Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

23 sie 2007, 16:13

witam po długiej przerwie :-D
Wrociliśmy dziś z wypadu do teściów na dzialeczkę, było fajnie ale za krotko.... Szczegolnie dla Natalii... Trzy dni sie aklimatyzowala jeden wypoczywala a od wczoraj juz czuła że wracamy bo znów marudziła.
My tez mamy ciągle potowki, troche pomaga nam kąpiel w krochmali, ale wystyarczy że mała się spoci i od nowqa zabawa... :ico_placzek: :ico_placzek:
Tak sobie czytam co piszecie o skazie i :ico_olaboga: :ico_olaboga: nie panikujcie dziewczyny. Jesli same nie jestescie alergiczkami to jest malo prawdopodobne żeby dzieciaczki miały alergie.... Ja sama jestem alergiczką ale nie przejmuję się tym... Jem prawie wszystko, nie stronię od nabiału..... Narazie nic się nie dzieje......
Przez ta wycieczkę nie odwiedziłam jeszcze mojego gina a juz prawie dwa miechy minęły..... :ico_szoking: moze mnie nie ochrzani jak juz do niego dotrę.......
Kurcze zauważam powoli ze nie mam co narzekać na moją panienkę.... W dzień bez żadnych problemów śpi w łóżeczku, najchętniej na brzuszku.... W nocy jak juz sie zmobilizuję i przekładam ją do łóżeczka (tak raz w ciągu nocy :-D) tez śpi tam bez problemu.... I dla odmiany nie lubi być skrępowana niczym a nawet przykryta, jeśli tylko poczuje na sobie kocyk lub inne przykrycie budzi się skopuje to albo płacze.....

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

23 sie 2007, 16:19

Kinga ciekawa jestem czy przyjdzie....dziś juz nie było jej w przychodni jak mój mąż dzwonił. Jutro rano ma zadzwonić... jak powie ze nie...to mąż zrobi aferę... :ico_olaboga:
z drugiej strony to mogłaby zadzwonić i powiedzieć, że przyjdzie...mają przecież nasz nr.tel....albo chociaż przyjść z rana, a nie akurat w porze spacerku.... na dodatek dzis śliczna pogoda... :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-08-23, 16:20 ]
witaj Abegano :)

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

23 sie 2007, 16:32

Viola, nie przejmuj się ta wizyta..... Ja wogóle uważam że te wizyty są niepotrzebne jeśli mama nie ma żadnych problemow.... Do nas położna przyszła jak ja już wszystko wiedziałąm od znajomej.......... Więc to tylko ona musiałą wykazać się że była w danym domu, bo ja nie potrzebowałam jej wizyty

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

23 sie 2007, 16:42

Abegano u mnie połozna już była ponad tydzień temu....
położna powiedziała mi wszytsko to o czym już wiedziałam :-D :-D
a teraz była pediatra....w sumie to chodzi mi głównie o receptę na vit.D3..no i skierowanie na prześwietlenie bioderek... poza tym nasza Córeczka jest zdrowa... :ico_haha_02: :ico_haha_01:

http://foto.onet.pl/5eltx,syi4ys48tiy4

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

23 sie 2007, 19:42

hello, a ja sie dziś naspacerowałam z maluszkiem, ale taki zaduch był ze mysłałam ze sie rozpłyne :ico_noniewiem: cos sie na burze zapowiada, to moze troche tlenu wpłynie.
Sylwia co do pieluszek to ja tez tak miałam i zmieniałam na pampersy 2 i problem zniknał wiec kup wieksze i wypróbuj
no maluszek marudzi wiec trzeba cyca dac, zycze miłej nocki i trzymajcie kciuki za jutrzejsze szczepienie :ico_haha_02:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

23 sie 2007, 19:42

Hej dziewczyny :-D
My dopiero teraz bo pogoda u nas super i siedzialysmy na dworku.
Dziewczyny dziekuje za rade z tym wozeczkiem. :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Proboje wszytko i zobaczymy.
A u nas tez mamy chrosteczki i nasza polozna powiedziala ze to sa takie dzieciece syfki reakcja na nasze calkiem zanieczyszczone powietrze.Przemywamy rumiankiem i powoli schodzi.A krostki sa na buzi i uszkach.W sumie to mozna powiedziec ze to logiczne.Skorka delikatna wiec i reakcja taka.
A pepuszek to musze Wam powiedziec ze u nas niczym nie robia.Zupelnie niczym.Ja tez sie zdziwilam ale nawet sie pytalam ale jesli cos jest to wtedy przemywa sie.
Justynko gratulacje dla Weronisi :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big:
Abegano witaj :-D
A ja zrobilam sobie termin do gina na 4.09 i zobaczymy czy podwozie zdrowe :-D

[ Dodano: 2007-08-23, 19:44 ]
Ula trzymamy kciuki i opisz jak bylo jak przezyl to Pawelek?
Sylwia u mnie tez byl taki problem i jak Ula zmienilam pieluchy i jast ok :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-08-23, 19:46 ]
Violu piekny album :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

23 sie 2007, 21:03

joanna1111 pisze:A ja zrobilam sobie termin do gina na 4.09 i zobaczymy czy podwozie zdrowe

:ico_smiechbig: dobre dobre
Uleńko trzymamy oczywiście kciuki żeby Pawełek był dzielny na szczepieniu :ico_oczko:
Violu piękne zdjęcia Milenki, za każdym razem zapominam napisać, że jest bardzo podobna do Ciebie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

23 sie 2007, 22:03

Kinga_łódź pisze:Violu piękne zdjęcia Milenki, za każdym razem zapominam napisać, że jest bardzo podobna do Ciebie

dziękujemy... :ico_haha_01: :-D :-D

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

23 sie 2007, 22:09

Witam wszystkie wieczorem.

Uffff...Ciężki dzień przez tę pogodę.

A propos pieluszek - u nas siuśki wypływają gdy zbyt luźno zapinamy, ale to też racja z tym rozmiarem.

Pogadałam z synkiem w jego języku - aaagggg, agggg, byyyyy, eeejjj - coraz częściej mu się urywają te dźwięki. wykąpany już i śpi. Albo udaje.

I pora już na mnie do kąpieli - oj, jak mi się marzy moczenie w wannie, a tu niestety, prysznic!

Czy którąś bolą okropnie ręce i kręgosłup? Ja odpadam bez masażu.

Dobrej nocki! :ico_spanko:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

23 sie 2007, 22:29

buziaczki dla Veroniczki i Kubusia

a co do pępka Sylwio, to ja proponuję zwykłe gaziki wyjałowione 5x5 nasączone tym rozcieńczonym spirytusem lub leko, bo patyczek faktycznie może być niebezpieczny
ja jak sie wkurzyłam, że Tadziowi nie odpada, to wlewałam mu spirytusik i przecierałam gazikiem i poskutkowało (u Tadzia też długo krewka się pojawiała, ale przez to że pępowina była strasznie gruba)
a co do pieluch, to albo są za małe (tak jak piszą dziewczyny), albo spróbuj innej marki, bo czasem inne mogą okazać się lepsze dla twojej pociechy, a jak zakładasz to sprawdzaj czy wszystkie falbanki są dobrze na zewnątrz wywinięte, a zapięcie powinno być na tyle mocne, żeby tylko lekko wsunąć paluszki w pasie (ma być tyle luzu)

Justynko - przy skazie białkowej często też bywają "lakierowane policzki"

witamy abegano, wreszcie jesteś

basiu - mój kręgosłup wysiada i rączki też, tym bardziej, że dziś na wizycie szczepiennej "zastępcza" pani doktor zważyła Tadzia i :ico_szoking: przyszło mi nosić 5440g, dobrze że masażysta taty czasem się lituje i pomasuje moje zbolałe plecki

no, teraz wam napiszę, że ta druga lekarka (bo moja na urlopie) jest okropna, wymyśliła sobie że Tadzio dostaje za mało witaminy D3 bo mu się stópki pocą, nie ważne, że mnie pot leciał strumieniami po plecach bo taki upał był w gabinecie, ona wie swoje
potem powiedziała, że chrosteczki na buzi Tadzia to pewnie alergia na mleko (ciekawe bo jakoś moja lekarka stwierdziła, że to wynik urozmaiconej dietki mamusi)
jak i to mnie nie podłamało, to wymysliła wodniaka w mosznie, a potem sklejony napletek, dziewczyny nie wytrzymałam i wyszłam, bo ile można głupot wysłuchiwać, nasza pani doktor niczego takiego nie stwierdziła
a co do szczepienia, to Tadzio okazał się BARDZO DZIELNY w ogóle nie zapłakał, dopiero raz kwęknął kiedy pielęgniarka posmarowała spirytusem
jestem z niego dumna, ale z drugiej strony nie ma się co dziwić, skoro tyle tłuszczyku

no to zmykam, dobrej nocki

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość