małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

15 mar 2007, 20:59

Asiu, no mam po cioci sukienkę (ogrodniczki)-ciążówkę i wyglądam w niej właśnie jak w worku po ziemniakach :ico_noniewiem:
Za to dwie pary spodni, które sobie zafundowałam leżą na mnie idealnie! W dodatku mają regulację materiału na brzuszek, w zależności od tego, jak duży się ma :ico_brawa_01:
A na teściów szkoda mi już nerwów. Jakbym nie miała czego w życiu robić tylko nimi się wiecznie przejmować!
Miłego wieczorku!

Awatar użytkownika
Magda
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 15 mar 2007, 20:44

15 mar 2007, 21:09

małolata pisze:A na teściów szkoda mi już nerwów. Jakbym nie miała czego w życiu robić tylko nimi się wiecznie przejmować!

ciekawe jak będzie u mnie z tymi teściami.. jak narazie mieszkamy pod jednym dachem i jest OK.. :) ciekawe co bedzie pozniej ;P aż sie boje pomysleć :)

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

15 mar 2007, 21:10

Magda nie wiem czy ten masz na myśli, ale jeśli nie, to też go sobie sprawdź: w katowicach, w silesii jest taki sklep "belly" czy coś w tym stylu. Na wystawie tuniczki nie były takie złe :-)
A tak na marginesie, to troszkę dużo przytyłaś, zdaniem mojego gina ,bo ja przybrałam na wadze 3 kg, od początku ciąży, a gin z obrzydzeniem do mnie mówi, że bardzo dużo i żebym sobie wyobraziła, że co miesiąc będę ważyła 3 kg więcej :ico_noniewiem: Ale o tym, że się z miejsca przez 4,5 miesiąca nie ruszałam, to nie pomyślał :ico_noniewiem:

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

15 mar 2007, 21:18

O, widzę że ciekawy temat się wywiązał. Małolata, powiedz swojemu lekarzowi, że ja przybrałam już ponad 8 kg, a będzie więcej, bo uwielbiam słodycze ;) Gość spadnie z krzesła!

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

15 mar 2007, 21:25

basik, no właśnie nie wiem czemu tak to skomentował :ico_noniewiem: Może dlatego, że nie przybierałam na wadze przez 4,5 miesiąca, a nagle przyszłam do niego 3 kg grubsza :ico_noniewiem:
Ale czytałam w pewnej książce i gazetce, że można sprawdzać, czy grubnie się całemu czy tylko brzunio i w tym celu należy zmierzyć objętość uda. Moja objętość nie ruszyła się ani o milimetr, a on mnie tu w kompleksy chce wpędzić :ico_zly:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

15 mar 2007, 21:27

Co lekarz to inna gadka! Ja na razie przybieram sobie mojego drugiego kiloska i sie bardzo ciesze, bo tak jest jak w pozostalych ciazach! No ale bardzo uwazam i slodyczy duzo nie jem! :ico_nienie: Tylko czarna czekolade i nie codziennie! :ico_nienie: Nie chce zbednych kiloskow, chce jakos latem wygladac w stroju .... :ico_ciezarowka:

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

15 mar 2007, 21:29

Ale to wszystko chyba zależy od organizmu - mnie większość poszło w brzuch i w piersi, częściowo w biodra, a w nogach niewiele przytyłam. Ale ja zawsze tyję w tej kolejności, więc nie wiem czy mierzenie uda byłoby miarodajne w moim przypadku...

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

15 mar 2007, 21:32

no nie wiem. W każdym bądź razie nie zauważyłam W OGÓLE żebym zgrubła. Jak mi żebra wystawały, tak nadal to robią, a tylko brzuchol coraz większy :ico_ciezarowka:

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

15 mar 2007, 21:33

No niestety - ja wiem że zgrubłam, mimo że kontroluję posiłki :ico_nienie:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

15 mar 2007, 21:43

Ja mysle, ze lepiej uwazac na kiloski w ciazy! To trwa przeciez tylko kilka miesiecy i szybko mija! A organizm, jak sie rozregoluje raz to potem caly czas sie walczy! Ja po ciazy to moge jezc gorzej i nie przybieram na wadze, a w ciazy juz sprobowalam i od razu tylam, wiec teraz uwazam tym bardziej, ze juz nie mam 20latek, a z wiekiem to coraz trudniej! :ico_ciezarowka:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość