Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

22 sie 2007, 13:25

coffe pisze:Zona, wyczytalam na innym watku, ze miewasz bulgotania w brzuszku, ja tez takie mam, kilka dni temu tez myslalam, ze to rewolucja, a tu nic, wydaje mi sie, ze dzidzia plywa i chlupocze ale czy to ruchy dziecka?


ruchy ruchy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Czujesz jak dzidziuś sobie pływa :ico_brawa_01: GRATULACJE!!! Narazie czujesz tylko Ty, wiec mozesz sie cieszyc chwilą, ale juz nieługo i Twój mezuś będzie mógł poczuć kopniaki :ico_brawa_01:

coffe pisze:Czy juz smarowac kremem na rozstepy?


ja smaruje oliwką dla niemowląt (bo bałam się, że mi się wchłonie krem na rozstępy do krwioobiegu i zaszkodzi dzidzi :ico_placzek: )lekarz powiedział,ze oliwką mozna spokojnie! A na pewno pomoze bo tu chodzi o nawilżanie, zeby się skóra robiła rozciągliwa, a nie pękała przy rozciąganiu :ico_brawa_01:

coffe pisze:ja czuje, ze bede miala synka:) to tylko moje przeczucie, bo na usg za wczesnie bylo, zeby okreslic plec. Jestem w 14 tyg.


ja tez czuję synka :ico_oczko: ale jak bedzie dziwczynka to tez super :ico_oczko: Mi lekarz na USG w 12 tc zasugerował,ze to chłopak :ico_szoking: moze ma super ekstra wzrok co? :ico_oczko: :ico_oczko: hehe albo chciał mnie wkręcić

karina22 pisze:jedyne czego mi brakuje ,to chyba znajomych,czasem mam chec sobie z kims poplotkowac,a niema z kim


kochanie masz Nas !!! Możemy tu rozmawiać o wszystkim nie tylko o Naszych ciążach prawda? ja tam się już do Was przywiązałam :ico_oczko: Karinko w razie czego wal jak w dym na forum i pisz jak chcesz sobie pogadac :ico_oczko:


mam pytanko dziewczyny? Niedyskretne oczywiście :ico_oczko: Ile macie latek?

Awatar użytkownika
coffe
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 350
Rejestracja: 14 cze 2007, 09:23

22 sie 2007, 14:23

jestem pewnie najstarsza z forum :ico_placzek: 33 lata koncze w grudniu :ico_placzek:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

22 sie 2007, 15:16

Cześć dziewczynki.

Zajrzałam do WAS jak tam samopoczucie :ico_oczko:

ja tez smaruje brzuszek oliwką dwa nawet trzy razy dziennie. Mam spore rozstępy po pierwszej ciąży i nie chciałabym zeby ich przybyło. Nie wiem czy to cos da ale zawsze warto spróbowac prawda? :ico_oczko:

Mogę Wam się przyznac ze ja tez zmagam się z nerwicą. Wiem jak ta "cholera" potrafi umilić zycie.

Pozdrawiam cieplutko. :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-08-22, 15:17 ]
żona, ja mam 26 lat. :-)

mkl
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 22 sie 2007, 13:30

22 sie 2007, 15:53

A ja chciałam się przywitać :-)
Mam na imię Gosia i termin na 23 lutego, to pierwszy dzidziuś w rodzinie więc trochę panikuję :ico_noniewiem:

i mam 25 lat :ico_wstydzioch:

pozdrowionka dla wszystkich :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

22 sie 2007, 16:22

Powiem wam,ze wiedziałam,ze nerwica to choroba XXI wieku i dotyczy ogromnej liczby ludzi, ale nie sądziłam, ze az takiej, patrzac na % na forum. przykro mi dziewczynki,ze musicie się z tym zmagać :ico_placzek:

coffe pisze:jestem pewnie najstarsza z forum 33 lata koncze w grudniu

na forum na pewno nie jesteś nastarsza, wiec nic się nie smuć, a poza tym wciąż młoda z Ciebie babka, mozesz za to poszczycic się wiekszym doświadczeniem niz my :ico_oczko: A długo jesteś mężatką?

mkl, witaj na naszym wątku! Zapraszamy do klikania! Tak sobie tu marudzimy na dolegliwości ciażowe i powolutku się poznajemy :ico_brawa_01: Ja też noszę pod serduchem pierwszego dzidziusia w rodzinie i tez jestem przerażona, bo zupełnie nie wiem jak się zabrac za kwestie wyprawki itp :ico_oczko: ale damy sobie jakoś radę, prawda? :ico_oczko:


a ja mam 22 latka, to chyba mogę się pomartwić,ze jestem najmłdosza? :ico_oczko:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

22 sie 2007, 16:59

wiecie co u mnie coraz gorzej :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

myslimy z mężm o rozwodzie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
boje sie ze niedam rady :ico_placzek:

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

22 sie 2007, 18:25

karina22, czemu myslicie o rozwodzie? Pokłóciliście się? :ico_placzek: Nie smutaj się:(

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

22 sie 2007, 18:39

żona, jemu juz chyba na nas niezalezy,niemieszka teraz z nami z powodu kłótni rodzinnej,i chyba zabardzo mu sie spodobało mieszkanie z mamusia i kawalerskie zycie.
A ja juz niemam siły walczyc o ten zwiazek,niewiem czy to ma sens :ico_placzek:

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

22 sie 2007, 18:52

karina22 pisze:jemu juz chyba na nas niezalezy,

jak by mu nie zależało to nie zdecydowalibyscie sie na kolejne dziecko, prawda? na pewno mu zależy, moze rzeczywiscie poczuł troche wolnosci odkąd się przeprowadził i mu się spodobało, ale to nie znaczy , ze macie się rozstać, mozecie spróbować porozmawiać o tym co was podzieliło, moze uda się dać mężowi wiecej wolnosci kiedy jest w domu z tobą i dziećmi, a on mógłby w zamian okazywać Ci więcej uczucia, którego ci chyba ostatnio zabrakło. Spróbuj z nim porozmawiać. Szkoda waszego małżeństwa marnować!

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

22 sie 2007, 19:18

ja z nim próbuje codziennie rozmawiac,ale juz mi sił brakuje :ico_placzek: ciągle słysze to samo,niewiem co mam robic,boje sie ze mój stres zaszkodzi dzidzi :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość