kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

20 sie 2007, 13:46

ja właśnie weszłam na TT, super, ze Rudasek już urodziła :ico_brawa_01: :ico_oczko: :ico_brawa_01:
maryla, czytałam zachwyty nad kuchnią :ico_haha_01: jestem zwarta i gotowa do pomocy przy remoncie, ale ja dużo piję, więc się naszykuj, że będziemy kaca leczyć codziennie :-D
no i jak podanie?

Awatar użytkownika
Ulcia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 221
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:57

20 sie 2007, 20:05

O Rany to już Ruda urodziła...ale zleciało :ico_brawa_01: :-) :ico_brawa_01:

maryla, właśnie jak napiszesz sama to będzie najlpiej bo będzie wiadomo że to od Ciebie a na pewno wiesz co najlpiej napisać :-)

kaasiaa79, na basenie fajowo było malutka cieszyła się z dużej ilości wody i nawet coś tam próbowała pływać :ico_haha_02: ale dziś to chyba po tym chlorze jakieś krosteczki jej wyskoczyły... mimo że ją smarowaliśmy. albo alrgia wraca. Sama nie wiem jeszcze zobaczymy co dalej będzie z tym.

dobra zmykam na prasowanie bo cała sterta czeka na mnie :ico_olaboga: aż mi się nie chce ale mężu za to posprzeąta kuchnię więc chyba uczciwa zamiana :ico_oczko:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

20 sie 2007, 20:40

Ulcia, jak patrzę na tówj avatarek, to zawsze sieuśmiecham...jak przystojna ta nasza Ulcia :ico_brawa_01: :-D
nie martw sie, te krostki to pewnie od chlorowanej wody, Lenka też zawsze dostaje, ale jak ją dobrzez w wannie wyszoruje to później szybko znikają :ico_oczko:
no zamiana super, dlaczego u mnie nigdy nie wychodzi? :ico_puknij: kuba tylko sprząta, zmywa, gotuje, pierze itd., ...za sexy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

21 sie 2007, 21:43

kaasiaa79 pisze:Ulcia, jak patrzę na tówj avatarek, to zawsze sieuśmiecham...jak przystojna ta nasza Ulcia

:ico_smiechbig:
taaa, też mi się tak wydawało :-D

wpadłam tylko na chwilke bo dzisiaj część gości wyjechała a rewszta wyniosła sdię do mojej mamy i mam pierwszy wolny samotny wieczór :ico_brawa_01: więc zamierzam .... iść spać o przyzwoitej porze :ico_haha_01:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

21 sie 2007, 22:33

matula1, ale miałaś długą imprezkę :ico_brawa_01:
ja nawet jak chce to nie mogę wcześniej niż koło północy sie położyć, bo po prostu nie wyleże :ico_noniewiem: coś mam ze snem :ico_noniewiem:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

22 sie 2007, 14:48

Witam Kochane :-)

Ja jeszcze nie doszlam do siebie po urlopie, dzis jakis glupi dzien...

Napisze wieczorem i wkleje zdjecia. PA.

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

22 sie 2007, 15:15

ivon, czekamy na zdjęcia :ico_brawa_01: :ico_oczko: i szczegółowy opis wakacji :ico_oczko:

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

22 sie 2007, 22:13

Cześć Wieczorkiem laseczki,
Przepraszam że tak długo mnie tu nie było ale kilka dni byłam u rodzicow, pózniej na wakacje do mnie przyjechała siostrzenica, która ma 5 latek i musiałam ją zabawiac, ale była bardzo grzeczna i przy Kamilku mi dużo pomagała,wiec nie moge narzekac na jej pobyt u mnie.
bylismy z Kamykiem nad morzem, bylismy w Dziwnówku, mała miejcowoś ale bardzo przytulne, trafiliśmy w pogode było słoneczko, troszeczke obawiałam sie jak bedzie zachowywał się malutki, ale cały dzień prawie przespał, więc wypad nad morze tez się udał. Kamil to był najmłodszym i najmniejszym obywatelem na plaży.
A o to pare fotek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

24 sie 2007, 14:07

hektorka, ale slicznie wyszłas na tym ostatnim zdjęciu :ico_brawa_01: piękna dziewczyna z ciebie :ico_brawa_01: :ico_oczko:
synkowi na pewno sie podobało, siedział troche w piachu? bo lenka, w zeszłym roku (niestety nie nad morzem :ico_oczko: ), była cała w piasku, wszytsko sie kleiło do niej, bo wysmarowałam ją kremem :ico_haha_01:
maryla, no nareszcie zajrzałaś :ico_brawa_01: gratuluje etatu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: czyli jednka podanie napisałaś dobre :ico_oczko:
ale was wzięło z tymi działkami, mnie to w ogóle nie rusza, mogę co najwyżej grila zrobić, ale nic więcej :ico_oczko:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

24 sie 2007, 14:55

Hey dziewczyny!!!
Ale mnie tu nie bylo wieki...i tyle nowych twarzy..witam wszystkich,ktorych jeszcze nie mialach okazji poznac...a czy Maryla to nie przypadkiem nasza Marcepanka,bo sie juz pogubilam w tym wszystkim,,,jezeli Marylko to nie Ty Marcepanka to przepraszam... :ico_noniewiem: ale jakos mi sie tak zdawalo... :ico_noniewiem: gratulacje z okazji nowej pracy!!!
Hektorka super fotoski z plazy,ale bym sobie pojechala sie poopalac... :-D
Matula ale ladnie zrzucilas kilogramki,brawo dla Ciebie za samozaparcie,bo naprawde widac niesamowite efekty!!! :ico_brawa_01:
Ulcia Twoja Justynka juz za niedlugo skonczy roczek,ale ten czas gna...sliczna dziewczynka i jakie ma boskie oczeta!!!!
Kasiula a Ciebie skas pamietam?hihih :-D :ico_oczko:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość