madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

21 sie 2007, 10:04

Gosia nie przemuj się, jeszcze Cię kopnie na pewno :ico_oczko:

U mnie tez jeszcze to nie są mocne kopniaczki ale je juz czuję.

Widzę ze dziś u Ciebie mija półmetek ciąży :ico_brawa_01:

misia85, napisz potem po wizycie.

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

21 sie 2007, 10:10

No wlasnie 20 tygodni zlecialo nawet nie wiem kiedy....... :-) zeby II polowa byla rownie bez problemowa jak I to bede szczesliwa!!
Wam wszytskim tez tego zycze!!

edzia29
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 45
Rejestracja: 21 cze 2007, 13:08

21 sie 2007, 12:54

witajcie!i nic się nie dowiedziałam bo dzidziuś się przekręcił i nie było nic widać.wiem tylko że jest zdrowy i wszystko jest ok.więc czekamy dalej.pozdrawiam!
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

21 sie 2007, 13:00

Hej!

To najwazniejsze, ze jest zdrowy!!! :-)

Pozdrawiam

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

21 sie 2007, 14:22

Monia 26 GRATULUJĘ SYNUSIA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

21 sie 2007, 14:49

Gratulacje Monia!!!
Ja dzis porzadek robiłam z ciuszkami od bratówki, część bardzo ładnych ale niestety duża część jest poplamiona od oliwek i jedzonka i nie specjalnie mi się podobaja. Chyba jednak kupię troche nowych takich maleńkich.

Mnie moje maleństwo podkopuje ale czuje to tylko wtedy jak siedze albo leze spokojnie. Jak chodze to nic!

pozdrowionka dla wszystkich. Trzymajcie się!

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

21 sie 2007, 18:27

moja dzidzia daje o sobie znać raz na tydzień :ico_haha_01: a później spokój, że aż się zaczynam martwić... Jutro mam pierwszą wizytę po urlopie lekarza, dzisiaj byłam oddać krew do morfologii i mocz... pani była inna niz ostatnio i delikatniejsza, a te wstrętne igły takie grube :ico_olaboga: ...
Skoro mam jutro wizytę, to pewnie będzie i USG... nie wiem czy jeszcze nie za wcześnie, ale poproszę lekarza, żeby spróbował podejrzeć między nóżki maluszka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

21 sie 2007, 19:18

Witam Laseczki :ico_haha_02:

No więc przede wszystkim monia gratuluje synusia i cieszę sie że wszystko juz w porządku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Witam nową stycznióweczkę :-D Goonia :ico_buziaczki_big:

Jesli chodzi o ruchy to normalne że dzidzia rusza sie przewaznie wtedy kiedy mamusia siedzi bądź leży. Dlatego dla rozwoju ruchowego maluszka ważny jest nasz odpoczynek :-) Tak ostatnio przeczytałam w jakimś artykule :ico_haha_01:

A ja jestem juz na zwolnionku i baaaaardzo sobie chwalę :509:
Wczoraj byłam z mężemu lekarza i widział usg. Wiecie jak przezywał... Mówi że mała (lekarz powiedział nam że to CÓRECZKA :509: ) fikała nózkami, ruszała rączkami i w ogóle szalała w brzuszku :-D . Wszystko jest ok i nasza Nadusia rozwija ie jak najbardziej prawidłowo :ico_brawa_01:
Jestem ogrooomnie szczęśliwa :-D :-D :-D

Pozdrowionka i buziole dla Was wszystkich :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

21 sie 2007, 19:29

Witajcie kochane :ico_haha_01:
Wczoraj nie mogłam wejśc już na tt,bo cos mi internet nawalił :ico_zly: ,a raczeij meżuś go popsuł :ico_puknij:
Gosiu mi lekarz na pęcherz przepisał Monural,to jest jedna saszetka i podobno juz na drugi dzień jest dobrze,Niestety ta jedna saszetka kosztuje 33zł :ico_szoking: ,ale podobno najmniej szkodzi dzidzi więc sie nie zastanawiałam.
Lekarze w szpitalu mi powiedzieli,ze te bóle brzuszka moga być własnie spowodowane tym,ze mam cos z pęcherzem,a leczyli mnie na co innego :ico_puknij:

Mam pytanko czy któraś z Was brała kiedyś dopochwowo Clotrimazolum?,bo ja własnie spróbowałam i strasznie mnie swędzi po tym i piecze :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem:
Ja juz w ogóle biorę tego wszystkiego tyle,ze :ico_szoking: ,mogłabym otworzyć apteke hihi

Co do kopniaczków to też nie są zbyt częste,ale są
:ico_brawa_01:

No tak ,a nasza Kasia jest juz na zwolnieniu i Nas zaniedbuje :ico_placzek: :ico_nienie: Wczoraj miała miec wizytę u lekarza i ciekawe czy dowiedziała się kogo nosi pod serduszkiem :-)

Misia Ty tez koniecznie daj znać jak tam wizyta u lekarza :ico_sorki:
Gosiu,a Tobie gratuluję półmetka ciaży :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Buziaki dla wszystkich

[ Dodano: 2007-08-21, 19:32 ]
Kasiu to gratuluję córy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
No to już mam dziewczynę dla mojego synka hihi :ico_oczko: :-D

[ Dodano: 2007-08-21, 19:48 ]
Kasiu,a jak duża jest już twoja córunia?

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

21 sie 2007, 20:06

Monia wstyd mi sie przyznac ale byłam tak szczęśliwa że to dziewczynka że nawet nie spytałam tym razem o wymiary :ico_wstydzioch: Lekarz mówił że wszystkie wymiary ma książkowe jak na 21 tydzień :ico_haha_02:

No a z tym skumaniem naszych maluszków to niezły pomysł :ico_oczko: W końcu mieszkamy niedaleko siebie :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-08-21, 20:09 ]
A zapomniałam Wam napisac że od ostatniej wizyty przytyłam 5 kg :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Jak będę rosła w takim tempie to dojde do setki :ico_haha_01: :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-08-21, 20:11 ]
Widzę że nikogo juz nie ma więc spadam :516: Ostatnio mam problemy ze spaniem, tzn. budzę sie w środku nocy i nie moge zasnąc :ico_placzek:
Jutro postaram sie wpaśc w ciągu dnia to może sobie z Wami pogadam :532:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość