Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

23 sie 2007, 16:42

Justynko nie ma za co :-D

widze że się żalimy, to ja tez się przyłączę
nocy nie przespałam oczywiście od momentu urodzenia sie Oliwki
różnica między dziećmi 2 - 3 lata .......MASAKRA ja z brzuchem biegająca za Oliwką :ico_smiechbig: NEVER EVER
...........no dobra może za 4 lata wrócę do przemyśleń o drugim dziecku

ja też mam niekiedy takie chwile że rzuciałabym to wszystko w diabły i poszła sobie ale to wynika też z tego że cały czas siedze z mała i zdarza sie ze tracę cierpliwość uciekam wtedy do łazienki i biore długą i gorącą kąpiel :ico_oczko: :ico_oczko:

dzisija jak prowadzałam małą za rączki to zabrałam swoja jedna reke i myslałam że może pójdzie trzymając sie tylko za jedna reke a ona tylko stanęła popatrzyłam na podłoge i odrazu klapła na pupę :ico_smiechbig:

Oliwka dzisiaj usnęła, przy tym jak ja mieszałam mikserem krem na ciasto, aż byłam w szoku jak weszłam do pokoju i zobaczyłam że ona spi
ale już wstała spała raptem 30 minut :-D :-D :-D

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

23 sie 2007, 16:50

I troszke zdjec:

Obrazek
Obrazek
Z tatą:
Obrazek
Tu mieszkalismy:
Obrazek
Słynna Świnka:
Obrazek
Obrazek
I z mamą:
Obrazek
Po ciasteczku:
Obrazek

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

23 sie 2007, 17:12

Gabrysiu bardzo sie jej podobalo, nie chciala wychodzic z wody.

Maja juz chodzi sama, moge powiedziec ze prawie biega :-D

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

23 sie 2007, 17:21

Śliczne zdjęcia Majeczki :ico_brawa_01:
Gratuluje samodzielnego chodzenia :-D

Na każdego malucha przyjdzie pora :-D Julia aż w złości popada jak ja puszcze i chce by sama postała heh taaaka jest zła że z tej złości zrobi pare kroczkow.. smiesznie to wyglada.

U nas zapowiada sie big burza... taaak duszno jest i parno... niebo juz sie takie czarne robi ...

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

23 sie 2007, 17:39

Gabrysiu tym chodzeniem to nas bardzo zaskoczyla, za rączke chodziła ale myslalam,ze minie jeszcze kilka tygodni zanim zacznie chodzic samodzielnie a tu niespodzianka...

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

23 sie 2007, 19:18

Jasne z tym chodzeniem to moment :)
Ale tęsknie troszkę za tym gdy mi nie uciekała :ico_oczko: Dziś praktycznie mijają 3 tyg odkąd mała sama łazi, chociaz faktycznie jak pisze ivon to takie tuptanko bieganko. A przy okazji zdjątka cudne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

23 sie 2007, 19:19

hej kochane
Ivon brawa za foteczki sliczne, i za to "bieganie" Majeczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Oskar to taki łobuz ze juz nie wyrabiam, chodze i sprzatam i zbieramw szystko za nim :ico_olaboga:
z przewijaniem tez mam olbrzymie problemy bo mi sie wciaz obraca i kreci i jak chce go na miejscu utrzymac to drze sie jak histeryk :ico_noniewiem: , chyba nie potrafie okielznac mego syna :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

23 sie 2007, 19:54

he ja juz na przewijanie znalazłam sposob :-D kiedys to dawałam jej "cuda" zeby tylko sie czym zabawiła i grzecznie leżała.. ale to nie pomagało... teraz jak ją przewijam to sie jej pytam GDZIE MAMA MA WŁOSKI.. i ona łapie mnie za wlosy (czasem boli :-D ) rozgarnia mi je rączkami , robi moja moja :ico_noniewiem: a ja za ten czas szybko ją przebiore... jak narazie ten sposób działa :-)

Ciekawe kiedy julia zacznie sama chodzić.. za jedną rączke to ona zasuw ajak torpeda, ale widze po niej ze boi sie sama isc... nie zuszam ją do tego :) zacznie chodzic kiedy bedzie na to gotowa

A ja na dzis mam wolne :-D Julia już okąpana, napita.. lezy w łożeczku i sie bawi :)

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

23 sie 2007, 19:58

natlka z tym przewijaniem to ja tez tak mam
Iwonko śliczne zdjęcia i Majeczka jak ładnie chodzi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja uciekam lulać cos dzisiaj zmeczona jestem
do jutra kochane
kolorowych snów dla waszych pociech a dla was spokojnej bezpobudkowej nocy :-)

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

23 sie 2007, 20:00

a Oskarek nadal nie chce kaszki.... :ico_noniewiem: chyba mu z butli podam przed samym snem, ale teraz cuda odstawia aby nie zjesc, kiwa glowa ze nie jak juz widzi lyzeczke, odchyla sie do tylu, chowa glowe we mnie :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości