Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

21 sie 2007, 22:10

Kasiu ja bedąc w szpitalu też byłam tak podekscytowana wiadomoscia ,ze bedzie synek,ze o wszystkie wymiary zapytałam sie przy wypisie :-D :ico_puknij:
kaska28 pisze:A zapomniałam Wam napisac że od ostatniej wizyty przytyłam 5 kg :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Jak będę rosła w takim tempie to dojde do setki :ico_haha_01:


No Ci powiem,ze niezły wynik :ico_oczko: ,ale co tam przy dzidzi szybko zwalimy nasze kilogramy :ico_brawa_01:
Ja jak na razie to mam 5,5kg na + od początku ciąży,takze nie jest źle :ico_brawa_01:
kaska28 pisze:Ostatnio mam problemy ze spaniem, tzn. budzę sie w środku nocy i nie moge zasnąc

Janaszczęscie mam to za sobą,ostatnio cos udaje mi sie wyspać :-) ,obym tylko nie zapeszyła :ico_sorki:

Słodkich snów

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

22 sie 2007, 08:29

Witajcie Dziewczyny!!

Kaska, gratuluje coreczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: !!
Ja tez na usg wybieram sie z mezem, mam nadzieje ze nie zemdleje z wrazenia :-)

Fintifluszka

Nie martw sie ja tez ledwo co czuje, czasami tylko jakies delikatne pukniecia, ale nawet nie jestem pewna, czy to Dzidzia i z tego co wiem, to jest calkiem normalne, ale rozumiem Cie, bo ja tez sie martwie i tak juz bedzie do nastepnego usg...... nie moge sie doczekac!

Pozdrawiam i zycze milego dzionka
goska

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

22 sie 2007, 08:32

Wstawać spiochy :569:

U mnie dzisiaj piękny dzień,słoneczko ładnie świeci :528: :528:
Lecę zaraz po kawałek dobrego ciacha :-D
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

22 sie 2007, 08:37

Monia,

Ja na razie biore tylko urosept na pecherz, ale z tego co zauwazylam to za wiele nie pomaga..... bo wyniki mam dalej bez zmian. Zobacze jak bede robic nastepne badania za 2 tygodnie, mam nadzieje ze wyniki mi sie poprawia.

Ja tez przytylam jakies 6 kg od poczatku ciazy, to nie jest tak zle ze mna :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
villemo
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 11 cze 2007, 11:01

22 sie 2007, 08:45

Z tego co tu czytammoje drogir ciezarowki to jestem chyba najpozniejsza styczniową mamą :))) termin mam dopiero na 28 stycznia, ale dni płyna badzo szybko i juz sie nie możemy doczekac rozwiązania :))))))

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

22 sie 2007, 08:52

Villemo,

No na to wyglada..... dokladnie 20 dni po mnie :ico_haha_01: :ico_brawa_01: ale masz racje czas bardzo szybko leci.......

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

22 sie 2007, 14:17

Dziewczyny rzeczywiście czas szybko leci,niedawno testowałam,a tu niebawem 6 miesiąc sie zacznie :ico_szoking:
mz74 pisze:Ja na razie biore tylko urosept na pecherz, ale z tego co zauwazylam to za wiele nie pomaga.....


Gosiu ja wzięłam ten Monural co mi lekarz przepisał i tak jak mówił,juz dzisiaj nie powinno mnie boleć i miał racje!
Co chodzi o urosept to jak wychodziłam ze szpitala to mi go kazali brać,a mój lekarz zakazał mi to brać ,ewentualnie Furagin.na ulotce jest napisane,ze Urosept nie jest wskazany w ciąży :ico_noniewiem: ,ale co lekarz to inna opinia :ico_olaboga:

Gosiu napisz mi jeszcze czy ten pecherz Ciebie boli ,czy tylko chodzi o bakterie,bo mnie bolał i to mocno :ico_olaboga:

Pozdrawiam :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

22 sie 2007, 14:26

Monia,

Ten urosept, to lekarka mi powiedziala ze moge brac z przerwami 1-2 tygodnie (wedlug mnie przyjmowanie zadnych lekow nie jest wskazane, ale co zrobic.....).
Jak na razie, na szczescie to pecherz mnie nie boli (wiem co to znaczy, bo juz kilka razy to przechodzilam jeszcze pare lat temu...). Mam bakterie i ostatnio nikly slad bialka mi sie pojawil, ale bolesci nie mam zadnych. Staram sie pic duzo plynow i moze to tez troche pomaga. Mam nadzieje ze kolejne wyniki beda lepsze, ale pewnie bakterie to bede miec caly czas do konca.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

22 sie 2007, 14:30

Hej Kobietki!
Nie odzywałam się, bo pochłonęła mnie praca :ico_zly: Na wstępie gratuluję Moni syna, a Kasi córeczki :-D Ja mam wizytę i usg za tydzień, to się może wreszcie dowiem co i jak! Czytam, co piszecie o pęcherzu i tak się zastanawiam....może ja mam to samo :ico_placzek: Coś ostatnio mnie kłuje w podbrzuszu i jakbym miała tak dziwnie luźno...no wiecie gdzie...aż się boję tej wizyty w poniedziałek...a może mi się szyjka otwarła albo co....no dziwne uczucie...na bieliźnie nic nie mam, więc czekam do poniedziałku. Nie chcę na razie dzwonić do gine, bo nawet nie umiem sprecyzować jak ja to odczuwam :ico_placzek: Dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki!!! Dzidziuś mnie kopie dalej, to może przynajmniej z Nim jest ok! POzdrawiam Was wszystkie!

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

22 sie 2007, 14:50

Hej

Goonia,

Nic sie nie martw wszystko bedzie!!
Jesli chodzi o problemy z pecherzem, to z tego co wiem to jest dosc "popularna" dolegliwosc w czasie ciazy. Ale sprawdzic nie zaszkodzi, pozniesz do gina, to sie dowiesz i nie mysl teraz o tym, bo Twoj Maluszek nie lubi jak Mama sie martwi :-)
Za to mnie wogole nie kopie i tez sie tym martwie troche :ico_placzek:
Trzymam kciuki!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość