fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

19 sie 2007, 20:43

dziewczyny mi juz glowa puchnie bo chlopaki wariuja, :ico_olaboga: a pawel nie umie sie spokojnie z konradem pobawic tylko wydurnianie sie itp :ico_olaboga:

sandrusiapodziwiam cie za konsekwentnosc, ja tez kiedys probowalam takiej metody ale wymieklam i konrad dalej spi przy naszym lozku,ale i tak nie mamy gdzie go wysiedlic bo tylko jedna sypialnie mamy :ico_oczko: :-D
powodzenia w majstrowaniu kolejnego dzidziusia :ico_brawa_01: u nas pawel tez by chcial kolejne dziecko nawet juz bo mowi ze niechce duzej roznicy wiekowej pomiedzy dziecmi,tylko ze ja jeszcze nie gotowa jestem :ico_oczko:

czekamy na radosne wiesci,pewnie jak dziewczyny podlapia to ci zyc nie dadza bo ciezarowek brak na watku :-D :-D a ty jestes chetna.....

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

19 sie 2007, 21:22

fela, musze Ci napisac ze coraz czesciej o tym mysle musze co prawda przemyslec jeszcze wszystkie za i przeciw mysle ze tak na zime bysmy sie starali bo teraz jeszcze Kubusioiw potrzeba duzo uwagi poswiecic :-D ale corke chce i to za nie dlugo hi hi :ico_ciezarowka: juz nawet wiem jak jej na imie dam hi hi chyba ze to bedzie znow synus ale co tam bede probowac az sie uda hi hi :ico_oczko: ja chce tez miec drogie dziecko szybko bo jak juz Kubusia odchowam to nie wiem czy sie zdecyduje a tak dwojeczke szybciutko odchowac i juz bede jeszcze mloda i bede z nimi imprezowac hi hi :ico_oczko: ze niby starsza siostra :ico_oczko: hi hi

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

19 sie 2007, 21:27

SANDRUSIA)) pisze:juz nawet wiem jak jej na imie dam

jak? pewnie Dominisia :-D :-D

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

19 sie 2007, 21:28

Jasnie Pani :), Liliana :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

19 sie 2007, 21:58

tyz piknie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :-D

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

19 sie 2007, 22:18

czesc dziewczyny!
wczoraj była u nas Hogata! :ico_olaboga: na szczeście tylko na godzine, ale i tak bylismy umowieni z tymi znajomymi, więc poszli z nami :ico_noniewiem: o dziwo bylanawet miła, ale ja wiem, ze to przykrywka :-D jutro wkleje zdjęcia :ico_oczko: a dziś pogoda super ekstra, szkoda bylo w domu siedziec, wiec tez z tymi znjomymi pojechalismy na grila do sulejowa, niedawno wrocilismy, bo juz dzieciaki marudzily.

troche was poczytalam, ale nie mam juz sily odpisywac...no i oglądam maraton Losta :-D wybaczta :ico_sorki: :ico_oczko:
jutro za to wkleje swe nagie zdjęcia :-D buziaki, papa!

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

19 sie 2007, 22:59

hey moje kochane kobitki!!!
wlasnie Was doczytalam... :-D i poogladalam piekne fotki dzieciaczkow... :ico_brawa_01:
U nas z pogoda podobnie,po prostu do kitu,zimno,deszczowo i wietrznie,ale i tak wybralismy sie do Birmingham...jestem padnieta,moje dziecie szalalo jak rakieta a pozniej padlo w drodze powrotnej... :ico_olaboga: i jeszcze tak pila jak smok,ze pod koniec podrozy jej pampers nie wytrzymal i spodnie przesiurane..czyli jednym slowem olala sprawe :-D
Kasiula fotki Lenusi super,jaka ona jest juz duza niesamowice,po kim ona taka wysoka...??? :-) ja oczywiscie jak zwykle zachwycalam sie jej wloskami,bo ma tak dlugie,ze szok...super dziewczynka,a ta fotka z taxi jest zajefajna :ico_brawa_01:
Jasnie Pani:) ale mialysie przygode z Lusia w aucie,dobrze,ze juz sprzedane,bo nie ma co ryzykowac... :ico_nienie: A tak patrzac na fotki Lusi w wozku na spacerze,to rzeczywiscie masz aniolka,tak slicznie spi w wozku...jak anioleczek :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big: a tesciowa masz bardzo mloda,moze Lusia bedzie miala nowego wujka albo i siostre jak sie okaze,ze tesciowa przy nadziei :-D :ico_haha_02: Wielkie buziaki dla Lusi na jej dwa miesiaczki!!!!
Sandrusia pokoik Kubusia przeslicznie urzadzony,na pewno przeprowadzka do nowego pokoiku sie uda,bo taki sliczny,ze Kubus raz dwa sie przyzwyczai...brawo dla Ciebei za konsekwencje,wydaje mi sie ze to jest klucz do sukcesu...a poza tym mysle,ze takie nowe wydarzenia w zyciu naszych szkrabow my matule bardziej czasami przezywamy niz same dzieciaczki....brawo za raczkownie dla synka,zuch chlopak :ico_brawa_01: Powodzenia w staraniu sie od drugie malenstwo :-) Trzymamy kciuki,moze zapoczatkujesz u nas watku :ico_ciezarowka:
Ela no wreszcie kochana do nas wrocilas..przykro mi,ze klopoty Was znalazly i ze mama musiala wyjechac,ale glowa do gory,...mam nadzieje,ze cokolwiek by to nie bylo,to szybko sie rozwiaze i bedzie ok!!!!!buzka wielka :ico_buziaczki_big:
Gosiulka Tomus slodziuchny,bidulek na nosej upadl,ale jak prawdziwy mezczyzna wyglada :ico_haha_02: Wiesz,dobrze,ze mi powiedzialas o tych herbatkach,bo wczesniej nie zwracalam na to uwagi a warto to wiedziec..poza tym ja na poczatku kupowalam nestle kaszki,a teraz kupuje wlasciwie tylko bobowite,bo wedlug mnie sa po pierwsze lepsze w smaku,bardziej delikatne jakos,a po drugie lepiej sie mieszaja i nie robia sie w nich grudki jak czasami w nestle... :-) co do Twoich oczat to tez mi sie wydaje,ze szare :-)
Kasi.k oczka Vikuski boskie,sliczna dziewczynka!!!!jeszcze nie widzialam,zeby dzieciatko na pleckach raczkowalo,pewnie niezle to musi wygladac.Ale z niej spryciara slodka!!!
Martus my to chyba jestesmy zaginione siostry syjamskie,bo ja sobie upatrzylam tez wozek z Jane juz dawno,tylko,ze spacerowke i zielono czerwony,starsznie mi sie podobaja kolorki tych wozkow...ten co Ty wybralas supernacki,i dobrze,ze kupilas i ze jestes zadowolona...a co se bedziesz zalowac... :ico_brawa_01: tym bardziej,ze babcie sie zadeklarowaly na zrzutke :ico_brawa_01: :-D koniecznie pochwal sie Franiusiem w wozeczku!!!!!co do cycka,to probowalas sciagac pokarm i dawac mu w butli?szkoda by bylo jak masz mleka tyle,zeby sie marnowalo... :ico_haha_01: Dla Franusia ogromnie buziole z okazji 1 miesiaczka,,niech sie zdrowo Wam chowa i wali kupki na potege,zeby mamuska sie nie nudzila!!!! co do siostrzenicy to sie niezle usmialam :-D ...a siostra ma plusa za uczciwosc!!! :ico_brawa_01:
Brawo za fajerwerki w portkach Frania i kupke,widac wozek mu sie spodobal i chcial to uczcic!!! :-D
Lucy milego pobytu w PL...ale mialas kochana przygody,ale cale szczescie,ze wszystko sie dobrze skonczylo i ze paszport dostaliscie...ale pindy w tym konsulacie jednym slowem.. :ico_zly: :ico_zly:
Madziorka fotki Leosia po mlekopiciu sliczne,ale szczesliwy widac.. :-D usteczka ma super calusne... :ico_buziaczki_big: ...Super,ze odwiedziny u nowej znajomej sie udaly,zawsze fajnie miec kogos kto ma dzieciaki...u nas jestesmy jedynie my,a tak albo single albo bez latorosli!!! :ico_noniewiem:
Emilka widze,ze juz wypoczynek w PL Wam sie konczy...dobrze,ze dzieciaczki zdrowe.Wracaj do nas pelna energii i wypoczeta!!!Wozek fajowski!!!! :ico_brawa_01:
Dziewczyny co do smoczka,to u nas jest w sumie spoko,Vinee tylko zasypia ze smoczkiem,ale pozniej jej sam wypada,a jak sie jej przypomni to sama sobie go wpycha spowrotem...a ciagu dnia nie pamieta o nim nic a nic...na spacery biore,ale nie daje jej tylko jak mam sytuacje awaryjne ...

[ Dodano: 2007-08-19, 23:05 ]
Kasiula Hogata Cie chyba pokochala...moze zyskasz nowa przyjaciolke od serca :-D :ico_oczko: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-08-19, 23:08 ]
A i zapomnialam,Sandrusia po pierwsze nie wygladasz jak slodka idiotka tylko jak ladna,slodka mamuska!!!!! :ico_brawa_01: nie wiem skad Cie sie wymyslila ta slodka idiotka.. :ico_nienie: :ico_nerwusek:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

19 sie 2007, 23:53

Jasnie Pani :) pisze: u nas na szczescie nie bedzie ze smoczkiem problemu, bo mimo, ze Luska ma 4 to nie uzywa :-D , jak jej czasem probowalam wlozyc to plula nim na odleglosc :-D :-D

a co to luska trzyma w buzi w avatarku??? czyzby duzy smok??? :ico_oczko:

my mielismy troche zakrecony dzien hihi ledwo wybralismy sie do kosciola ... na 15 ..oczywiscie sporo spoznieni hihii bo leos obudzil sie pozno... no i na glodzie go wzielismy ale zaraz zaczal marudzic wiec musialam wyjsc i karmic w aucie hihi
a potem nowo poznani znajomi z dzieciaczkami zaprosili nas na kawke ale ze ja juz u nich bylam to zaproponowalismy kawke u nas.. no to wtedy oni koniecznie chcieli wstapic do domu po ciasto domowe hihi pyszny serniczek z brzoskwiniami mniam mniam
takie zakrecenie bylo na maxa
przesle wam potem fotki leonka i soni jego pierwszej dziewczyny ktora od razu polizala jego piastki... sadzac pewnie ze lize swoje kiedy tak lezeli obok siebie na macie i sie edukowali hihi
a ten maly 3latek powiedzil mi ze mam balagan i wszystko pochowal do szafy hihi lacznie z koszykami,bizuteria itd hihi smieszny na maxa

wieczorkiem poszlismy do parku pomimo mzawki i nieciekawej pogody... kibicowac tatusiowi ktory jak co niedziele kopie w pile hihi i przezywa na maxa
leonek ma nawet zdjecie z ich amatorska-kumplowska mini druzyna hihi

uff szkoda ze juz po weekendzie
tatus wraca do pracy...
ale mamy jadzie hurrra

fela moja siostra 5 lat mlodsza ode mnie..

pierwsza dziewczyna leosia hihi
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

20 sie 2007, 00:07

Jasnie Pani ja juz Frania woże w nowym wozie, bo moge tak rozłożyć ze spacerówka jest na leżąco i Franiowi b. sie podobało tam sa takie bardzo miekkie pasy, którymi go zapięłam :ico_brawa_01: tu i tak nie ma wózków głebokich tylko wożą noworodki w tych fotelikach samochodowych co sie nakłąda na spacerówki, a mój wozek wazy 6,5 kg, dzis byłam w miescie i powiem Wam ze jest tak lekki i moge nim manewrowac jedna ręką bez wysiłku, jakbym miała jeszcze raz kupić wózek to bym sie nie zastanawiała nawet jakby kosztował dwa razy tyle bo jest tego wart, jestem w szoku ze tak mozna super i lekko wozkiem jeździc :ico_brawa_01:
Fela ja mam zielono czerwony :ico_brawa_01: mamy takie same gusta i juz 3 Polki mnie zatrzymały w ciąży o ten wozek ze taki piekny i rzuca sie w oczy i ze jak to robie ze miedzy pólkami w sklepie jedna reka prowadze :ico_brawa_01:
dzis jak byłam w miescie to spotkałam sie 2 razy z niezadowoleniem ludzi jak chciałam małego w przebieralni karmic, a niby tak chcą zeby kobiety karmiły piersią :ico_puknij:
Ilonka dziekuje kochana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Madziorka Leoś piekny :ico_brawa_01:
Jasnie Pani kup se taczkę z plandeką zamiast auta, gwarancja wygodnej jazdy :ico_brawa_01:
odkryłam dziewczyny, dlaczego mały sie męczył z kupkami: zauważyłam ze mały miał bardzo treściwą kupkę i dlatego mu trudno było zrobic kupke wiec jedna kobieta mi powiedziała ze czasem tak sie zdarza, ze kobieta ma za " gęste" mleko i kazała mu wode podawać, nic wam nie chciałam pisac bo nie chciałam zapeszac ale od 4 dni Franio robi koło 5 kupek dziennie, jeszcze sie męczy ale juz nie tak długo jak przedtem :ico_brawa_01:
no i rzeczywiscie sie zastanawiam nad butlą bo skoro ide to sklepu i pytam sie kobiecie czy moge go nakarmic w przymierzalni ( gdzie jest ich ok 10 w sklepie) a ona mi odpowiada z łaską ze ok ale mam sie pospieszyc bo inni chca korzystac z nich to nie wiem :ico_olaboga: chociaz rzeczywiscie mały woli butle bo sie nie męczy i śpi mi po 4 godziny a nie 15 minut, ale z drugiej strony chce karmic piersią, ale na odciąganie pokarmu ja jestem za nerwusiata i niecierpliwa :ico_olaboga: na razie zostaje przy piersi :ico_brawa_01: zobaczymy co zycie przyniesie

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

20 sie 2007, 00:11

sandrusia super podejscie.. ja mam to samo w planie ... hihi
widze ze podchodzisz zdrowo do sytuacji,,. i tak trzymac
czekam na brzuszek... hihi
ja mam pan za 2 lata na dziewczynke hihi

fela dla ciebie tez brawa za postepy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ilonka brawo za mega posta hihi my wybieramy sie do birmingham za tydzien do znajomych hihi

[ Dodano: 2007-08-20, 00:16 ]
marta super ze wozeczek sprawuje sie rewelacyjnie...
i ze problemy kupkowe sie unormowaly..... wreszcie wiadomo dlaczego.. wiec teraz juz bedzie spokojnie... hihi
a co do karmienia w przymierzalni to ja sie nawet nie pytam.. choc karmilam tylko raz.. nabralam z mama wiecej rzeczy i niby ze mierze.. nikt mnie tam nie sprawdzal ale to byla duza przymierzalnia w tk maxie..
a w shopping center jest na szczescie specjalne pomieszzcenie do tego przeznaczone..

trzymajcie sie kochane
do jutra

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość