barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

22 sie 2007, 14:36

Veroniczka słodka Justynko, uwielbiam gwiazdeczki w sukieneczkach, a już niedługo będziesz robić kucyki, oj miodzio....

Uleńko ogromniaste całuski dla Pawełka od nas

Joasiu ja przy Wiki w ogóle nie używałam butelki, bo ona jej nie chciała, a potem od razu niekapek i łyżeczka
Tadzio też nieskory, nawet do smoczka, więc pewnie wyłącznie na cycu się skończy
a tak przy okazji, jak nie chce z butli, to można spróbować dawać strzykawką lub łyżeczką (tylko to trwa)

Violu ja becikowe już dawno dostałam, wniosek można znaleźć na stronie internetowej twojego miasta i tam też są wszelkie wytyczne dotyczące terminów składania i wymaganych dokumentów (w Krakowie załatwia sie to w MOPSie)

Kinga, Sosim - ale jak będziecie trzymały dietkę, to po jakimś czasie to minie dzieciaczkom, wiem, bo moja sąsiadka i córeczka kuzyna to miały, grunt żeby nie utrwalać alergenu

ja też nie używam żadnego "ściskacza" (poprzednio też nie używałam)

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

22 sie 2007, 16:29

Sylwia pisze:zreszta czasem tak ejst ze zmienie zaladam nowa a kubus sik sik i nowa pieluszka zalana

Moja też tak robiła i czasem trzy pieluszki szły na raz :ico_szoking: :ico_oczko: Ale już jej to minęło na szczęście, no i kupke robi rzadziej bo ok 5 razy na dobę :-D

Mój Kuba jest chory ma angine i niestety nie może mi pomagać przy małej, moje plecy już powoli wysiadają ale jestem twarda. I od jakiś 3-4dni leci mi krew z okolic rodnych i nie wiem czy to z przemęczenia czy to okres :ico_olaboga: Bo w sumie niedużo tej krwi. I sama nie wiem, chyba się przejdę do gina. Tylko jak teraz mała taka marudna to ciężko będzie :ico_placzek:

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

22 sie 2007, 18:03

hello babeczki i dzieciaki :-)

Ja u rodziców i dorwałam się do kompa brata.

Co do pasa - ja używałam przez pierwszy miesiąc, ale nie całymi dniami - upały nie pozwalały. Ale pomogło, teraz brzuszek jeszcze nie płaski, ale już nie ciążowy, miałam taki jak byłam okrąglejsza. Szkoda że cyców tak ściągnąć sie nie da. Jak tylko założę dopasowany stanik, zanika laktacja.

Jaś marudził wczoraj ale dostał czopek i spał ładnie ale budził się co 1,5 godziny. Dziś jednak ma średni humorek.

Uściski!

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

22 sie 2007, 20:50

Czesc dziewczynki.
Violu no to gratulacje dla Milenki naszej malutkiej obywatelce :ico_oczko: A wlosy spoko.Chcialam inaczej a inaczej wyszlo.Ale ja mam tak za zwyczaj.Nie ma to jak moj fryzjer w Polsce :ico_noniewiem:
Basiu masz racje bo lyzeczka chce jesc no ale narazie poprzestana na cycu a potem zobacze moze jej przejdzie. :ico_noniewiem: :ico_sorki:
Ale teraz mam kolejny problem,znowu Juli nie chce lezec w wozku. Jak wychodzimy na spacer znowu nie chce spac ani lezec tylko sie drze.Dzis robilam kilka podejsc,wsadzilam nawet moja bluzke zeby miala moj zapach i nic nie pomoglo :ico_wstydzioch: Nie wiem kiedy jej to przejdzie a bylo juz tak ladnie jakies kilka dni temu :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-08-22, 20:53 ]
Kingus moze oslabienie organizmu lub dostalas juz pierwszy@.Dobrze by bylo sie sprawdzic.Ja tez musze zrobic termin bo w piatek mija moj okres pologu no i czas na kontrol.

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

22 sie 2007, 22:19

joasiu problem z Julii może być podobny do kłopotu mojej przyjaciółki z jej małą, za nic nie chciała leżeć na płasko w gondoli bo nic nie widziała ciekawska istotka, jak ją wsadzili do spacerówki z lekko tylko uniesionym oparciem to była cała szczęśliwa
może u ciebie też jest ten problem, można wtedy jakąś poduszeczkę wstawić... spróbuj może o to pannicy chodzi

[ Dodano: 2007-08-23, 10:03 ]
witajcie mamusie o poranku
widzę, że nikogo nie ma
my zaraz wybieramy się na szczepienie, a potem małe zakupy, bo przyjeżdża moja przyjaciółka i musimy kupić coś dla jej małej gwiazdy
miłego dnia

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

23 sie 2007, 10:18

Witajcie.....
u nas dzis piekna pogoda....narazie Milenka drzemie sobie....ale nie długo wybieramy się na spacerek :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:


Kinga_łódź pisze: od jakiś 3-4dni leci mi krew z okolic rodnych i nie wiem czy to z przemęczenia czy to okres Bo w sumie niedużo tej krwi.


Kinga lepiej idz do gina.......na @ to trochę zawcześnie :ico_olaboga:

Basiu napisz jak po szczepieniu....

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

23 sie 2007, 10:37

Viola pisze:na @ to trochę zawcześnie

Już trochę się uspokoiłam bo wyczytałam, że @ może przyjść już właśnie miesiąc po porodzie, jedna dziewczyna krwawienie takie skąpe miała po 3tyg. a po jakichś 2mc dostała normalny okres. A do gina to i tak za ok tydzień idę na kontrole więc się zobaczy.
Milenka na zdjęciach wygląda prześlicznie :ico_brawa_01:

Basiużyczę powodzenia na szczepieniu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

23 sie 2007, 10:58

hello, u mnie dopiero się pogoda robi, bo od rana straszna mgła była, ale już dzis wybieramy sie w odwiedziny do koleżanki a później jak pogoda dopisze to moz jeszcze na miasto wpadniemy
Joasiu ja tez tak miałam kilka razy z PAwełkiem ze jak go braliśmy na spacerek to chwile spokoju było a później ryk straszny, raz myślałąm ze moze głodny jeszcze jest, to normalnie cyca po odrodze mu dawałam, na szczęscie to troche na odludziu było, ale on wcale jesć nie chciał, tylko na rączkach łobuzek chciał być :-D wiec położyłam go spowrotem do wózeczka i dałam smoka i wytłumaczyłam ze na spacerku lezy sie w wózeczku, troszke pochlipał i w koncu zasnął i od tego momentu już ładnie śpi na spacerkach a nawet jak nie to grzecznie lezy i oglada świat :-D
A w niedzile zauważyłam ze mój szkrabik już potrafi sobie kciuka do buzi włozyć, tylko na razie jest to raczej przypadkowe działanie i jak nie moze trafić to sie strasznie wkurza :-D
Urocze te nasze dzieciaczki :-D
Kinga o te krwawienie to sie ni emasz za bardzo co martwić, bo mi ginekolog mówił ze jak się piersia karmi to taki burdel w organizmie jest ze nie ma nic pewnego, mozna wogole nie miec okresu, lub raz na kilka miesiecy, lub jak przed ciąza w zegareczku, wiec w sumie jedna wielka niewiadoma :ico_szoking:
Kurcze a my jutro na szczepienie sie wybieramy, az sie boje :ico_placzek:

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

23 sie 2007, 11:08

[/b]Czesc dziewczyny.
Violu Milenka sliczna :-)
Basiu zyczymy powodzenia na pierwszym szczepieniu ciekawe jak Tadzio to zniesie :ico_noniewiem: .
moja mala tez ma czerwone krostki na buzi i tez mysle ze to skaza bialkowa.
Ula wczoraj twoj Pawelek mial dwa miesiace a dzis moja VERONISIA obchodzi PIERWSZY MIESIAC i zapraszamy na :ico_tort: :ico_tort: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

23 sie 2007, 11:18

Justynko to całuski dla Veronisi :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:
Justynko a spróbuj te pryszczyki posmarować Sudokrmem moze pomoze :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość