Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

20 sie 2007, 20:44

ojej :ico_olaboga: :ico_olaboga: najpierw vikula a teraz franio chorowity :ico_olaboga: :ico_olaboga:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

20 sie 2007, 21:20

hey dziewczyny!!!!
Martus co to za chorobsko dopadlo Frania!!!!Mam nadzieje,ze szybciutko wyzdrowieje!!!!Zdrowka zyczymy maluszkowi :ico_buziaczki_big: wielkie buziaki!!!!
Kasiula super fotosy,ale jestem niepocieszona,ze Kuby nie widac,co on sie przed nami tak ukrywa :ico_nienie: Lenka bombowa a szczegolnie jako Pudzian,no i oczywiscie jej pupka fotogeniczna!!!! :-D :ico_brawa_01: Tylko dlaczego na fotkach nie ma Hogaty :ico_oczko:
Ela ale sie Kondzio wyleguje przy rybkach,widac,ze mu sie bardzo spodobaly a pomysl trafiony w dziesiatke z rybkami!!!!
Dziewczyny moje dziecie dzis mnie wyprowadzilo z rownowagi jak nigdy.Najpierw poszlismy do przechodni,bo mi sie tabletki na tarczyce skonczyly i wariowala jak szalona,a pozniej wstapilysmy doslownie na 10 minut do Asdy,ale Vinee taka uciekala,ze zeszlo 30 minut...wyrywala sie jak diabel wcielony,wszyscy sie na nas patrzeli a ona sie smiala prosto w oczy,po czym zaczela tanczyc przy jej ulubionym rzedzie z kalafiorami,ludzie sie smiali a ja do niej, ze juz idziemy a ona nic....zadne argumenty nie pomagaly,jak ja wzielismy to ryk na caly sklep....przy kasie jeszcze gorzej...w aucie powiedzialam jej do sluchu,ze dostanie szlaban na tv...hihi :ico_oczko: :-D jak dojechalismy do domu,wszystko pieknie ladnie,a tu moje dziecko gdzies zniklo a ona reka w kibelku i sie bawi piana w klozecie z kostki zapachowej czy jak to sie nazywa....juz miala plan wrzucic moj perfum,ale na szczescie ja dopadlam..Teraz padla jak mucha.Bablu poszedl na nocke a ja chyba sobie kawe strzele.. :ico_olaboga: i kto tu mowi,ze dziewczynki sa grzeczniejsze..

[ Dodano: 2007-08-20, 21:34 ]
Moja skleroza znowu sie ujawnila....zapomnialam napisac:
Kasiula Wielgachne gratulacje dla naszej Pani nauczycielki-stazystki....Super i :ico_brawa_01: :ico_brawa: :ico_zdrowko: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

20 sie 2007, 22:10

ilonakk9 pisze:a tu moje dziecko gdzies zniklo a ona reka w kibelku i sie bawi piana w klozecie z kostki zapachowej

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: ale jazde ci zrobila :-D :-D :-D ja Luska tak nam zrobi to moj maz jej przez dwa tygodnie nie bedzie dotykal :-D raz przylapal naszego kota na piciu wody z klozetu i opedzal sie od niego przez dwa tyg i naprawde go nie dotknol, a jak kot sie do niego lasil o nogawki do spodni to zdejmowal spodnie i do pralki pakowal od razu :-D :-D :-D

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

20 sie 2007, 22:10

ilonakk9 pisze:Wielgachne gratulacje dla naszej Pani nauczycielki-stazystki

masz szcęście, że ci się przypomniało :-D
Vinee jest niemożliwa :ico_haha_01: a taniec w kalafiorach musisz kiedyś uwiecznić :ico_haha_01: to jest miłośc od pierwszego wejrzenia!!! :ico_brawa_01:
Lenka też mi daje czasami popalić, dziś na zjeżdzalni tylko ona sie kłóciła i w ogóle fochy mi strzelałą jak chciałam wracać do domu, ale ja delikatna nie jestem, u mnie krótko i na temat, jeden wrzask i już wiedziala, ze lepiej nie przeginać :ico_noniewiem:

mam zdjęcie Hogaty z chrzcin, ale potem wykasuje, bo mnie jeszcze dorwie za nadszarpnięcie wizerunku :-D
[img][img]http://quick.holdthatpic.com/images/121345.jpg[/img][/img]

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

20 sie 2007, 22:12

acha zapomnialm sie pochwalic, ze moje dziecko przeprowadzilo dzis pierwsza rozmowe z rowiesniczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: w dodatku z taka co ma identyczny wozek jak my :-D :-D i tak sobie lezaly w tych wozach subaru obok siebie i gruchaly do siebie, a mamy mogly poplotkowac :-D nasza nowa kolezanka ma 4 miesiace i na imie Julia

[ Dodano: 2007-08-20, 22:13 ]
kaasiaa79 pisze:mam zdjęcie Hogaty z chrzcin

to ta na samym koncu??? :-D :-D :-D :622: :622: :622:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

20 sie 2007, 22:16

Jasnie Pani :) pisze:to ta na samym koncu???
:ico_smiechbig:
usuwam to zdjęcie, bo kopa dostane za wasze komentarze :ico_haha_01:
Jasnie Pani :) pisze:w tych wozach subaru

fiu fiu, lepiej stówe oddaj, a nie lansujesz się wózkiem na mieście :ico_nerwusek: :-D Lenka miała głeboki po sąsiadce, nic dodać nic ując...był jak duży fiat :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

20 sie 2007, 22:19

kaasiaa79, subaru to moj maz na to mowi bo zielone, a 400 zl kosztowal. maly fiat nawet drozszy. bo ja bardziej w twoja strone finansowo sie sklaniam niz w martuchy :-D :-D
a jak zdjecie hogaty usuniesz to cie reszta opiepszy :-D :-D

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

20 sie 2007, 22:26

Jasnie Pani :) pisze:w twoja strone finansowo sie sklaniam niz w martuchy

no Marta to zaszalała, ja nie mogę spać przez ten je wózek, tak mnie skarpeta męczy :-D
na razie nie usune, ale jutro na bank, bo będzie po mnie, jak mnie ta rodem z piekieł mamuśka, dorwie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

20 sie 2007, 22:34

no zaszalałam z wózkiem :ico_brawa_01:
nawet nie mam czasu zeby Was doczytac :ico_placzek:
Kasia mam mu dawac 7 dni,ale nie wiem co zrobic bo niedawno przestał brac jeden antybiotyk a teraz drugi :ico_olaboga: :ico_placzek:
Jacek mi przywiózł sterimar do noska bo mi od rana nie je mleka, nie moze łykac, chyba go boli gardełko :ico_olaboga:
dobra nie zanudzam lece do mojego skarbka
Kasiu
jak Franio wyrośnie z wózka to Ci odsprzedam za 300 f :ico_smiechbig: wiem ze masz schowaną kase w skarpecie głęboko :ico_brawa_01: bedzie jak znalazł na drrugie dzieciątko :ico_brawa_01:
Ostatnio zmieniony 20 sie 2007, 22:35 przez martuchafrost, łącznie zmieniany 1 raz.

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

20 sie 2007, 22:35

Ale sie usmialam dziewczyny :ico_smiechbig: Jasnie Pani:) dobrze,ze Bablu nie zapomnial wody spuscic w kibelku,bo byl pare minut przed Vinee na tronie...ale by bylo,nawet nie chce myslec :ico_olaboga: Kasiula ale Hogata jest chuda.... :ico_szoking: w szoku jestem... :ico_szoking: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-08-20, 22:37 ]
Marta buzki dla Franiusia!!!

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot] i 1 gość