosia o tym smoczku przypomniała :ico_oczko: Lenka tez jeszcze ze smokime chodzi, w dzień zabieram i chowam do szafki, bo jak nie widzi to nie woła, ale na drzemki i spanie, no i na marudzenie to musi go koniecznie ciućkac :ico_noniewiem:

kuba włąsnie pojechał do mojego taty do tego remontu, wziął lenke,a ja mam sprzątać :ico_noniewiem: tata podobno czekał na niego od 7 :ico_szoking: szalony ten mój ojciec, kto w sobote wstaje o 7 :ico_puknij: :ico_haha_01:
miłego dnia, pa :ico_oczko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość