Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

23 sie 2007, 10:33

Witajcie kochane
Ale super fotki kuku Lemo ale ty lasencja jestes ile wazysz ? pewnie ze 45
a Kornelcio jaki fajniutki
och a ja mam ostatnio bardzo intensywny tryb zycia co mi pasuje :-)
fakt ze na tt czasu brak ale morale u mnie podreperowane :-D
Maly raczkuje juz supe , wstaje na nozki i kilka sek.ustoi sam ale do chodzenia jeszcze troche brakuje , masa mu przeszkadza (12kilo :-) )
a co do nocniczka to jeszcze dallleka droga hi hi
a buzka mu sie nie zamyka wczoraj w sklepie "przegadal "2 godz. ku uciesze i rozbawieniu ludzi :ico_oczko:
Wyglada na to ze do pl. pojedziemy samochodem (musimy bo wymieniamy)
kurde a maly marudny i znudzony sie robi podczas dluzszej jazdy no nic najwyzej hotelik bedzie po drodze

[ Dodano: 2007-08-23, 10:34 ]
a ja rybki nie poznalam na fotkach :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

23 sie 2007, 10:48

hej Aguś kurde kupe lat! ja to już miałam pisać ze na chyba opuściłaś bo wogóle Cie tu nie widzę.. no ale super ż ejesteś! a co takiego intensywnego robisz? opowiadaj kochana! a z tymi 45kg to mnie rozbawiłaś ze hoho :ico_oczko: a no fajnie by było bo bym mogła wcinać ile wlezie żeby troche przytyć haha ale niestety u mnie objętościow powiedzmy oki ale wszystko sflaczałe i obwisłe i z rozstępami masakra normalnie:( a gdzie foteczki jakieś masz nowe co? wogóle dziewczynki wklejajcie coś bo bym Wasze skarby pooglądłą chętnie
Kubuś już taki dorosły chłopak ze szok! zasówa po piasku normalnie , Kornel to tylko sprawdza narazie czy piasek się też do jedzenia nadaje haha;) a najlepszą przekąską jest papier ojoj jaki dobry!

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

23 sie 2007, 10:50

LEMONII 24, sliczne zdjatka! ja tez Rybki nie poznalam na zdjatkach hihihih :ico_wstydzioch: no trzeba juz powoli wracac po wakacjach hihihi zeby nasza teterka odzyla,

Natashka, no to brawa dla Oskarka za puszczenie sie juz niedlugo bedzie pieknie chodzil hihihihihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a ja sobie grzywke scialam SAMA wygladam jak becwal ale co tam, grzywka odrosnie, no a z nowosci to Julcia sie dzis obudzila o 11.30 i do 2.00 w nocy nie zamierzala sapc :ico_nienie: :ico_szoking: no w szoku bylam bo ona od drugiego miesiaca nocki przesypia a kiedys jak wogole budzila sie na mleczko w nocy to przeciez tylko na pol godiznki wrrrr :ico_zly: myslalam ze szalu dostane, pocieszam sie ze to zabki moze, bo ona wogole marudna i krzykliwa sie strasznie ostatnio zrobila i juz niewiem jak mam na nia reagowac, bo jak wychodze z pokoju to krzyk, ale taki przerazliwy ze przez okno idzie wyskoczyc......... :ico_olaboga: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

23 sie 2007, 12:27

Lemo hi hi porabiam same przyjemne rzeczy glownie zalatwianie interesow z moim A ( jeszcze troche i zostane wspolniczka firny budowlanej he he ) i zakupy ostatni prawie codziennie sie wloczymy po sklepach ze sprzetem agd
a powiedz mi jak te rozstepy ? u mnie juz zbladly ale widoczne pekniecia skory zostaly slyszalam o zabiegu mikrodermabrazji ciekawe czy faktycznie skuteczny



Mamcia a ja wlasnie "wychodze "z grzywki doszlam do wniosku ze mi jednak nie pasi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Elwira151
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1835
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:22

23 sie 2007, 13:29

hejo
aga normalnie lanie ci sie nalezy...
bedziesz w poslce pod tym numerem co mi podalas?dawaj fotki ajkies to podzilam bo mi teskno za twoim przytsojniakiem...

[ Dodano: 2007-08-23, 13:30 ]
lemooooooooooooo piekne zdjecia masz sliczne rysy twarzy...

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

23 sie 2007, 19:35

hej kochane!
kupe lat mnie nie bylo wybaczcie :ico_sorki:
ja zapracowana ale jakos sie uklada ... za tydzien maly bedzie u mojej znajomej spedzal czas gdy ja w pracy...
na razie dalej na etapie samodzielnego stania- tzn bez trzymanki ale jeszcze mu brak odwagi zeby ruszyc do przodu :ico_haha_01:
lemonii super ze moglyscie sie z rybka spotkac .. mnie brakuje teraz mamusiek innych :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

23 sie 2007, 19:40

no jak fajnie ze sie nas wiecej tu zacyzna robic :-D im wiecej tym weselej

te Oskarkowe chodzenie czasami jest straszne, ucieka mi niesamowicie, a jak stwierdzi ze nie przejdzie to siada na podloge i raczkuje z p[redkoscia swiatla...wszystko doslownie wszystko z szafek wywala, wszedzie wchodzi, wszystko bierze do buzi :ico_olaboga:
Lemo jak jestesmy an plazy to tez za kazdym razem musze pilnowac aby Oskar nie jadl p[iachu bo to jego priorytet wtedy :ico_noniewiem: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

23 sie 2007, 22:16

aj kochane pisałm piasłąm i mi nie wysłało no :ico_zly:
Agu ś t super ze się uaktywniłaś nie a to jak porobić co dla siebie i trochę oechnąć od dompwych pieleszy, a praca to już wog,ole jest super sprawa jak ma się dziecko swierdzam hahaha;)
Julie dobrze Cię widieć:) przyjeżdzaj do nas jk brakuje Ci mamusik:)
El haha diękuję Ci kochana troszkę na tych fotach jak blond chinka wychodzę haha no ale co zrobić;)
dziewczyny a moze którą nas by odwiedziła? zapraszam pokoik dodatkowy jest ja mam czasem 3 dni wolnego z rzędu także jk coś to przyjeżdżajci:)

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

23 sie 2007, 22:16

Witam, ech, tez mam urwanie glowy z pisaniem pracy dyplomowej, zostawilam na ostatnie dni no to i mam

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

23 sie 2007, 22:19

hej Lulu dasz rade ja też pisałam poprawki na ostatnią dosłownie chwilę bo jeszcze na kursie byłam do tego i kompa nie miłąm i wogóle ciężko było ale jakoś dałam rade wiec Ty też dasz! będziemy trzymać kciuki a kiedy obrona?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości