fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

20 sie 2007, 12:42

tutaj konrad z samego rana zaraz po przebudzniu przy swoich rybkach dba zeby sie nie nudzily i dostarcza im atrakcji :-D :-D

madziorka fajne foteczki,leos jak zawsze slodziutki.... :ico_haha_02:
jasnie pani dobry pomysl :-D bo z siku to nie ma problemu o ile trafie (bo wolac to jeszcze nie wola za potrzeba)tylko z kupa cos trzeba wymyslic zeby zaczal wolac.a dosedesu to on sam sie garnie i che tam sie zalatwiac.

marta super ze w koncu odkrylas problem kupkowy frania :ico_brawa_01: fajnie ze jestes zadowolona z wozka :ico_brawa_01:

sandrusia w koncu przespana nocka dla malego i dla ciebie :ico_brawa_01:

ale nam dzieciaki rosna same powodzenia i tak trzymac.

kasia czekam na foty.
Ostatnio zmieniony 21 sie 2007, 09:54 przez fela, łącznie zmieniany 1 raz.

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

20 sie 2007, 13:37

no dziewczyny...szykujcie się!
stawiam wszytskim :ico_zdrowko: bo do dziś macie okazję pisać na TT z...nauczycielem-stażystą :ico_brawa_01: rano podpisałam umowę w przedszklu i jestem bardzo zadowolona, choć stażyści to najniższa kasta społeczna w edukacji :ico_haha_01: za tydzień rada pedagogiczna i do roboty :ico_brawa_01:

Fela, pomysł z rybkami super :ico_brawa_01: ja kombinowałam z małą myszką, ale mi nie wyszło :ico_noniewiem: ten smok mnie tak nie przeraża jak nocnik :ico_noniewiem: tez kupiłam tą wkładke na musze i nawet taki stopień, żeby sama sięgała do kibelka, ale jak na razie kupa tylko w pieluche :ico_noniewiem:
Madziorka ale ci sie synowa szykuje :ico_brawa_01: a z małego na pewno piłkarz wyrośnie :ico_oczko: i ty też już robisz plany na drugiego dzidziusia? :ico_ciezarowka: brakuje nam ciężarówek na Forum :ico_oczko:
Sandrusia pokoik super, na pewno synkowi będzie sie w nim dobrze spało :ico_oczko: to kiedy sie starsz o brzuszek? w grudniu? :ico_ciezarowka: następna mamuśka :ico_oczko:
Jaśnie Pani wiesz, ze tobie nikt nie zagraża...ja jestem wierna jak pies :-D
Martusia super, ze tyle radości ci sprawił ten wózek dla Frania i w ogóle jakaś pogodniejsza jesteś za sprawą tych kupek pewnie :ico_oczko: wklej foty małego w jego nowej furze :-D
Julie do wrzesnia juz niedługo, to sobie odpoczniesz przy nowym grafiku :ico_oczko: dobrze, ze mały zdrowy i zadowolony :ico_brawa_01: czekamy na zdjęcia limuzyny!!! :ico_oczko:


a teraz zdjęcia z soboty i z wczoraj, nagusów moich nie wklejam, bo same wiecie, że ja boska jestem, boję się, ze wasi mężowie męczyli by was o numer telefonu do mnie :ico_haha_01: to oczywiście żarty, nie dybam na żadnego męża :ico_sorki: :ico_oczko:
Lenka Pudzianowska :ico_haha_01: dziecko swój wózek musiało taszczyć po lesie :ico_oczko:
[img][img]http://quick.holdthatpic.com/images/121196.jpg[/img][/img]
Kowlaus z daleka :ico_oczko:
[img][img]http://quick.holdthatpic.com/images/121197.jpg[/img][/img]
tutaj też kuby nie widać, jak usłyszal, ale to dlatego, że podejrzewał, ze wkleje na TT foty :ico_haha_01:
[img][img]http://quick.holdthatpic.com/images/121198.jpg[/img][/img]
Lenka z Marsyią (córką Hogaty), a w tle Bruno, kumpel z osiedla
[img][img]http://quick.holdthatpic.com/images/121199.jpg[/img][/img]
a tu z mamą, oczka mam już mętne, ale trzymam fason :-D
[img][img]http://quick.holdthatpic.com/images/121203.jpg[/img][/img]

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

20 sie 2007, 14:37

fela, sper ze maly smoka nie ma brawa dla niego :ico_brawa_01: i dla ciebie :ico_brawa_01:
kaasiaa79, super fotki corcia sliczna :ico_szoking: a jak sie wypiela na 3- ciej fotce chyba tez podejrzewala ze na tt wkleisz hi hi hi
i ja stawiam :ico_zdrowko: bo u nas kolejny sukces :ico_brawa_01: Kubus zasna sam trwalo to doslownie 2 min zaspiewalam mu kolysanke i wyszlam zagladam za dwie min i spi :ico_szoking:
u nas ladna pogoda idziemy na spacerek wiec zmykam :-D

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

20 sie 2007, 14:41

kasia konrad jak zobaczyl zdjecie twoje ,te ostatnie to mowi ze mama..... :-D czyli wszystko gra,tlumacze mu ze ty to tesciowa :-D
a lenka to ladnie nas zalatwila i tylkiem sie na nas wypiela na trzecim zdjeciu,widac ze trzyma z tata :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-08-20, 14:48 ]
a zapomnialam pogratulowac nauczycielce stazysce :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: powodzenia w nowej pracy.a czego bedziesz uczyc?????

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

20 sie 2007, 14:59

kasia no gratulejszyn :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to teraz ze zwyklym plebsem nie bedziesz sie chciala zadawac :ico_noniewiem: :-D
ale o ile dobrze pamietam to foty mialy byc nagie :-D :-D :-D
a moj maz od czasow pamietnych posladkow ucieka przed aparatem jak tylko moze, bo sie boi ze wam znow go wleje :-D :-D :-D

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

20 sie 2007, 15:56

Sandra :ico_brawa_01: dla Kubusia za samodzielność, a dla Ciebie :ico_brawa_01: za wytrwałość :ico_oczko: jeszcze troche i Ci mały będzie po zakupy biegał :ico_haha_01:
Felunia będę nauczycielką w przedszkolu, mam wychowawstwo w maluszkach, nawet sie ciesze, bo takie dzieciaki to jeszcze można do pionu ustawić, później to już one ustawiają :ico_haha_01: przesyłam zięciowi buziaki, razdko zdarza sie, zeby tak kochać teściwoą, aż mam łzy w oczach, kochany Konrado :ico_oczko:
Jasnie Pani :) pisze: foty mialy byc nagie

będą po 24 :-D pytałam admina, ale jestem zbyt piękna i seksowna, żeby je teraz wstawić :ico_haha_01:
a mężowi zrób z nienacka jak łydke wystawi spod kołdry albo co innego :-D

Lenosława śpi, a ja czekam na kube z obiadem, normalnie jak w telenoweli :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

20 sie 2007, 17:14

kurcze dziewczyny chciałam do Was pisac co i jak ale nie moge , mały do llekarza jedzie jak bede wiedzie co i jak to dam znac

[ Dodano: 2007-08-20, 17:14 ]
trzymajcie kciuki bo mi zachorował :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

20 sie 2007, 17:43

Martusia , nie martw sie kochana, wszytsko będzie dobrze, napisz nam później co sie stało, bo przecież wczoraj Franio był zdrowiutki jak rybka :ico_noniewiem: buziaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

20 sie 2007, 19:30

kolejny antybiotyk jest przeziebiony, ale przeciez niedawno skonczył brac ten na pępek wiec nie wiem co zrobic :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

20 sie 2007, 19:47

ale musi być aż antybiotyk na przeziębienie? pewnie lepeij dmuchać na zimne i szybko zwalczyć infekcje, ale rzeczywiście dużo tych lekarstw jak na małego Frania :ico_noniewiem: Martusia, nie wiem, co ci poradzić, nawet nie pamiętam jak nazywa się to co podaje sie przy antybiotyku :ico_puknij: będzie dobrze, zobaczysz! a długo kazali podawać ten antybiotyk?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość