Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

23 sie 2007, 11:15

cos nie mam ostatnio weny do pisania... chcialam wam zdjecia wkleic, ale mi sie stronka zwiesila....
marta co do ogrodkow piwnych to rzeczywiscie o jeden wczoraj zahaczylam, ale to juz po odstawieniu Lucjandy do domu :-D i z tego tez powodu jestem na wojennej sciezce teraz z moim mezem nierobem :ico_zly: :ico_zly: :wpale: :wpale:
ide se z dzieckiem polezec, bo powiedzialam, ze nie zrobie dzis nic co nie ma czegos z dzieckiem wspolnego - nie bede nierobowi uslugiwac. chce zryc, miec poprane i posprzatane to mu chyba bozia raczek nie odebrala nagle?

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

23 sie 2007, 11:20

zeby Ilonka nie wyzywała wklejam kolejne foty

to zdjecie zaraz po przyjeździe ze szpitala

Obrazek

minka synka typu: ale jestes brzydka mamo :ico_brawa_01:

Obrazek

" no może nie taka brzydka...."

Obrazek

koleżanka z pracy Tinny

Obrazek

chrześnica mi pomaga z Franiem

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2007-08-23, 11:22 ]
Jasnie Pani :) pisze:nie bede nierobowi uslugiwac. chce zryc, miec poprane i posprzatane to mu chyba bozia raczek nie odebrala nagle?


Jasnie Pani tak trzymać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

23 sie 2007, 12:48

wiec i ja pare fotek wkleje
Obrazek
Obrazek
dziewczyny puzniej wkleje reszte bo maly wstal i idziemy na spacer aha mamy drugiego zabka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

23 sie 2007, 12:56

Sandrusia fotki super :ico_brawa_01: wklejaj więcej :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

23 sie 2007, 12:58

marta fajne foteczki hihi franio taki slinczny.. normaalnie rozkosz hihi
i jaka fajna masz siostrzenice Maje hihi sliczne imie.. juz mi sie marzy dziewczynka.. adasiowi tez :-D jak zobaczyl ostatnio malutka sonie.. to tak mu sie spodobala hihi
kurcze ale zazdroszce pogody.... :ico_placzek:
fela jesli pogoda dopisze to jedziemy w sobote do tego miasteczka gdzie ostatnio przed bournemouth,. chcemy tam sie zatrzymac.. polazic i potem na plaze
jakbys sie zdecydowala to podam blizsze dane hihi
ale masz faajnie z mezem.. ja uwielbiam takie szalone pomysly.. weekend w rzymie.. moj adas nigdy na takie pomysly nie wpada... hihi bardziej przyziemne.. jak morze hihi
no ale to ja jestem ta szalona.. i na twoim miejscu to byl jechala.. moze byc smiesznie i z przygodami hihi

jasnie pani twarda jestes,,, no i dobrze,,,, niech se maz nie mysli ze sluzaca ma w domu hihi
a ty amatorka ogordkow piwnych hihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tak trzymac.. tylko smaka nie rob za czesto :ico_nienie: bo my tu matki karmiace :-D

no moj syn wpadl w nocny tryb zycia hihi mi to pasi ale nie wiem czy to dobrze dla niego...
wczoraj lezal do 1... i ja poszalm spac wczesniej .. bo zwykle o 2 sie klade..
ale nakarmilam go i zasnelismy razem hihi po czym jadl o 6 i dopiero teraz... obudzilismy sie po 11 takze wyspana jestem ze hoho ale leos chyba nie bardzo bo zjadl teraz i znow spi hihi bidaczek musi odespac nocke hihi
a w nocy obudzil sie raz z placzem.. przed 3 czylu niedlugo po zasnieciu.. plakal przez sen.. i machal raczkami nozkami i wiercil sie wiec dalismy mu herb rumniankowa i zasnal... pewnie brzuszek

dzis znow jesien i zaczynam powatpiewac w ta letnia pogoda na weekend :ico_olaboga:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

23 sie 2007, 14:12

madziorka pawel nie odpuszcza tego rzymu i mowi zebym sprawdzila czy eurostar dojezdza tam :ico_haha_01:
ja tez uwielbiam takie szalone wypady ale z troche wczesniejszym wyprzedzeniem mnimum tygodniowym :ico_haha_02: a nie dwa dni przed...zobaczymy co nam z tego wyjdzie :ico_haha_02:

a z morzem jesli pogoda dopisze to raczej na tak,a wy tam chcecie na noc zostac???

jasnie pani trzymaj meza krotko , bo sie rozbryka i ci na glowe wejdzie :ico_haha_01:

martucha ale franio fajowy,sliczny...super fotki :ico_brawa_01: i nie wymyslaj bo dla frania ty jestes teraz najpiekniejsza i kochana mamuska......

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

23 sie 2007, 14:20

dziewczyny, ja tylko na chwile, bo będę Lenke usypiać i w ogóle ma podły nastrój :ico_placzek: rzadko mi sie to zdarza, ale jak już to na maxa :ico_placzek: porządny ochrzan dostałam od tej babki z przedszkola, że rezygnuję, mówiła mi, ze u niej też prawie na 100% bym miała za rok prace, że papiery przygotowane i takie tam i, że nie ma o czym rozmawiać, bo ma stawić sie do pracy :ico_noniewiem: powiedziałm jej tak cicho, że przecież umowy nie podpisywałam i tylko ustnie się umawiałyśmy, że przepraszam, że jest mi wstyd, żew iem ile kłopotu sprawiła, a on atylko "prosze wyjść" :ico_placzek:
czuje sie okropnie :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

23 sie 2007, 14:26

ale sie poklocilismy :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_olaboga: normalnie wyrzucialam go z domu. kazalam mu pakowac walizki i do mamusi! tam za darmo jest i zadnych obowiazkow nie ma. bo ona niestety tak dzieci wychowala, ze dwie lewe raczki maja. nigdy nie mieli zadnych obowiazkow i teraz klotnia u nas wybucha np za to ze siedzi w domu i nawet nie zauwazy brudnych garow :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: u mnie tak nie ma :ico_nienie: :ico_nienie: mieszka to sprzata za soba! ja mam dosyc z dzieckiem nowych obowiazkow. czasami mi sie w sklepie wydaje, ze jak dla Luski pampersy kupuje w rozmiarze 2 to jeszcze 5 powinnam wziasc dla drugiego dziecka ktore mam w domu :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
ale sie przestraszyl jak krzyczalam zeby pakowal manatki i wypiepszal! po oczach widzialam, ze zorietowal sie, ze nie zartuję. zaczol mnie przepraszac i podzial obowiazkow zaczol robic hihi. teraz go z Luska na spacer wyslalam, bo musialam sprzartaniem odreagowac :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2007-08-23, 14:28 ]
kaasiaa79, idz sprzataj. :ico_duzepranko: :ico_prasowanko: :ico_odkurzanie: :ico_pranko: :ico_nerwusek: pomaga :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

23 sie 2007, 15:27

kasia no niemilo cie potraktowala... rozumiem ze czujesz sie podle.. ale zobaczysz ze szybko ci przejdzie.. nie smutaj sie bo to nie twoja wina.. a babka powinna zrozumiec.. niby obiecuje ci ze zostaniesz na dluzej niz rok. ale to tylko slowa... i pewnie chciala cie zatrzymac na sile...

fela no to trzymam kciuki zeby wam ten wyjazd wypalil.. ja na takie dalsze podroze nigdy nie decydowalam sie w 2 dni.. ale dlatego ze z adasiem to by nie wyszlo hihi a chcialabym .hihi
u nas to wlasciwie ja organizje takie wycieczki hihi a adas ptem wraca zadowolony na maxa hihi no nie bez powodu wyksztalcenie turystyczne mam
a poki co zmykam na wycieczke na high street hihi
aha a nad morze to jednodniowy wypad :ico_brawa_01:

no ja nie wierze,, u nas typowo jesienna pogoda a dzowni do mnie dzis kumpela z birmingham i kurde u nich od kilku dni upaly :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: a zazwyczaj mielismy podobna pogode a nawet u nich wiecej padalo :ico_szoking:
to tylko 2 godz autem stad. i taka roznica
jak tak dalej pojdzie to pakuje manatki i jade na wakacje do birmingham.. tam taanie chalupy hihi wiec moze cos kupie przy okazji hihi adas sie ucieszy :-D :-D

jasnie pani ja sie ciebie boje!!! :-D niezla jestes :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: siejesz postrach na forum hihi
ale dobrze mu nagadalas hihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

23 sie 2007, 16:38

Jasnie Pani :), i ja sprzatam jak sie zdenerwuje hi hi
kaasiaa79, nie martw sie sybko zapimnisz o tym babsztylu

[ Dodano: 2007-08-23, 17:27 ]
wklejam reszte fotek zobaczcie jak Kubus kocha swoja mamke :-D :ico_brawa_01:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
lustereczko lustereczko powiedz przecie .....
Obrazek
mowisz czy nie !!!
Obrazek
just like my daddy
Obrazek
poczytam ci mamo
Obrazek
:-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość