mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

13 sie 2007, 16:16

pestka, ja uzywam dla Zuzi otriwin,ale czy twojemu dzieciecu pomoze ,to nie wiem ,wiem ze dobrze ze znalazl katar ujscie ,przynajmniej do gardla mu nie splywa

zycze zdrowka dla dzidzi :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

21 sie 2007, 09:28

u nas też pomagaja tylko czopki i to nie paracetamol a pyralgina,jest bardziej toksyczna ale jak dam jedną to mam cały dzień z głowy albo i wogóle przechodzi.Jeśli jest temp do 38 to nie trzeba zbijać,dopiero jak jest po wyżej,Do 38 gorączki-to organizm się broni i nie zbija sie ,żeby się bronił :ico_oczko:
Jak jest problem z nosem,z oddychaniem to polecam krople sterimar lub sól fizjologiczną,nawilżą i udrożnią.nie przejdzie od razu bo katar zazwyczaj u dzieci trwa długo i jest męczący i uciążliwy ale kilka razy dziennie nawet i więcej zawsze pomoże spłynąć trochę,no i po takim zakroleniu warto kłaść dziecko na brzuszku żeby właśnie do gardełka nie sływało.Na wszystko jednak trzeba czasu a zwłaszcza na okropny katar,który nie zadko wydaje nam się gorszy od samej anginy :ico_noniewiem:

Wróć do „Zdrowie dziecka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość