Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

23 sie 2007, 17:58

Gabrysia i katrin, moj M wczoraj mial urodzinki, ztej okazji pyszny torcik zakupilam, no i obzarstwo w najlepsze..centymetrow bedzie mi przybywac zamiast ubywac, ale co tam. Raz sie zyje. Jeny rok temu na urodzinki M dostal w prezencie urodzinowym wiadomosc o dzidziusiu (tak sie zlozylo, ze tego wlasnie dnia bylam u lekarza potwierdzic ten fakt). Powiedzialam mu wtedy, ze ten prezent nigdy sie nie przeterminuje i wazny bedzie do konca zycia. :ico_oczko:
hektorka, fajny taki wypad nad wode!!!
Ostatnio zmieniony 07 mar 2008, 17:03 przez agi, łącznie zmieniany 1 raz.

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

23 sie 2007, 19:02

agi, dzieki za zdjecia.Corcie masz rozkoszna i Tata Mayi ma bardzo zgrabne nogi(ja o moich niestety nigdy tak nie moglam powiedziec :ico_placzek: )To musial byc cudowny prezent urodzinowy, duzo lepszy od najsmaczniejszego tortu swiata.
I ja bylam dokladnie rok temu potwierdzic ciaze(22 sierpnia)Niesamowite.Kolejna zbieznosc. :-D

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

23 sie 2007, 19:05

Dziś wróciłałam z wizyty zadowolona, bo pierwszy raz od dłuższego czasu nie czepiają się do mojego maluszka!!!!!!! Wyniki są dobre nie trzeba mu dawać lekarstw, doktor stwierdziła, że teraz to nawet przewyższa rozwój ruchowy jak na dzieci w tym wieku ( a tak mnie straszyli rechabilitacją)! Mamy przyjść jeszcze w listopadzie i już będzie to ostatnia wizyta!!!!!!!!! Zdziwiłam się bardzo, bo mały waży już 7 kg, no i znowu urósł, ma 73cm :-D :-D :-D :-D

Delicja to już faktycznie dużo schudłaś! Zyczę Wam udanych chrzcin, tylko zdaj relacje! A to co spotkało twoją siostrę jest naprawdę straszne, jak ona się teraz czuje?

Gabrysiu no to nasze dzieciaczki lubią oby tylko nie na leżąco no i Oskarek też uwielbia patrzeć się w telewizję i się smieje!!!!!!!!!!!!

Agi wszystkiego dobrego dla tojego męża z okazji urodzin!!!!!!!!! Maya prześliczna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A 3 miesiące u niemowlaków to naprawdę duża różnica, jak niera patrze na takie maleńkie noworodki to się zastanawiam kiedy mój mały taki był, a przecież tak naprawdę to było tak niedawno!!!!!!!!!!

Hektorka mam nadzieję, że problemy z komputerem się skończą, wiem jakie to jest wkurzające!!!!!!!!! Wagą się nie przejmuj, tak jak mówisz najważniejsze że przybiera!!!!!!!!!! Fajnie że Kamilkowi smakuje nowe jedzonko!!!!!!!!
STRONG MEN jest THE BEST :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Wiecie co ja to chyba porąbana jestem bo ostatnio myśałam o tym żeby mieć drugie dziecko, żęby teraz w ciążę zajść, tyle roboty przy małym, a ja o następnym myślę :ico_puknij: :ico_puknij: Tylko sobie tak pomyślałam, że fajnie by było żeby mieć dzieci z mała różnicą wieku!!!!!!!!!!! :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Katrin i Gabryniu dziękujemy za pochwałki za zdjęcie :-D :-D :-D

[ Dodano: 2007-08-23, 19:19 ]
A to mój byku.................

Obrazek

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

23 sie 2007, 19:20

katrin, niestety moje nogi niestety nie sa tak szczuple jak M. Jak to sie dzieje,ze zazwyczaj faceci maja takie fajne, zgrabne, nogi. Po coim takie? Cos sie Mace Naturze pokrecilo.
No to nasze dzieciaczki pierwsz wizyte u lekarza mialy tego samego dnia. Hi, hi, niezle :ico_oczko:

caro, :ico_brawa_01: za wage i wzrost u synusia. Dobrze, ze wszystko w porzadku, niepotrzebnie tylko stresowali Cie przez kilka miesiecy.

Dziewczyny, dzieki za zyczenia dla M i komplemanta dla Mayi

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

23 sie 2007, 19:21

to jego ulubiona pozycja.................

Obrazek

[ Dodano: 2007-08-23, 19:22 ]
tak zawsze go zostaje rano po obudzeniu..............

Obrazek

[ Dodano: 2007-08-23, 19:24 ]
i zabawy z futrzakiem...................

Obrazek

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

23 sie 2007, 19:34

caro, Oskarek tak dorosle wyglada, zwlaszcza na tym zdjeciu na ktorym siedzi. Buziunie ma przeslodka, taka do schrupania. To zdjecie z psiakiem...extra. Bardzo lubie wszelkiej masci zwierzaki, a zwlaszcza psy!!!

katrin,jesli masz nowe zdjecia Antosia, to podziel sie nimi z nami. :ico_sorki:
Ostatnio zmieniony 23 sie 2007, 22:00 przez agi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

23 sie 2007, 20:32

witam kochane!!
przepraszam, ze się nie pojawiałam. miałam odwyk od neta... :ico_wstydzioch:
ale postaram się jak najwięcej nadrobić :-)

u nas wszystko w porządku.
zębole rosną. dziś mi przygryzła sutki :ico_zly: :ico_olaboga:
łazimy cały dzien po dworze, nie mam zielonego pojęcia co my bedziemy zimą i jesienia robić w domku... :ico_olaboga:
wózeczek pokochany przez młodą. usypia w nim nawet w domu!!!
a drzemek ma 4 po 30 minut :ico_olaboga: kto ma podobnie????????????????????????????????????????????????????????????

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

23 sie 2007, 21:18

Hej dziewczyny :-D
Napiszę co u nas i postaram się odpisać na posty bo ostatnio mam zaległości. A więc wczoraj byliśmy na szczepieniu, Krystian waży już równe 8 kg :ico_szoking: nie wiem ile mierzy bo go lekarka nie zmierzyła, ale myśle że ma ok 74cm, tak że duży z niego gość. Mały dostał trzy szczepionki dwie w nogi i jedną w rączkę, strasznie płakał :ico_placzek: on jest wrażliwy okropnie na ból, prawdziwy facet :ico_olaboga: . Po tym szczepieniu niby wszystko ok, tylko jedna nóżka trochę mu spuchła (obkładam kwaśną wodą) i taki strasznie marudny jest ten mój synio. Teraz właśnie zasnął w samym pampersie, musialam go z piżamki rozebrać :ico_olaboga: bo w domu mamy tak ciepło że szok, dziś był u nas straszny upał.
MORDKA - ja też petycję już wysłałam, a ty się szybko przeprowadzaj i wracaj do nas.
DELICJA - mam nadzieję, że jakoś się trzymasz. Modlę się za Twoją siostrę i bardzo wam współczuję :ico_placzek: Czekam na zdjęcia z chrzcin i życzę udanego przyjęcia.
AGI - fajnie, że się odezwałaś długo cię nie było na TT :ico_nienie: Wiesz co mam nadzieję, że kiedyś jeszcze pojadę do USA, wize mam do 2011r. i pasowało by mi pojechać jeszcze raz w twoje strony i oczywiście już dziś się zapowiadam, że w gości przychodzę do Ciebie :-D :-D :-D A twoja córunia fajniutka strasznie.
Acha i Sto Lat dla męża :ico_urodzinki:
KATRIN - dzięki za komplementy :-D Powiem Ci, że w ostatniej chwili zdecydowaliśmy się że ochrzcimy małego w stroju regionalnym i nie żałujemy, bo naprawdę cudnie wyglądał. Gratuluję Twojej Mamie zdobycia tytułu.
A tak wogole to ty tak blisko mnie byłaś i ja nic o tym nie wiedziałam :ico_placzek: . Przecież Stary Sącz jest tak niedleko Nowego Targu. Ja zmotoryzowana baba jestem i mogłam pojechac do Ciebie w odwiedzinki. Szkoda bardzo może jak następnym razem będziesz uda nam się spotkać.
GABRYSIA - gratuluję biegania :ico_sorki: ja też chyba zacznę biegać chociaż ze trzy razy w tygodniu. A ile minut biegasz? Muszę się zmobilizować, niby waże tyle samo ile przed ciążą ale jeszcze mam tluszczyk na brzuchu, który mnie strasznie złości :ico_zly:
JOGOBELA - z tego co dobrze pamiętam wracasz do pracy, i dostałaś na wychowawstwo swoją ulubioną klasę - GRATULUJĘ
CARO - bardzo fajne fotki Oskarek super facet, będą się kobity za nim oglądały
HEKTORKA - strasznie zazdroszczę Ci wakacji nad morzem też bym chciała :ico_wstydzioch: . Wyglądacie super na zdjęciach.
DAGLES moj maly niestety też tak drzyma w dzień tylko po pół godzinki.
dziewczyny więcej nic już nie pamiętam, mam nadzieję tylko że nic nie pomyliłam, jeśli tak to musicie wybaczyć :ico_sorki:
O jeszcze mi się przypomniało, że mój Krystian nie ma narzeczonej i bardzo z tego powodu ubolewa :ico_placzek: Jeśliby jakaś panna byłaby stanu wolnego i miałaby ochotę poślubić w przyszłości mojego syna proszę o info, wyślemy pieścionek z brylantem, kwiaty dla panienki, a dla teściowej coś procentowego he he :-D
Ale posta napisałam dumna jestem z siebie :ico_haha_01:

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

23 sie 2007, 21:19

Witajcie dziewczynki,a ja myslałam że tylko martynka taka terrorystka wymusza płaczem ale to takim głosnym jakby ktos ja odzierał ze skóry.Nie chce lezeć tylko na siedząco i w domu i w wózku albo na rękach normalnie padam na twarz bo nic innego nie moge zrobić bo na chwile mnie nie puści bo zaraz ryk.I oczywiscie standart moje dziecko wyje przed zaśnięciem i to każdym ale to ma po swojej starszej siostrze nie moge tego rozgryżć popłacze[ ryczy] i zasypia.
Właśnie za kilka tygodni spełni sie marzenie mojej nicolki dostanie pieska wymarzonego ale musi odczekac aż mama odkarmi pokażę wam jak mama nikolka tuliła dwudniowego yorczka

[ Dodano: 2007-08-23, 21:27 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-08-23, 21:30 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

23 sie 2007, 21:37

syla super psiak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
no to masz ciekawie z malutką... moja absorbuje, ale mało płacze. więcej marudzi... ale rece bolą od noszenia juz...

Kari brawa dla Krystiana za wagę!! oby jutro juz nie pamietał szczepienia!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość